FCM Campionat de Catalunya de Motocròs-Nens i Femení a La Pobla de Mafumet

  • Àmbit:
    Campionat de Catalunya
  • Data:
    2022-02-13
  • Inscripcions:
    Inici: 2022-01-01
    amb import de recàrrec des de: 2022-02-09
    Tancament: 2022-02-08 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club La Pobla de Mafumet
  • Lloc de celebració
    La Pobla de Mafumet (Tarragona)
  • Lloc de sortida
    Circuit de MX de La Pobla de Mafumet
  • President del club:
    VENTURA CASTRO, SERGI
  • E-Mail de contacte:
    poblamoto@gmail.com
  • Província:
    Tarragona
  • Categoríes:
    MX 50
    MX 65
    MX 85 Cadet
    MX 85 Juvenil
    MX Femení 85
    MX Femení Open
Inscrits a la prova (170 en total)
+ - MX 50 (35 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
111 ADEL MENAD, LENNY 100 Emocions Esport Club
39 ARFELIS NAVARRO, NIL Me CEAMA
95 AURENSANZ ANDRES, ROQUE Mc. Zuera
47 BADIELLA VELASCO, PEPE Mc. Polea SX
115 BATLLES BONET, POL Mc. Ronçana
777 BEJARANO CORTES, PAU Rocco´s MC
BOS , LUCAS Me CEAMA
26 BOUIS , AXEL Rocco´s MC
11 CABALLER MORENO, JAN Mc. Vilobí d´Onyar
18 CARRACEDO OTERO, NOEL Kids Riders G.
69 COLOMER ESQUERRE, ISONA MC 3 Turons
2 CRUZ CELDRAN, IKER MC Canyelles
21 DURAN GAEVAYA, ALEJANDRO Amc Martorelles
22 GARCIA VENTURA, ALAN Pobla Mafumet
84 GAUTHIER , CAMRONN Me CEAMA
17 GIL CALZADA, ARES MC Terres de Ponent
88 GILI COS, ERIK Mc. Segre
JORDAN , MARC DANIEL Me CEAMA
888 LUMBRERAS NIETO, ERIC Rocco´s MC
118 MARTINEZ CARBONELL, OSCAR Mc. 8.14 ARMY
MARTINEZ SOLA, MARIO Rocco´s MC
109 MELLADO PALOMINO, ALEJANDRO Rocco´s MC
85 NEGRE , MATHIS Me CEAMA
80 OLIVER DRANGA, LUCAS Guaja Racing
8 PEIXOTO , MARCUS Me CEAMA
131 PERLINES CUADRADO, JOEL Mc. Segre
9 PREVOST , TOM Me CEAMA
14 PUJOL FERNANDEZ, MARC Mc. Segre
83 PUJOLS RACERO, CESC MC C.Taulé
814 QUESADA CUBINO, ADAN Mc. 8.14 ARMY
106 REDONDO BUENO, MARC Mc. Segre
28 RODRIGUEZ LOPEZ, DANI Rocco´s MC
163 SOLER TIMON, NIL Mc. Segre
27 TRIBALDOS MOLINA, ALONSO Mc. Vilobí d´Onyar
5 VICIANA ALIAGA, XAVIER Mc. Segre
+ - MX 65 (61 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
313 ABELLA SENTIAS, ESTEVE Ausio Racing T.
26 ALBUJA MEJIA, JADEN ALEXANDER Amc Martorelles
21 BLASI CODONY, POL Mc. Segre
320 BORTOLUSSI , LUCAS Me CEAMA
284 BOUIS , TIMOTHE JEAN Rocco´s MC
92 BRUTTI GARCIA, ALBERTO Rocco´s MC
24 CABRERA PI, MARIO Mc. Segre
238 CANO AGUILAR, IKER Mc. Segre
171 CARBONELL DEL BURGO, VINCENT Mc. Segre
17 CASAS GUERRA, ADEI Pobla Mafumet
