RFME Campeonato de España de Trial - OLVAN - Barcelona

  • Àmbit:
    Campionat d´Espanya
  • Data:
    2021-10-23
  • Inscripcions:
    Inici: 2021-01-01
    amb import de recàrrec des de: 2021-10-21
    Tancament: 2021-10-21 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club Baix Berguedà
  • Lloc de celebració
    OLVAN
  • Telèfon:
    655881985
  • Lloc de sortida
    Paddock: Area del Motor del Berguedà
  • Horaris:
    SABADO: TR4, Cadete, Femenino (TR2-TR3), Juvenil y Veterano // DOMINGO: TR1, TR2, TR3, Junior y Femenino TR1
  • Horaris:
  • President del club:
    MUJAL PUJOL, JOSEP
  • Web de la prova:
  • E-Mail de contacte:
    mcbaixbergueda@gmail.com
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Cadete
    Cadete 125cc.
    Femenino TR1
    Femenino TR2
    Femenino TR3
    Junior
    Juvenil A
    Juvenil B
    TR1
    TR2
    TR3
    TR4
    Veterano A
    Veterano B
  • Coordenades UTM:
    42.049204 / 1.908083
Inscrits a la prova (145 en total)
+ - Cadete (9 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
146 AGUILAR PEÑA, BRUNO Mc Cent Peus
154 GARCIA PEREGRINA, JOAN MIQUEL
157 JIMENEZ ROBAYO, ALFONSO
153 MEDIÑA GALLIFA, ALEX Mc. Piera Scan
131 POVEDANO CAMPS, JORDI Mc Tona
155 REDONDO PEREZ-CABALLERO, JORGE Top Racing
158 REVILLA TELEÑA, MIGUEL Mc. Cuenca Minera
152 VENDRELL ROIG, BERNAT Mc. Piera Scan
156 ZULUETA BERGAZ, MARCO Emedoce
+ - Cadete 125cc. (12 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
140 ALARCON VEGAS, MIQUEL Mc Cent Peus
134 CLARASO SAGI, PAU Mc Cingles Berti
138 CRISTINA RAMOND, VALENTI
151 ESCOFET HITSCHMANN, MARTI
141 GABRIEL MOLINE, JAN
139 LELOUP , ADAM
142 MARTINEZ URQUIJO, ENEKO Mc. Aiala
150 NEO SUAREZ, XURXO
124 RIERA FONTSECA, NIL Mc Tona
143 SOLORZANO GARCIA, FERNANDO C. Motomontañismo Arteixo
126 VILLALBA PUIG, ALEX Ripoll Mc
130 VILLENA TORO, LUCAS Esc. l´Ofre
+ - Femenino TR1 (1 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
111 ABELLAN MARSIÑACH, BERTA Mc Cent Peus
+ - Femenino TR2 (7 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
228 AFONSO , MARIANA
230 GIRO MESTRE, MARIA Mc Sitges
227 MUÑOZ UCENDO, EVA Alcarreño Mc
221 PI RAMIREZ DE ARELLANO, LAIA
224 RODRIGUEZ GARCIA, LEIRE Mc Cent Peus
229 SPIELVOGEL , EVA MARIE
222 TASIAS MIQUEL, MARIONA Mc Cent Peus
+ - Femenino TR3 (7 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
311 DIEGUEZ FERNANDEZ, SARA C. Motomontañismo Arteixo
315 FONT BRILLAS, MARIA
312 GOMEZ GONZALEZ, LUCIA C. D. Pobl R
313 HERNANDO MARTINEZ, DANIELA
318 LEBOREIRO CALLE, JIMENA Emedoce
316 LLADO MOLES, ALEXIA
319 SERRADA DE PEDRAZA, CLAUDIA Trialfactory
+ - Junior (15 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
79 BARRERA GARRIDO, HUGO MC Valle del Tiétar
66 CALDERON MARTINEZ, ALEX Mc Cent Peus
59 CASAS TORRUELLA, ROGER
74 CATURLA DE MIGUEL, MANUEL Trialfactory
73 CLIMENT BROTONS, ALEJANDRO
61 CRESPI CAÑELLAS, MATEU Esc. l´Ofre
56 FABIAN , DAVID Mc. Piera Scan
77 FREIXA PAYAN, MARC
80 GARCIA CASALES, FERNANDO Trialfactory
67 GARCIA PEREGRINA, JOAN MIQUEL
60 GIRO MESTRE, ORIOL Mc Sitges
72 IGLESIAS VALLIN, JORGE
70 LORENTE-SOROLLA MARTINEZ-ACITORES, PABLO Trialfactory
68 PARKKONEN , MAX
75 PIQUER ROSINES, MARC Mc. Piera Scan
+ - Juvenil A (5 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
233 COMBARRO GIRONA, MARCOS
244 ESTEFANELL ALARCON, IÑIGO Top Racing
242 GODINO GOMEZ, RAMON
243 LLOPIS TARREGA, ANGEL MotoDes
238 MAURA BARDI, ARNAU Mc. Piera Scan
+ - Juvenil B (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
