FCM Campionat Mediterrani de Velocitat a Montmeló

  • Àmbit:
    Campionat Mediterrani de Velocitat
  • Data:
    2021-05-23
  • Inscripcions:
    Inici: 2021-01-08
    amb import de recàrrec des de: 2021-05-19
    Tancament: 2021-05-18 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Circuits de Catalunya, S.L.
  • Lloc de celebració
    CIRCUIT DE BARCELONA-CATALUNYA
  • Telèfon:
    935719710
  • Web de la prova:
  • E-Mail de contacte:
    esportiva@circuitcat.com
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Copa Yamaha bLU cRU
    SBK 1000
    SSP 300
    SSP 600
Inscrits a la prova (43 en total)
+ - Copa Yamaha bLU cRU (11 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
42 ALBERTON ESCUDE, JORDI Mc Tortosa
73 BERGADA SERRA, LLUC Esc. Osona
6 BIGORRA PAPIOL, GUILLEM MC Circuit Móra
55 DIEZ CREMADES, RAFAEL Ctat. Albaida
5 GINARD SASTRE, ANTONIA Independiente
11 GODINO GOMEZ, RAMON MC C.Taulé
93 MONTERO FUENTE, RUBEN C.R. Racing
88 OCHOA DE ECHAGUEN ARAGON, MARC CEM Constantí
23 SANCHEZ MELENDEZ, GONZALO P.M.B.
62 SANZ GARCIA, MARIO C.R. Racing
7 SIMO ALCOBA, GUERAU Guaja Racing
+ - SBK 1000 (15 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
45 CARPIO CARO, EDUARD Independiente
5 COLE , NICOLAS P.M.B.
73 CRETARO , JACOPO MC Bigues i Riells
2 GARCIA CASTRO, PABLO P.M.B.
19 GARCIA GEA, MANUEL Esc. Osona
3 LARREA PERURENA, PATXI Fly Group Mc.
9 LAYUNTA SAMSO, JAVIER Racc M.S.
12 NAVARRO SANMAMED, DANIEL P.M.B.
64 PAK , ASRIN RODI Independiente
99 RODRIGUEZ GONZALEZ, PEDRO Independiente
83 ROJAS MUÑOZ, RAFAEL Mc B.Bergueda
1 RUBIO GARCIA, ALEJANDRO MC Bigues i Riells
16 SAN EMETERIO LEZCANO, OSCAR A.D. Aragon Sport
49 TORRAS MARTINEZ, RAÜL Mc St.Hilari
39 TRIAS HORS, DAVID Independiente
+ - SSP 300 (2 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
98 MOGEDA VENDRELLS, DANIEL Racc M.S.
37 PENALVA MARCO, FRANCISCO MC Off Road Novelda Riders
+ - SSP 600 (15 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
30 BASOMBA PUIG, RAMON Mc. Riuprimer Gas i Rocs
111 BLANCA GONZALEZ, CESAR Independiente
58 BOU GARCIA, SERGI C.E.C. Alcarràs
7 CRUZ FERNANDEZ, CARLOS C.E.C. Alcarràs
11 FUSCA , VALERIO Independiente
34 GUTIERREZ MUÑOZ, CARLOS Esc. Osona
55 MARCET ALVAREZ, OMAR MC Circuit Móra
57 OJEDA LOPEZ, FRANCISCO P.M.B.
4 PAGES , THOMAS Independiente
24 PEDERNEIRA , CARLOS WAGNER P.M.B.
14 PIRES , ANDRE Independiente
15 ROMERO TELLO, ANTONIO MC Bigues i Riells
74 SAKO , DAIJIRO Mc St.Celoni
18 SORANDO RODRIGUEZ, ANDONI P.M.B.
118 TERUEL GIL, ZAIDA Mc Lleida