224 CAUDET RUIZ, PAU MxBló
11 COBO CARBONERO, LAIA Amv Torroella
23 COLOME VIZCAINO, KEVIN Mc B.Bergueda
298 CROCI GRASSI, LUCAS Los Mañicos
27 DOLZ MORENO, ROBERTO MC Domeño Off Road
43 FERNANDEZ CASTRO, AXEL MC 3 Turons
111 FONT BORTOLATO, MARCO Mc. Segre
38 GABARDA CASTELLANO, ALEX MC Domeño Off Road
255 GABARDA CASTELLANO, LEO MC Domeño Off Road
10 GALLARDO GARCIA-AYATS, TOMAS Rocco´s MC
119 GIL CALZADA, HELENA MC Terres de Ponent
51 GOMEZ OLIVER, ROC Mc. Segre
61 GONZALEZ TOMAS, JOAN Em Castellbisbal
350 GOYER , EYDAN P.M.B.
312 GRASIS , RAINERS Mc VDB
555 GUMENIUC , THEODORA IOANA Mc. Polea SX
722 HUDOLEJS , JEKABS Mc VDB
55 IZACRITI DALLI, AMIR Mc. Segre
122 JOHANSON , ALAR Mc VDB
JOSE CUENCA, ELEU Rocco´s MC
279 JUSKA , ROKAS Mc Amposta
16 LECHADO ZAFRA, ELOY MC 3 Turons
19 LEON MADRENAS, ARNAU Esc.Cop de Gas
109 LEON MADRENAS, MARTI Esc.Cop de Gas
208 LIME , MARVIN Me CEAMA
LOPES LANGON, TIM Me CEAMA
112 LOPEZ HUERGA, MARTIN MC Enduro Cunit
116 MENAD , JAY ADAM 100 Emocions Esport Club
65 MIRON CATALAN, FERNANDO RRR72
81 NAVARRETE ALVAREZ, QUICO Mc St.Celoni
83 NAVARRETE ALVAREZ, XAVIER Mc St.Celoni
15 PARRA ARMENGOL, DYLAN Rocco´s MC
165 PIERA SALVIA, ORIOL Mc. Segre
315 PONS MUNTANER, JAUME Mc. Hero
613 PULPO , MARCUS Me CEAMA
223 QUINTIN PORROCHE, ARNAU Correcaminos Mc.
213 RAJADELL FERNANDEZ, HECTOR RRR72
569 RATHQVEBER , MICHEL Me CEAMA
115 RODRIGUEZ RAMOS, ALBERTO 100 Emocions Esport Club
215 ROMERO COMADRAN, LUCAS MC 3 Turons
191 ROSELL CARULLA, GERARD Mc. Segre
77 RUBIO CABALGANTE, ERIC Mc. Segre
5 SABATE ARCAS, PAU Mc. Segre
121 SANCHEZ FREAN, EDIN Guaja Racing
2 SANZ FERNANDEZ, DAVID MX Bº Magdalena
727 SERRA TOR, MARC Mc Foc i Fuegu
135 SOLER TIMON, DIDAC Mc. Segre
150 VACA VIDAURRETA, VALENTIN Rocco´s MC
282 VALERIO ESPINOSA, NIL Mc. Segre
96 VILALTA CLUSELLS, BIEL Mc St.Hilari
124 ZABORSKIS , ROJUS Mc VDB
+ - MX 85 Cadet (25 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
383 BADENAS TEJADA, ENZO MC Gata
714 COBO CARBONERO, SERGI Amv Torroella
5 DENGRA ALMOGUERA, IZAN CEM Constantí
888 FERNANDEZ BONILLA, ERIC Amc Martorelles
24 FERRER MARIN, ALVARO Mc. Segre
41 FLO SOLA, ELOI Mc VDB
13 GAYA HERNANDEZ, JORDI Mc. Segre
278 GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
56 INIESTA REDON, RAUL Enducross Almenara
16 JOSA ANGLES, JAN Mc. Segre
23 LIÑAN CABRERA, ALEJANDRO Mc. Segre
14 MARTINEZ MAS, ANGEL MC Domeño Off Road
247 MIEGEBIELLE , IGNACE Independiente
