RFME Campeonato de España de Enduro - LA TORRE D´ORISTA - Barcelona - Dos Días

  • Àmbit:
    Campionat d´Espanya
  • Data:
    2021-09-24
  • Inscripcions:
    Inici: 2021-01-01
    amb import de recàrrec des de: 2021-09-20
    Tancament: 2021-09-22 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club Riuprimer Gas i Rocs
  • Lloc de celebració
    La Torre D´Orista - Barcelona
  • Telèfon:
    646913603
  • Lloc de sortida
    La Torre D´Orista - Barcelona
  • Horaris:
  • President del club:
    SERRA COLL, JESUS
  • Web de la prova:
  • E-Mail de contacte:
    jserracoll@yahoo.es
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Enduro 1 - 2 días
    Enduro 2 - 2 días
    Enduro 3 - 2 días
    Femenino - 2 días
    Junior 125cc 2T - 2 días
    Junior Open - 2 días
    Máster 45 - 2 días
    Máster 55 - 2 días
    Sénior B 2T - 2 días
    Sénior B 4T - 2 días
    Sénior C 2T - 2 días
    Sénior C 4T - 2 días
    Trofeo Nacional Junior - 2 días
  • Coordenades UTM:
    41.95694 / 2.0529
Inscrits a la prova (134 en total)
+ - Enduro 1 - 2 días (6 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
96 GUERRERO RUIZ, VICTOR MC. Ronda
38 MIRABET VIDIELLA, KIRIAN
10 MOREIRAS GONZALEZ, JUAN CARLOS C.S.R.
11 NAVARRO HUERTAS, ALEJANDRO C.D. Motoclub Aleser
27 NAVARRO HUERTAS, SERGIO C.D. Motoclub Aleser
6 TOMAS FONT, PAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Enduro 2 - 2 días (9 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ADRIA OLIVERAS, DAVID
86 CORTES PICARZO, BERNAT Mc. Segre
26 GARCIA MONTAÑA, JOSEP Racc M.S.
83 GOMEZ SUBARROCA, BENET SIP SPORT
69 PARADELO RODRIGUEZ, JORGE MC Vallisoletano
14 POVEDANO REINA, ANTONIO
18 QUER MOLGO, JORDI Mc. Segre
20 RIERA PASCUAL, DAVID
SANZ PLA-GIRIBERT, LAIA Racc M.S.
+ - Enduro 3 - 2 días (5 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
94 BETRIU ARMENGOL, JAUME Mc. Segre
CALMET CALVERAS, MARC Mc B.Bergueda
16 GUERRERO RUIZ, CRISTOBAL MC. Ronda
MORET CLOTA, FRANCESC Ripoll Mc
2 SANS SORIA, MARC Mc. Segre
+ - Femenino - 2 días (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BADIA CAMPRUBI, MIREIA Mc. Riuprimer Gas i Rocs
CALVO MOMBIEDRO, JULIA Mc Tona
CALVO MOMBIEDRO, MIREIA Mc Tona
ESTEBAN ANITUA, NORA
LEGAZPI NEGUERUELA, BEATRIZ Esc. Secomoto
MELIAN ALAMO, XENIA
SAN MIGUEL BADIA, MARIA MC 3 Turons
SOLA SANMIQUEL, JUDIT Mc B.Bergueda
VALL ROVIRA, KATE Mc. Segre
VILAPLANA MARTINEZ, ALBA
+ - Junior 125cc 2T - 2 días (4 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
28 FONTOVA SALVIA, ALBERT Mc. Segre
9 GONFAUS SITJES, LLUIS Mc B.Bergueda
4 PUEY MONFORTE, ALEX SIP SPORT
64 ROCA RIUS, ORIOL Mc Terrassa
+ - Junior Open - 2 días (11 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
33 CATALAN POZO, FERNANDO RAFAEL Sotobike
76 FLORES MASO, MARC
52 FRUTOS DE MINGO, RAUL Sotobike
GOMEZ VILLORA, GERARD
74 MESAS GRACIA, ADRIA
93 OLMEDILLA FERNANDEZ, MARIO Sotobike
72 PANDO LLANA, JULIO Motor Club Piloña
92 SANCHEZ BOTELLA, ADRIA
66 SOLA LONA, CRISTOBAL SIP SPORT
60 TRIGO FERNANDEZ, ALONSO
55 VIVES CALAF, JOEL Mc Igualada
+ - Máster 45 - 2 días (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
GARCIA MARTINEZ, RAUL
GOMEZ CARRION, DAVID Mc Sitges
HUETE DIAZ, FRANCISCO MANUEL CD. Ruta Sur Mc.
