RFME Copa de España de Hard Enduro - LA BASTIDA DE TOST - (Ribera d’Urgellet, Lleida)

  • Àmbit:
    Campionat d´Espanya
  • Data:
    2021-01-23
  • Inscripcions:
    Inici: 2021-01-01
    amb import de recàrrec des de: 2021-01-20
    Tancament: 2021-01-21 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Club Sedis
  • Horaris:
  • President del club:
    PASCUET MAS, FRANCESC
  • Província:
    Lleida
  • Categoríes:
    Copa de España Júnior
    Copa de España Femenino
    Copa de España Open
    Copa de España Sénior
    Trofeo Nacional Femenino
    Trofeo Nacional Júnior
    Trofeo Nacional Máster 35
    Trofeo Nacional Máster 45
    Trofeo Nacional Sénior
Inscrits a la prova (161 en total)
+ - Copa de España Júnior (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALEMAN AZCARRAGA, IKER
CASAJUS OIZA, DAVID
CUSCO LLUCH, POL
DESCALZO UBEDA, ALEX Mc Sitges
FERNANDEZ SERRA, MARC MC 3 Turons
GIRO MESTRE, GABRIEL Mc Sitges
GUIMERA GASULLA, RAUL Trial Matarraña
GUTIERREZ LOPEZ, MIGUEL
MACK , STUART
MEOQUI IPARRAGUIRRE, OIHAN
RODRIGUEZ GUEMBE, MIGUEL
ROPER , HUDSON SCOTT
TEIXIDO VALLES, XAVIER RAMON Mc. Segre
+ - Copa de España Femenino (1 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
GOMEZ CANTERO, SANDRA Sotobike
+ - Copa de España Open (6 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
DE LA ROSA QUINTERO, MIGUEL
POVEDANO REINA, ANTONIO
QUER MOLGO, RAMON Mc. Segre
ROMAN SERRANO, MARIO
SUNDERLAND , SAM
WALKER , JONNY
+ - Copa de España Sénior (65 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILERA MIGUEL, ALVARO
APEZTEGUIA LASAGA, UNAI Mc. Ziki Team
ARAMBURU UGARTE, ALBERTO Urnobitza Kirol Kluba
ARDAIZ IDOATE, IÑAKI
ARTOLA ARTOLA, JOSU Urnobitza Kirol Kluba
BAQUERO DOÑATE, YAN MC Monzon
BELOQUI BEUNZA, MIKEL Mc. Ziki Team
BERAZA VITORIA, MARCOS Mc. Ziki Team
BIURRARENA MARIÑELARENA, JON Mc. Ziki Team
CAMIER , LEON
CARDONA LOPEZ, NESTOR
CASAS NAVARRETE, LEANDRE
DARNES CASELLAS, GUILLEM Mc. Riuprimer Gas i Rocs
DOMAICA RUIZ DE AZUA, ARTURO
DUXBURY , JAMES RODERICK
ECHEVESTE , PEYO
ERAUZKIN ZARANDONA, ANDONI
FACENDA ROMERO, NAITZEL Mc. Ziki Team
FERNANDEZ GALERA, CARLOS MC 3 Turons
FONT TORRES, MARC
FONT TORRES, MIQUEL
GALLARDON EUGUI, XABIER Mc. Ziki Team
GARCIA ALONSO, ALBERT Mc Cent Peus
GARCIA BORJA, ALBERTO Mc. Calahorra
GARMENDIA IMAZ, URKO Fly Group Mc.
GOMARIN GUEVARA, IÑAKI
GUTIERREZ HERAS, DAVID
HASLAM , LEON
HIDALGO GARCIA, ALEX Mc. Aiala
IBEAS DE LA TORRE, HECTOR
IRAZOLA ARBULU, PERU
IRIBARREN GONZALEZ, GORKA Mc. Ziki Team
LANNES , PIERRICK
LARRAYOZ VALENCIA, DAVID
LATORRE MAGDALENA, RAFAEL
LEON SOLE, XAVIER Mc. Polea SX
MARQUINA FERNANDEZ, DAVID Mc. Aventura Touareg
MARTIN PINEDA, HUGO
MAZA ORTIZ, GUILLERMO Mc. Villaviciosa
MOLINERO MONSO, MIQUEL
MORET CLOTA, FRANCESC Ripoll Mc
ORDOÑEZ BURES, CARLOS
OTXOTORENA SAENZ, XABIER Mc. Ziki Team
PIÑOL MESA, POL
PUEYO GIL, IVAN Amv Torroella
QUER MOLGO, JORDI Mc. Segre
QUILIS SERON, JAIME
QUINTANA BEDOYA, MANUEL
REMIRO GARRALAGA, JORGE MARIANO
REY COLOMINAS, FERRAN
RIVERO GUTIERREZ, CARLOS
SAENZ MARTINEZ-LOSA, ANTONIO
SALA GRACIA, GERARD MC Monzon
SALSENCH CONSTANCIO, ELOI Mac Reus
SANTAOLALLA DE VILLAR, MANUEL Mc. Ziki Team
SAÑUDO COBO, JONATAAN Mc. RJ Sport
SEMINARIO VIZCAY, IÑIGO
SERRADELL FEIXAS, PAU
SERRANO SAIZ, JERAY
SOUCY , PAUL
TORRES PEREZ, JUAN FRANCISCO
TORRES PEREZ, JULIO JOSE
UGARTE PINEDO, ARMANDO
VIDAL LATORRE, SERGI
ZUBILLAGA PUIGNAU, MATTIN
+ - Trofeo Nacional Femenino (2 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
RIVERA PRIETO, MIRIAM Mc. Polea SX
+ - Trofeo Nacional Júnior (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALSINA RIUS, IRINEU Mc. Segre
ARMAS PEREZ, MIKEL
AZCONA ESPINOSA, BORJA Fly Group Mc.
