RFME Campeonato de España de Enduro - SITGES - Barcelona

  • Àmbit:
    Campionat d´Espanya
  • Data:
    2021-04-17
  • Inscripcions:
    Inici: 2021-01-01
    amb import de recàrrec des de: 2021-04-12
    Tancament: 2021-04-14 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club Sitges
  • Lloc de celebració
    Sitges, Barcelona
  • Telèfon:
    938117634
  • Lloc de sortida
    Sitges, Barcelona
  • Horaris:
  • President del club:
    CARBONELL LOPEZ, JORDI
  • Web de la prova:
  • E-Mail de contacte:
    info@motoclubsitges.com
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Enduro 1
    Enduro 2
    Enduro 3
    Femenino
    Junior 125cc 2T
    Junior Open
    Máster 45
    Máster 55
    Sénior B 2T
    Sénior B 4T
    Sénior C 2T
    Sénior C 4T
    Trofeo Nacional Junior
  • Coordenades UTM:
    41.234574 / 1.789747
Inscrits a la prova (209 en total)
+ - Enduro 1 (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
95 CARBALLES VIDAL, ABEL
40 DE LA RICA RODRIGUEZ, JUSTO DAVID
96 GUERRERO RUIZ, VICTOR MC. Ronda
19 IBAÑEZ MORCILLO, JOSEP
38 MIRABET VIDIELLA, KIRIAN
10 MOREIRAS GONZALEZ, JUAN CARLOS C.S.R.
27 NAVARRO HUERTAS, SERGIO C.D. Motoclub Aleser
18 QUER MOLGO, JORDI Mc. Segre
13 TARRES ROCA, POL
6 TOMAS FONT, PAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Enduro 2 (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
32 ABGRALL , DAVID
56 BLANJOUE , HUGO
86 CORTES PICARZO, BERNAT Mc. Segre
EDMONDSON , JACK
26 GARCIA MONTAÑA, JOSEP Racc M.S.
5 GESLIN , ANTHONY
83 GOMEZ SUBARROCA, BENET SIP SPORT
29 KUTULAS FERNANDEZ, NICOLAS Mc. Segre
69 PARADELO RODRIGUEZ, JORGE MC Vallisoletano
14 POVEDANO REINA, ANTONIO
99 PUJOL CANAL, MIQUEL Mc Solsonès
20 RIERA PASCUAL, DAVID
44 SANZ PLA-GIRIBERT, LAIA Racc M.S.
+ - Enduro 3 (7 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
94 BETRIU ARMENGOL, JAUME Mc. Segre
37 CALMET CALVERAS, MARC Mc B.Bergueda
21 FRANCISCO MONTLLEO, ENRIC MC 3 Turons
89 GOMEZ CANTERO, ALFREDO Sotobike
16 GUERRERO RUIZ, CRISTOBAL MC. Ronda
7 NAMBOTIN , CHRISTOPHE Mac Reus
2 SANS SORIA, MARC Mc. Segre
+ - Femenino (11 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BADIA CAMPRUBI, MIREIA Mc. Riuprimer Gas i Rocs
CALVO MOMBIEDRO, JULIA Mc Tona
CALVO MOMBIEDRO, MIREIA Mc Tona
CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
ESTEBAN ANITUA, NORA
LEGAZPI NEGUERUELA, BEATRIZ Esc. Secomoto
MELIAN ALAMO, XENIA
ROMERO FONT, ROSA Mc B.Bergueda
SAN MIGUEL BADIA, MARIA MC 3 Turons
VALL ROVIRA, KATE Mc. Segre
VILAPLANA MARTINEZ, ALBA
+ - Junior 125cc 2T (5 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
28 FONTOVA SALVIA, ALBERT Mc. Segre
GOMEZ MARTINEZ, MANUEL Esc. Secomoto
9 GONFAUS SITJES, LLUIS Mc B.Bergueda
36 PELLICER CARDELLAT, ALFREDO MC Benicarló
64 ROCA RIUS, ORIOL Mc Terrassa
+ - Junior Open (18 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ARRIBAS LUQUE, ANGEL LUIS Mx Specialized
33 CATALAN POZO, FERNANDO RAFAEL Sotobike
22 CEBALLOS ESCALERA LOPEZ, ALEJANDRO MC 3 Turons
70 ESCOFET VALLDOSERA, MARTI Mc Sitges
76 FLORES MASO, MARC
52 FRUTOS DE MINGO, RAUL Sotobike
57 GUIMERA GASULLA, RAUL Trial Matarraña
58 IRIGOYEN , KILLIAN
59 MEOQUI IPARRAGUIRRE, OIHAN
74 MESAS GRACIA, ADRIA
MIRANDA ORTEGA, MANUEL
93 OLMEDILLA FERNANDEZ, MARIO Sotobike
72 PANDO LLANA, JULIO Motor Club Piloña
23 SALA SEGURA, JORDI Mc. Polea SX
92 SANCHEZ BOTELLA, ADRIA
66 SOLA LONA, CRISTOBAL SIP SPORT
60 TRIGO FERNANDEZ, ALONSO
55 VIVES CALAF, JOEL Mc Igualada
+ - Máster 45 (18 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BASTARRECHE ALBERT, IGNACIO
CARO FERNANDEZ, PERE
DOMENECH BARRENECHE, ROMAN Mc Sitges
GARCIA ALONSO, ALBERT Mc Cent Peus
GOMEZ CARRION, DAVID Mc Sitges
HUETE DIAZ, FRANCISCO MANUEL CD. Ruta Sur Mc.