MARSAL COMPTE, JOSEP Mc Igualada
MARSET BORRAS, CARLOS
MARTINEZ MARSAL, TOMAS MC 3 Turons
MORA BUSQUETS, XAVIER Mc. Segre
MORA LORCA, MANUEL Mc Sitges
PARRAMON AMETLLER, FRANCESC Mc Sitges
SALVADO LLADO, JOAQUIM Mc. Segre
SERRA RIPOLL, DAVID Mc. Segre
SERRANO BONET, CARLOS MC 3 Turons
TUGUES MARSOL, JORDI Mc. Segre
+ - Máster 55 - 2 días (8 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CALVO NAVARRO, JORDI Mc Tona
CASANOVA ALBALAT, ARTURO
FONT OLIVERAS, MIQUEL Mc Sitges
GARCIA MODENES, FRANCISCO JAVIER
GRAS MURO, ENRIQUE MC 3 Turons
LOCOCO , ALBERTO
LOPEZ DOVAL, CARLOS
MARTINEZ ARCA, ISIDORO M.N.M.
+ - Sénior B 2T - 2 días (14 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILAR COROMINAS, JOAN Mc St.Hilari
FRANQUESA SOLER, GUILLEM Mc B.Bergueda
GARCIA ARNAU, EDGAR MC 3 Turons
GARCIA BENITEZ, ERIC
GARCIA GALVEZ, ANTONIO
GARCIA TORREGO, IGNACIO Top Racing
MAS OLIVER, GABRIEL
MUÑOZ CASQUEIRO, ALBERT
NIETO TRABA, LUIS MIGUEL Molareño&Conar.
RIERA PASCUAL, EDGAR
SEGURA VERDAGUER, JOAN PAU Mc. Fora Vila Muro
SERAROLS MORO, ESTEVE
SOLANICH PALOU, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs
VIÑAS PEDROLA, ORIOL
+ - Sénior B 4T - 2 días (19 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BOIXEDA PUJOLS, DAVID
BORDOY COMA-CROSS, IGNASI Mc Cingles Berti
CASADES ENGUIX, JORDI
CASAS CORDON, ALBERT
COLLELL ESTEBAN, FERRAN Mc St.Celoni
GAGO ALVAREZ, DANIEL
GALVEZ GARCIA, DIEGO C.D. TRT Race Service
GARCIA DUARTE, JESUS Moto Illar Club
GASSOL ALONSO, ALVARO Mc Sitges
LEON GARCIA, PEDRO MC Talavera
MARTINEZ CORBALAN, DAVID
MUJAL MOLINA, MARC Mc B.Bergueda
PARCERISAS VIÑAS, DAVID MC 3 Turons
PEDRAZA GARCIA, ENRIQUE Mc. Posadas
RABERT PALMA, EDUARD Mc. Segre
REVERTE JIMENEZ, PABLO
ROJAS MARTINEZ, SAMUEL CD. Moteros Sur Ecologista
SERENA ROMERO, JORDI Mc B.Bergueda
VALERO HIDALGO, PAU
+ - Sénior C 2T - 2 días (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ANDREU BATLLES, ALEJANDRO CM Andreu28
CORRALES GARCIA, DAVID
DIONISIO FERNANDEZ, FRANCISCO J. Mc. Las Arenas
GONZALEZ CENTENERA, JOSE
HERNANDEZ SERRA, JORDI MC 3 Turons
MELIAN BAEZ, ISAAC
MORGADES CASELLAS, JOAQUIM Mc Francolí
PEREZ PEREZ, CARLOS GIOVANNI
PRAT PRADES, MARC Mc. Riuprimer Gas i Rocs
PRIEGO JORQUERA, CARLES MC 3 Turons
PUJO , NICOLAS C.D. TRT Race Service
RAMOS PARDILLO, FRANCISCO JAVIER C.D. TRT Race Service
RODRIGUEZ MELERO, JESUS ENRIQUE Molareño&Conar.
+ - Sénior C 4T - 2 días (9 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BUSTOS CENTELLES, LUIS
FERNANDEZ TORONJO, JUAN JOSE C.D. Motoclub Aleser
GARCIA MARQUEZ, JORGE ANTONIO
GARCIA NETO, FRANCISCO JOSE C.D. Motoclub Aleser
GONZALEZ AGUAYO, FREUD MANUEL
HEDIAN MARTINEZ, DANIEL ALEJANDRO Mc Sitges
PALMAR LIBRERO, RUBEN CD. Moteros Sur Ecologista
RUIZ CANO, JUAN JOSE
VEGA GONZALEZ, ENRIQUE
+ - Trofeo Nacional Junior - 2 días (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AVILES JIMENEZ, RUBEN Mc. Posadas
BOET SURROCA, POL
BRAVO ARRINDA, PAUL
FONT SALVANS, ARNAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
GERALDO GARCIA, AARON
GIL SALA, XAVIER
GONZALO GARCIA, PEDRO A Peroxa
OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
PARRA BARTOLOME, ANGEL Sotobike
PELLICER CARDELLAT, ALFREDO MC Benicarló
PERA TEIXIDO, PAU
RODRIGUEZ LOPEZ, IGNACIO
VALENCIA COMA-CROS, ALEX