RFME Campeonato de España de Enduro - MANRESA - Barcelona

  • Àmbit:
    Campionat d´Espanya
  • Data:
    2020-12-06
  • Inscripcions:
    Inici: 2020-10-16
    amb import de recàrrec des de: 2020-11-30
    Tancament: 2020-12-02 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club Manresa
  • Lloc de celebració
    Manresa, Barcelona
  • Telèfon:
    938723620
  • Lloc de sortida
    Manresa, Barcelona
  • President del club:
    CIRERA LAMARCA, RAMON
  • Web de la prova:
  • E-Mail de contacte:
    motoclub@motoclubmanresa.com
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Enduro 1
    Enduro 2
    Enduro 3
    Femenino
    Junior 125cc 2T
    Junior Open
    Máster
    Sénior B 2T
    Sénior B 4T
    Sénior C 2T
    Sénior C 4T
    Trofeo Nacional Junior
  • Coordenades UTM:
    41.723316 / 1.827165
Inscrits a la prova (105 en total)
+ - Enduro 1 (6 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
GARCIA GALVEZ, ANTONIO
MIRABET VIDIELLA, KIRIAN Mc. Polea SX
NAVARRO HUERTAS, SERGIO C.D. Motoclub Aleser
QUER MOLGO, JORDI Mc. Segre
TOMAS FONT, PAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
UBACH SALA, SIMEO Mc B.Bergueda
+ - Enduro 2 (7 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CARBALLES VIDAL, ABEL
GARCIA MONTAÑA, JOSEP Racc M.S.
GOMEZ SUBARROCA, BENET SIP SPORT
GUERRERO RUIZ, VICTOR MC. Ronda
KUTULAS FERNANDEZ, NICOLAS Mc. Segre
PANDO MEDINA, CARLOS Motor Club Piloña
VALENTIN LASHERAS, ANDER
+ - Enduro 3 (6 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BETRIU ARMENGOL, JAUME Mc. Segre
CORTES PICARZO, BERNAT Mc. Segre
GOMEZ CANTERO, ALFREDO Sotobike
GUERRERO RUIZ, CRISTOBAL MC. Ronda
QUER MOLGO, RAMON Mc. Segre
SANS SORIA, MARC Mc. Segre
+ - Femenino (6 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BADIA CAMPRUBI, MIREIA MC Cerdanya
CALVO MOMBIEDRO, JULIA Mc Tona
CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
LEGAZPI NEGUERUELA, BEATRIZ
ROMERO FONT, ROSA Mc B.Bergueda
VALL ROVIRA, KATE Mc. Segre
+ - Junior 125cc 2T (1 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ESCOFET VALLDOSERA, MARTI Mc Sitges
+ - Junior Open (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILAR ACEDO, FRANCESC Mc Tona
AIASTUY FURUNDARENA, XABIER Urnobitza Kirol Kluba
CEBALLOS ESCALERA LOPEZ, ALEJANDRO MC 3 Turons
FLORES MASO, MARC Mc Tossa
FONTOVA SALVIA, ALBERT Mc. Segre
MESAS GRACIA, ADRIA Em Castellbisbal
NADAL BONET, PABLO Mc. Polea SX
OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
PANDO LLANA, JULIO Motor Club Piloña
PERA TEIXIDO, GERARD
PUJOL CANAL, MIQUEL Mc Solsonès
SANCHEZ BOTELLA, ADRIA Mc Tossa
TRIGO FERNANDEZ, ALONSO
+ - Máster (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CARO FERNANDEZ, PERE Mc Fonollosa
GARCIA MERLOS, JUAN MC 3 Turons
GARCIA MODENES, FRANCISCO JAVIER Em Castellbisbal
LOCOCO , ALBERTO
MARSAL COMPTE, JOSEP Mc Igualada
MARSET BORRAS, CARLOS MC Llívia
PARRAMON AMETLLER, FRANCESC Mc Sitges
ROMERO SANJUAN, IGNASI Em Castellbisbal
SALVADO LLADO, JOAQUIM Mc Francolí
SERRANO BONET, CARLOS Amc Martorelles
TEMPRANO ANGRILL, MANEL Mc. Segre
TORRES SIBILL, JOSEP Racc M.S.