300 FORNS ALBA, GENIS
298 GARCIA BARO, EDGAR
299 GARCIA CAMPANO, ORIOL
303 GARCIA TORRE, JORGE ASOMO
301 GINFERRER BARRIS-ESPARBE, SILVESTRE Mc Manresa
306 LLINAS PARETS, LLUC Esc. l´Ofre
297 MIR SANTANDREU, JOAN Cm. Porrerenc
308 SALORT JIMENEZ, LLUIS Mc. Gt. Pollensa
309 SOLORZANO GARCIA, ROQUE C. Motomontañismo Arteixo
296 TERRIN GALLEGO, JAVIER Mc. Posadas
+ - TR1 (8 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
8 BUSTO FERNANDEZ DE LARRINOA, JAIME Mc Tona
2 CASALES CARRASCO, JORGE
11 GELABERT ROURA, ANIOL MC 2dT C.Brava
5 GELABERT ROURA, MIQUEL
4 MARCELLI CARBALLIDO, GABRIEL C. Motomontañismo Arteixo
1 RAGA SANS, ADAM MotoDes
7 SUAREZ JAMBRINA, PABLO ASOMO
10 TRUEBA TIO, GERARD
+ - TR2 (15 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
27 AVENDAÑO AROCHA, DAVID Mc Tona
24 CANALES MARTOS, ALEX
43 CHATAGNO , GAEL
38 DINARES VERDAGUER, PAU Mc Tona
33 ESCARRA HOMS, ARNAU Ripoll Mc
39 LESTANG CAUBET, JORDI
32 LOPEZ ZARAGOZA, JOAN
29 MARCHAL GOMEZ, RODRIGO Mc. Villaviciosa
23 MARTINEZ SUAREZ, PAU Mc Cent Peus
21 MIGUEL PEREZ, ERIC Motocat
22 RIBAU LOPEZ, SERGIO Mc. Piera Scan
31 RIOBO HERMELO, MARTIN P.M. ValMiñor
34 TAKEDA , YOHITO
36 VALL INGLES, GAUDI
25 VILA GIL, GIL Mc Abadesses
+ - TR3 (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
87 ALTES PASCUET, QUIM
84 CAMP ALABAU, JORDI Mc Cingles Berti
106 LOPEZ MACIAS, ALVARO
97 LOPEZ MACIAS, FERNANDO
103 MORENO ORTIZ, SERGIO C.D. TRT Race Service
99 OLMEDO MASFERRER, DAVID Mc Manresa
89 PUYO VICENTE, SERGIO Trial Matarraña
82 RECIO BERDEGUE, FRANCESC Mc Solsonès
93 ROMERO PEREZ, JOSE GABRIEL
83 SALCEDO MUÑOZ, JOAQUIN Mc. Posadas
101 SALCEDO MUÑOZ, RAFAEL Mc. Posadas
104 SANJUAN VERA, JORDI
110 SEGURA VERDAGUER, JOSE MARIA Mc. Fora Vila Muro
+ - TR4 (21 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
375 ALBEJANO CUESTA, ADRIA Mc B.Bergueda
174 BAUTISTA GUTIERREZ, ROBERTO Emedoce
176 BERMEJO FRAILE, MIGUEL ANGEL Mc. Ziki Team
220 BERMUDEZ PIO-RENDON, JULIAN IGNACIO Mc. Posadas
192 CASAS CROS, PERE Mc Olot
372 COMAS RIERA, DANI P.M.B.
163 GAIRIN CASASNOVAS, HECTOR
193 GALOBART PEREZ DE GUZMAN, ALEJANDRO
169 GARCIA COYA, RUBEN Mc. Villaviciosa
196 GARCIA LOZANO, NAZARIO
207 LORENTE-SOROLLA MARTINEZ-ACITORES, EDUARDO Trialfactory
194 MUÑOZ BUSQUETS, ALBERT Mc Manresa
374 ORDOÑEZ ROMERO, NESTOR
168 RAFOLS MUÑOZ, ALBERT Mc Sitges
206 RAMONET MATEU, JORDI
165 RICART CRUSELLAS, JOAN Mc Tona
203 ROMERO VILLAVERDE, MIGUEL
205 RUIZ MARTINEZ, MANUEL Mc. Posadas
167 SEGURA VERDAGUER, JOSE MARIA Mc. Fora Vila Muro
181 TERRICABRAS CAPDEVILA, ROGER Motocat
172 TERRICABRAS GENIS, MARC Mc Tona
+ - Veterano A (9 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
251 ALVAREZ BLANCO, EDUARDO
275 CAMP ARMENGOD, PERE Mc Cingles Berti
256 CASAS COMAS, CARLES Mc Olot
255 FILGUEIRAS RAMA, JUAN M. C. Motomontañismo Arteixo
258 LAZARO URRUTIA, IÑIGO
280 NICOLAU VILA, JORDI
276 PARELLADA CARALT, YAGO
271 RAMONET MARTINEZ, ANTONI
263 SOLE ROVIRA, JOAN Mc Sitges
+ - Veterano B (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
406 ALVAREZ GOMEZ, LEON Emedoce
332 FERNANDEZ AUGUSTO, SERGIO Mc Cent Peus
410 FLORENZA BALLABRIGA, CARMELO
407 GARCIA GONZALEZ, CASIMIRO J.
331 LERTXUNDI BELOKI, MIKEL Mc. Calahorra
339 MARQUEZ GUILLEN, MIGUEL ANGEL Mc. Posadas
335 MAURER GONZALO, JUAN C. Mc. Cota
322 PANIZO GARCIA, MANUEL C. D. Pobl R
409 PLANELLA BUSQUETS, SALVADOR Mc Olot
329 RUIZ VELAR, JOSE MIGUEL
348 SERRADA HERRADON, ANTONIO Trialfactory
338 TRUCIOS CABALLERO, RAFAEL Mc. Posadas
408 VANHEUVERZWIJN , PASCAL Mc Olot