RFME Copa de España de Hard Enduro - LA BASTIDA DE TOST - (Ribera d’Urgellet, Lleida)

  • Àmbit:
    Campionat d´Espanya
  • Data:
    2021-01-23
  • Inscripcions:
    Inici: 2021-01-01
    amb import de recàrrec des de: 2021-01-20
    Tancament: 2021-01-20 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Club Sedis
  • Horaris:
  • President del club:
    PASCUET MAS, FRANCESC
  • Província:
    Lleida
  • Categoríes:
    Copa de España Júnior
    Copa de España Femenino
    Copa de España Open
    Copa de España Sénior
    Trofeo Nacional Femenino
    Trofeo Nacional Júnior
    Trofeo Nacional Máster 35
    Trofeo Nacional Máster 45
    Trofeo Nacional Sénior
Inscrits a la prova (155 en total)
+ - Copa de España Júnior (11 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALEMAN AZCARRAGA, IKER
CASAJUS OIZA, DAVID
CUSCO LLUCH, POL
DESCALZO UBEDA, ALEX Mc Sitges
FERNANDEZ SERRA, MARC MC 3 Turons
GIRO MESTRE, GABRIEL Mc Sitges
GUIMERA GASULLA, RAUL Trial Matarraña
GUTIERREZ LOPEZ, MIGUEL Rozas Racing- Namura
MACK , STUART
MEOQUI IPARRAGUIRRE, OIHAN
TEIXIDO VALLES, XAVIER RAMON Mc. Segre
+ - Copa de España Femenino (1 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
GOMEZ CANTERO, SANDRA Sotobike
+ - Copa de España Open (8 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
DE LA ROSA QUINTERO, MIGUEL
GOMEZ CANTERO, ALFREDO Sotobike
POVEDANO REINA, ANTONIO
QUER MOLGO, RAMON Mc. Segre
RAY , BRADLEY
RODRIGUEZ GUEMBE, MIGUEL
ROMAN SERRANO, MARIO Rozas Racing- Namura
TARRES ROCA, POL Rellinars Mc.
+ - Copa de España Sénior (60 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILERA MIGUEL, ALVARO
APEZTEGUIA LASAGA, UNAI Mc. Ziki Team
ARAMBURU UGARTE, ALBERTO Urnobitza Kirol Kluba
ARDAIZ IDOATE, IÑAKI
ARTOLA ARTOLA, JOSU Urnobitza Kirol Kluba
BAQUERO DOÑATE, YAN MC Monzon
BELOQUI BEUNZA, MIKEL Mc. Ziki Team
BERAZA VITORIA, MARCOS Mc. Ziki Team
BIURRARENA MARIÑELARENA, JON Mc. Ziki Team
CAMIER , LEON
CARDONA LOPEZ, NESTOR
CASAS NAVARRETE, LEANDRE Mc Fonollosa
DARNES CASELLAS, GUILLEM Mc. Riuprimer Gas i Rocs
DOMAICA RUIZ DE AZUA, ARTURO
DUXBURY , JAMES RODERICK
FACENDA ROMERO, NAITZEL Mc. Ziki Team
FERNANDEZ GALERA, CARLOS MC 3 Turons
FONT TORRES, MARC
FONT TORRES, MIQUEL
GALLARDON EUGUI, XABIER Mc. Ziki Team
GARCIA ALONSO, ALBERT Mc Cent Peus
GARMENDIA IMAZ, URKO Fly Group Mc.
GOMARIN GUEVARA, IÑAKI
GUTIERREZ HERAS, DAVID
HIDALGO GARCIA, ALEX
IBEAS DE LA TORRE, HECTOR
IRAZOLA ARBULU, PERU
IRIBARREN GONZALEZ, GORKA Mc. Ziki Team
LANNES , PIERRICK
LARRAYOZ VALENCIA, DAVID
LATORRE MAGDALENA, RAFAEL
LEON SOLE, XAVIER Mc. Polea SX
MARTIN PINEDA, HUGO
MAZA ORTIZ, GUILLERMO Mc. Villaviciosa
MOLINERO MONSO, MIQUEL CE Pm Vilassar Dalt
MORET CLOTA, FRANCESC Ripoll Mc
ORDOÑEZ BURES, CARLOS
OTXOTORENA SAENZ, XABIER Mc. Ziki Team
PIÑOL MESA, POL CE Pm Vilassar Dalt
PUEYO GIL, IVAN Amv Torroella
QUER MOLGO, JORDI Mc. Segre
QUILIS SERON, JAIME
QUINTANA BEDOYA, MANUEL
REMIRO GARRALAGA, JORGE MARIANO
REY COLOMINAS, FERRAN
RIVERO GUTIERREZ, CARLOS
ROJAS SERRA, EDUARD Mc 80
SAENZ MARTINEZ-LOSA, ANTONIO
SALA GRACIA, GERARD MC Monzon
SALSENCH CONSTANCIO, ELOI Mac Reus
SANTAOLALLA DE VILLAR, MANUEL Mc. Ziki Team
SAÑUDO COBO, JONATAAN Mc. RJ Sport
SEMINARIO VIZCAY, IÑIGO
SERRADELL FEIXAS, PAU Esc.Cop de Gas
SERRANO SAIZ, JERAY
TORRES PEREZ, JUAN FRANCISCO
TORRES PEREZ, JULIO JOSE
UGARTE PINEDO, ARMANDO
VIDAL LATORRE, SERGI
ZUBILLAGA PUIGNAU, MATTIN
+ - Trofeo Nacional Femenino (2 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
RIVERA PRIETO, MIRIAM Mc. Polea SX
+ - Trofeo Nacional Júnior (9 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALSINA RIUS, IRINEU Mc. Segre
ARMAS PEREZ, MIKEL
AZCONA ESPINOSA, BORJA Fly Group Mc.