CALVO SOTA, DAVID
CANFLANCA CEBALLOS, AXIER Mc. Ziki Team
DOMINGUEZ OLIVA, YAGO MC 3 Turons
GOMEZ MARTINEZ, MANUEL Esc. Secomoto
PUEY MONFORTE, ALEX SIP SPORT
SANCHEZ ROMA, ALEX
SAUMELL REVERTER, ALEIX
+ - Trofeo Nacional Máster 35 (21 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALVARADO ZAFRA, FRANCISCO
BARBOSA CARIDADE, JORGE MANUEL A.D. Aragon Sport
CASAS LOPEZ, ANTONIO Mc. Polea SX
CODONAL ROBLES, RAUL
CREGO ALONSO, JAKUE
FORTON GRUAS, FERNANDO
FULLAONDO ALONSO, GAIZKA
GAZDAC , GHEORGHE Mc Sitges
MACAZAGA OCHANDORENA, JON Mc. Ziki Team
MARTINEZ JAUREGUI, AITOR Mc. Aiala
MORAN RANNI, RAFAEL JOAN Mac Reus
MUÑOZ CASQUEIRO, ALBERT
OGANDO MIRANDA, XOSE MARIA A Peroxa
PARELLADA CARALT, YAGO
RODRIGUEZ CARTAGENA, ION ANDER Mc. Ziki Team
SALAMANCA ZAMORA, ANTONIO MC Talavera
SOBRINO BRAVO, RUBEN
SOLER GARCIA, FERNANDO CD. Enducross Huercal Overa
VAQUERO MARTINEZ, SERGIO
VAZQUEZ ITURRIAGA, SERGIO
VIDIGAL MADERA, LEOCADIO
+ - Trofeo Nacional Máster 45 (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALVAREZ ALARCON, JOSE LUIS
BASTARRECHE ALBERT, IGNACIO
BRIÑAS GARCIA, FRANCISCO JAVIER
ESTANY MORROS, RAMON
GOMEZ CARRION, DAVID Mc Sitges
NUÑEZ-MATURANA , RAFAEL
RODRIGUEZ FUENTES, ROQUE CD. Enducross Huercal Overa
TORRE ALONSO, BENJAMIN
VALERO RAMOS, ANTONIO
VIDIGAL MADERA, JOSE MIGUEL Mc Francolí
+ - Trofeo Nacional Sénior (33 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ARANDA PARDO, ADRIAN
ARIZTIA AZCARATE, DANIEL Urnobitza Kirol Kluba
ARNALTE TELLEZ, ALBERTO RAFAEL CM Off Road Valencia
BEARDO RODRIGUEZ DE ZULOAGA, PABLO
CABOS MARTIN, ALVARO P.M.B.
CAÑETE VILLENA, ANTONIO JESUS
CARRERA FONT, XAVIER Mc Lluçanes
CATALA MIRO, ROGER
COLOMER PARAROLS, JORDI
COROMINAS TERUEL, LLUIS
CUNILL CUSO, GENIS
ELUSTONDO MAHEDERO, ANDONI Fly Group Mc.
FERNANDEZ ZUBELDIA, IBET Fly Group Mc.
FLORENSA RUESTES, GENIS Mc. Segre
GALITO PORTA, AGUSTI Mc. Segre
GARCIA ARNAU, EDGAR MC 3 Turons
GARCIA HERNANDEZ, DANIEL
GAS LLOMBART, RICARD CM Off Road Sant Mateu
GUITART ESTANY, AMADOR
INVERNON BALCELLS, MARC Mc. Segre
LEON GARCIA, PEDRO MC Talavera
MONTEYS MARCOS, LUCAS
OLMEDO CANET, RAÜL
OROMI GUIU, DAVID
PADILLA LLATSE, ALEXANDRE
PRITCHARD , JORDAN
RAMOS MONGE, DANIEL Mc. Calatayud
RAY , BRADLEY
REVERTE JIMENEZ, PABLO
RYDE , KYLE
SUBIRATS ROYO, DANI Mc Amposta
ZARDOYA EGAÑA, IÑIGO
ZENDOIA OLANO, IVAN