LASALA SEGURA, SERGI Mc. Segre
MARSAL COMPTE, JOSEP Mc Igualada
MARSET BORRAS, CARLOS
MARTINEZ SANCHEZ, RICARD Mc Igualada
MORA BUSQUETS, XAVIER Mc. Segre
NUÑEZ-MATURANA , RAFAEL
PARRAMON AMETLLER, FRANCESC Mc Sitges
PEÑATE MUÑOZ, PEDRO
SALVADO LLADO, JOAQUIM Mc. Segre
SERRANO BONET, CARLOS MC 3 Turons
TOMAS PENELAS, POL Mc Sedis
TORRES SIBILL, JOSEP Racc M.S.
+ - Máster 55 (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CALVO NAVARRO, JORDI Mc Tona
CAÑELLAS CLOQUELL, RAFAEL
FONT OLIVERAS, MIQUEL Mc Sitges
GARCIA MODENES, FRANCISCO JAVIER
GIL DE SOLA FERNANDEZ, JOSE CARLOS
GRAS MURO, ENRIQUE MC 3 Turons
LOCOCO , ALBERTO
LOPEZ DOVAL, CARLOS
MARTINEZ ARCA, ISIDORO M.N.M.
MASO BLASCO, JOAN Mc Sitges
PULIDO HUESO, JUAN JOSE Mc Francolí
RIBES AZPILLAGA, JAVIER SEBASTIAN Mc Sitges
SANCHEZ FERNANDEZ, ALBERTO
+ - Sénior B 2T (31 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALVAREZ MADUEÑO, ANDRES Cm. Porrerenc
ARANDA CARRASCO, EDUARDO
BONNIN DIAZ, MIQUEL
BRAQUE DEL OLMO, JORDI Mc Terrassa
DE LA ROSA FERRER, JUAN CARLOS
GARCIA ARNAU, EDGAR MC 3 Turons
GARCIA BENITEZ, ERIC
GARCIA GALVEZ, ANTONIO
GARCIA MUÑOZ, ENRIQUE CM Andreu28
GARCIA TORREGO, IGNACIO Top Racing
LEON SOLE, SERGI
MACIAS ROMERO, JONATHAN
MAS OLIVER, GABRIEL
MESQUIDA GONZALEZ, SEBASTIAN Cm. Porrerenc
MILLAN FERNANDEZ, ADRIAN
MORA GARCIA, BENET Cm. Porrerenc
MORALES NOGALES, JOSHUA
MUÑOZ CASQUEIRO, ALBERT
MUÑOZ CASQUEIRO, SERGI
NIETO TRABA, LUIS MIGUEL Molareño&Conar.
OLMO LOPEZ, GERARD
PARCERISAS VIÑAS, DAVID MC 3 Turons
PIÑOL MESA, POL
RABADAN CASTILLA, JOSE MARIA CD. Moteros Sur Ecologista
RABERT PALMA, EDUARD Mc. Segre
RIERA PASCUAL, EDGAR
SEGURA VERDAGUER, JOAN PAU Mc. Fora Vila Muro
SERAROLS MORO, ESTEVE
SOLANICH PALOU, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs
SUESCUN SESMA, IVAN
VIÑAS PEDROLA, ORIOL
+ - Sénior B 4T (21 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILON LEIVA, ALEJANDRO C.D. TRT Race Service
CASADES ENGUIX, JORDI
CASAS CORDON, ALBERT
COLLELL ESTEBAN, FERRAN Mc St.Celoni
GAGO ALVAREZ, DANIEL
GALITO PORTA, AGUSTI Mc. Segre
GALVEZ GARCIA, DIEGO C.D. TRT Race Service
GARCIA DUARTE, JESUS Moto Illar Club
GASSOL ALONSO, ALVARO Mc Sitges
GRANDIO CODESAL, JOSE MIGUEL A.D. Aragon Sport
GRAS GARCIA, ENRIC MC 3 Turons
HEDIAN MARTINEZ, DANIEL ALEJANDRO Mc Sitges
LEON GARCIA, PEDRO MC Talavera
MARTINEZ CORBALAN, DAVID
PEDRAZA GARCIA, ENRIQUE Mc. Posadas
REVERTE JIMENEZ, PABLO
ROJAS MARTINEZ, SAMUEL CD. Moteros Sur Ecologista
SACARES GELABERT, ANTONIO 100 Emocions Esport Club
SALVADO TARRAGO, JORDI Mc Francolí
SERENA ROMERO, JORDI Mc B.Bergueda
VALERO HIDALGO, PAU
+ - Sénior C 2T (20 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALBET PALAU, PERE Mc Igualada
ANDREU BATLLES, ALEJANDRO CM Andreu28
CARPIO CALCERRADA, ANTONIO
CORRALES GARCIA, DAVID
FERNANDEZ JOFRE, ALBERT MC 3 Turons
FRAILE BERMEJO, OSCAR MC. Valverdeño
GALARZA ZANON, ISAIAS CM Andreu28
GARCIA ARRIBAS, VICENTE Mx Specialized
GONZALEZ CENTENERA, JOSE
GUILLEN RIVERA, JUAN PABLO MotoDes
MACIAS ROMERO, IVAN
MAROTO ROYO, MIGUEL ANGEL Moto Racing Sport
MARTINEZ MARSAL, TOMAS MC 3 Turons
MELIAN BAEZ, ISAAC
MORGADES CASELLAS, JOAQUIM Mc Francolí
PEREZ PEREZ, CARLOS GIOVANNI
PRIEGO JORQUERA, CARLES MC 3 Turons
PUJO , NICOLAS C.D. TRT Race Service
RAMOS PARDILLO, FRANCISCO JAVIER C.D. TRT Race Service
RODRIGUEZ MELERO, JESUS ENRIQUE Molareño&Conar.
+ - Sénior C 4T (26 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ABIAN PLATERO, RAFAEL
BARILARO CAPARROS, ALBERT Mc. Segre
BUSTOS CENTELLES, LUIS
CARDONA NOVAS, ALBERT Mc Solsonès
CARRICONDO RIDAURA, FRANCISCO JAVIER
CORDOBES POZANCO, DAVID
DABAN MIRO, ERNEST
ESPINOS PIÑOL, MIGUEL
ESTEBAN FELIU, ALBERT MC 3 Turons
FERNANDEZ RAMOS, LUIS JAVIER
FERNANDEZ TORONJO, JUAN JOSE C.D. Motoclub Aleser
GARCIA DONOSO, JOSE LUIS
GARCIA MARQUEZ, JORGE ANTONIO
GARCIA MARTINEZ, RAUL
GARCIA NETO, FRANCISCO JOSE C.D. Motoclub Aleser
GONZALEZ AGUAYO, FREUD MANUEL
GUILLEN TURON, JOAN CARLES
MARISCAL GARCIA, DIEGO Mc Amposta
MORA LORCA, MANUEL Mc Sitges
PALMAR LIBRERO, RUBEN CD. Moteros Sur Ecologista
RODRIGUEZ CARBALLEIRA, MARCOS M.N.M.
ROIG BERNADAS, EDUARD Mc Igualada
RUBIO LLOVERAS, PERE
RUIZ CANO, JUAN JOSE
VEGA GONZALEZ, ENRIQUE
VILA RODRIGO, JORDI MC 3 Turons
+ - Trofeo Nacional Junior (16 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BALZA GARCIA, SAMUEL Mc. RJ Sport
BOET SURROCA, POL
CONESA SANCHEZ, PAU
FONT PERERA, ADRIA Mc Sitges
GERALDO GARCIA, AARON
GIL SALA, XAVIER
MARTIN PRIETO, IVAN
NUÑEZ-MATURANA , GONZALO
OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
PARRA BARTOLOME, ANGEL Sotobike
PEINADO YELAMOS, OSCAR Molareño&Conar.
RIBES LARA, MARTIN Mc Sitges
RODRIGUEZ LOPEZ, IGNACIO
ROMERO AMIGO, MARC
SAEZ-BRAVO BLANCO, MARIO
SERRANO MARTINEZ, JORGE