CALVO SOTA, DAVID
CANFLANCA CEBALLOS, AXIER Mc. Ziki Team
DOMINGUEZ OLIVA, YAGO MC 3 Turons
GOMEZ MARTINEZ, MANUEL Esc. Secomoto
PUEY MONFORTE, ALEX SIP SPORT
SAUMELL REVERTER, ALEIX Mec Alcanar
+ - Trofeo Nacional Máster 35 (21 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALVARADO ZAFRA, FRANCISCO
BARBOSA CARIDADE, JORGE MANUEL A.D. Aragon Sport
CASAS LOPEZ, ANTONIO Mc. Polea SX
CODONAL ROBLES, RAUL
CREGO ALONSO, JAKUE
FORTON GRUAS, FERNANDO
FULLAONDO ALONSO, GAIZKA
GAZDAC , GHEORGHE Mc Sitges
MACAZAGA OCHANDORENA, JON Mc. Ziki Team
MARTINEZ JAUREGUI, AITOR
MORAN RANNI, RAFAEL JOAN Mac Reus
MUÑOZ CASQUEIRO, ALBERT MC Llívia
OGANDO MIRANDA, XOSE MARIA A Peroxa
PARELLADA CARALT, YAGO
RODRIGUEZ CARTAGENA, ION ANDER
SALAMANCA ZAMORA, ANTONIO MC Talavera
SOBRINO BRAVO, RUBEN
SOLER GARCIA, FERNANDO
VAQUERO MARTINEZ, SERGIO Rozas Racing- Namura
VAZQUEZ ITURRIAGA, SERGIO
VIDIGAL MADERA, LEOCADIO
+ - Trofeo Nacional Máster 45 (11 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALVAREZ ALARCON, JOSE LUIS Rozas Racing- Namura
BASTARRECHE ALBERT, IGNACIO Rozas Racing- Namura
BRIÑAS GARCIA, FRANCISCO JAVIER
ESTANY MORROS, RAMON
GOMEZ CARRION, DAVID Mc Sitges
NUÑEZ-MATURANA , RAFAEL Rozas Racing- Namura
RODRIGUEZ FUENTES, ROQUE
ROMERO LACUEVA, JAVIER
TORRE ALONSO, BENJAMIN
VALERO RAMOS, ANTONIO
VIDIGAL MADERA, JOSE MIGUEL
+ - Trofeo Nacional Sénior (32 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ARANDA PARDO, ADRIAN MC Alpicat
ARIZTIA AZCARATE, DANIEL Urnobitza Kirol Kluba
ARNALTE TELLEZ, ALBERTO RAFAEL CM Off Road Valencia
BEARDO RODRIGUEZ DE ZULOAGA, PABLO
CABOS MARTIN, ALVARO AEG 24H
CAÑETE VILLENA, ANTONIO JESUS
CARRERA FONT, XAVIER
CATALA MIRO, ROGER Em Castellbisbal
COLOMER PARAROLS, JORDI
COROMINAS TERUEL, LLUIS
CUNILL CUSO, GENIS
ECHEVESTE , PEYO
ELUSTONDO MAHEDERO, ANDONI Fly Group Mc.
FERNANDEZ ZUBELDIA, IBET Fly Group Mc.
FLORENSA RUESTES, GENIS Mc. Segre
GALITO PORTA, AGUSTI Mc. Segre
GARCIA ARNAU, EDGAR MC 3 Turons
GARCIA BORJA, ALBERTO
GARCIA HERNANDEZ, DANIEL
GAS LLOMBART, RICARD CM Off Road Sant Mateu
GUITART ESTANY, AMADOR
LEON GARCIA, PEDRO MC Talavera
MARQUINA FERNANDEZ, DAVID
MONTEYS MARCOS, LUCAS Em Castellbisbal
OLMEDO CANET, RAÜL
OROMI GUIU, DAVID
PADILLA LLATSE, ALEXANDRE
RAMOS MONGE, DANIEL Mc. Calatayud
REVERTE JIMENEZ, PABLO
RIERA HIRTE, TOMAS Mc. Fora Vila Muro
SUBIRATS ROYO, DANI Mc Amposta
ZARDOYA EGAÑA, IÑIGO