271 MISSIAEN , VALENTIN Me CEAMA
740 MURASKO , RICARDS Mc VDB
90 PONS PEREZ, BIEL Amv Torroella
57 QUINTIN PORROCHE, BITOR Correcaminos Mc.
11 ROSELL CARULLA, BIEL Mc. Segre
94 SALINAS TEROL, JAVIER Banyeres 4x4
8 SALLENT PAYAROLS, MARC Mc. Riuprimer Gas i Rocs
20 SANCHO BURILLO, AXEL Axel Sancho R.T.
19 SOLA FLORENSA, POL Mc. Segre
601 SOLOVJEVS , EMILS Mc VDB
97 TORRENTE SOMOZA, JEREMY Amc Martorelles
99 VIDAL PEDRET, POL Mc Tot M.Reguers
+ - MX 85 Juvenil (34 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
725 ALBELO NUÑEZ, AXEL Mc VDB
275 ARTIGUES CALDENTEY, JAUME Mc. Felanitx
623 CEPULIS , EIMANTAS Mc VDB
95 CLIMENT ROIG, HUGO MC Domeño Off Road
101 COTELO MARTA, MARIO Mc. Segre
21 CROS MARTINEZ, POL Mc. Segre
87 FABREGA DUARRI, ALEIX MC C.Taulé
2 GALLARDO GOMEZ, MARCOS Rocco´s MC
303 GARCIA ESCODA, ENZO Mc. Segre
88 GARCIA ROMERO, ALEIX MC 3 Turons
119 GARCIA TORRECILLAS, JOAN Mc Sitges
121 GARDOY COBEÑO, GORKA Mc. Segre
350 GOYER , SLENY P.M.B.
37 HILL CANTADOR, JAN Mc. Polea SX
243 JORDA MORLA, JOAN Pm. Sant Joan
12 LAMEICHE , KYLIAN Me CEAMA
65 LOPEZ AUMATELL, ARAN Rocco´s MC
199 LORENTE MUÑOZ, CARLOS Mc. Zuera
3 MARI RUIZ, OT Mc. Segre
9 MARTINEZ GONZALEZ, JAUME Amv Torroella
151 MARTINEZ LAMBERTO, IVAN Amv Torroella
268 MATARO CAPDEVILA, JOEL Mc St.Hilari
169 MORENO GONZALEZ, HUGO Amc Martorelles
28 NEGREA , DAVID Mc. Segre
7 ORTIZ SANCHEZ, UNAI Mc Tortosa
323 PAOLINI , TIAGO Me CEAMA
790 PAVON EL GUEDDARI, OMAR Mc. Segre
15 PIERA SALVIA, MARTI Mc. Segre
614 REINHART DJAMYS, DENIS Me CEAMA
374 RIBA LAZARO, OLEGUER Mc B.Bergueda
110 SANCHEZ FREAN, IKER Guaja Racing
10 SANSO ESTRANY, ANGEL Mc. Felanitx
369 SOLER MIER, JORDI Mc. Segre
111 VILARNAU SILLERO, JORDI Mc. Segre
+ - MX Femení 85 (9 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
43 ANGULO MUR, ELISA Mc. Monzon
39 ARFELIS NAVARRO, AINA Me CEAMA
357 BALLART ESTEVE, ISONA MC Canyelles
269 BERNAL LUQUE, IRUNE Amv Torroella
777 EXPOSITO PEREZ, LAIA Amc Martorelles
50 GONZALEZ TOMAS, ANNA Em Castellbisbal
65 MIRON CATALAN, MARIA RRR72
106 QUEROL ALCAÑIZ, ZOE Mc. Segre
11 VIQUE LOPEZ, ERIKA Em Castellbisbal
+ - MX Femení Open (6 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
18 DE JUAN FLORES, CRISTINA MC Domeño Off Road
26 DEYA MOREY, PAU Mc. Calvia
35 FONTENELE PONTES DOS SANTOS MILHERIO, MARIA PAULA Amc Martorelles
34 SEGURA AMBROS, ARIADNA Mc B.Bergueda
585 VALERO PALOMARES, MARIONA Amv Torroella
88 VILLA MURCIEGO, PATRICIA Moto Racing Sport