VALL FABREGA, AGUSTI Mc. Segre
+ - Sénior B 2T (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILAR COROMINAS, JOAN Mc St.Hilari
DIAZ ROY, CARLOS
FERNANDEZ GALERA, CARLOS MC 3 Turons
GARCIA BENITEZ, ERIC Em Castellbisbal
MUJAL MOLINA, MARC Mc B.Bergueda
NIETO TRABA, LUIS MIGUEL Molareño&Conar.
ROIG PRATS, JORDI Mc. Formentera-Eivissa
SANCHEZ-GUIJO YUSTE, JAIME Em Castellbisbal
SERAROLS MORO, ESTEVE
SUESCUN SESMA, IVAN
+ - Sénior B 4T (14 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUDO SAINZ MAZA, PABLO Mc. RJ Sport
BARRENECHEA LASA, JAVIER Mc. Ziki Team
BRUCART SANCHEZ, RAMON Amv Torroella
CASADES ENGUIX, JORDI PM Alcora
COLLELL ESTEBAN, FERRAN MC 3 Turons
GALVEZ GARCIA, DIEGO C.D. TRT Race Service
GOTTSCHALK GOMEZ, YONATHAN ANTONIO Amc Martorelles
GRANDIO CODESAL, JOSE MIGUEL A.D. Aragon Sport
MARTINEZ CORBALAN, DAVID MC Llívia
MOREIRAS GONZALEZ, JUAN CARLOS C.S.R.
PEDRAZA GARCIA, ENRIQUE Mc. Posadas
SALVADO TARRAGO, JORDI Mc Francolí
SERENA ROMERO, JORDI Mc Lluçanes
SUBIRATS ROYO, DANI Mc Amposta
+ - Sénior C 2T (9 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BARRIENDOS GOMEZ, MIQUEL Em Castellbisbal
FORTON GRUAS, FERNANDO
GONZALEZ CENTENERA, JOSE
MARTINEZ MARSAL, TOMAS MC 3 Turons
MIMUN AHMED, SAID
MONTIEL LARRAZ, IVAN
ORTIZ PRAT, JOSEP Mª
PEREZ PEREZ, CARLOS GIOVANNI
RAMOS PARDILLO, FRANCISCO JAVIER CD. Moteros Sur Ecologista
+ - Sénior C 4T (6 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ANTXIA PULIDO, ARITZ Zalla Off road
CARDONA NOVAS, ALBERT Mc Solsonès
FERNANDEZ TORONJO, JUAN JOSE CD. Moteros Sur Ecologista
GARCIA MARQUEZ, JORGE ANTONIO
MAROTO ROYO, MIGUEL ANGEL Moto Racing Sport
TUGUES MARSOL, JORDI Mc. Segre
+ - Trofeo Nacional Junior (14 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BOET SURROCA, POL Red Box S.M.
CONESA SANCHEZ, PAU MC Llívia
CONESA SANCHEZ, SERGI MC Llívia
CONGOST AGUILERA, GERARD Rocco´s MC
DE GAVARDO CANO, MATTEO MASSIMILIANO GIORGIO
FRUTOS DE MINGO, RAUL
GASSOL ALONSO, ALVARO Mc Sitges
MATUTE BONEL, ANGEL Mc. Ziki Team
MEOQUI IPARRAGUIRRE, OIHAN
OLMEDILLA FERNANDEZ, MARIO Esc. Secomoto
PEINADO YELAMOS, OSCAR
PUEY MONFORTE, ALEX SIP SPORT
RIERA PASCUAL, EDGAR Em Castellbisbal
SOLANICH PALOU, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs