Entrenaments Setmana 22 - DILLUNS

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2020-05-25
  • Inscripcions:
    Inici: 2020-05-24
    Tancament: 2020-05-25 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Àrea Motor d´Avià
    Circuit d´Alcarràs MX i Flattrack
    Circuit El Bosquet de Ponts
    Circuit Espai Motor de Verges
    Circuit Motocròs Els Reguers-Només socis Club
    Circuit SIP SPORT-Bassella-Motocròs
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya
Inscrits a l'entrenament (74 en total)
+ - Àrea Motor d´Avià (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I SEGURA AMBROS, ARIADNA Mc B.Bergueda
I SERRA JOVE, MARC Mc Foc i Fuegu
I TORRENS CASALS, GERARD Mc Foc i Fuegu
+ - Circuit d´Alcarràs MX i Flattrack (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GAYA HERNANDEZ, JORDI Mc. Segre
+ - Circuit El Bosquet de Ponts (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MARQUEZ ALENTA, ALEX Racc M.S.
I MARQUEZ ALENTA, MARC Racc M.S.
I MARTINEZ RUIZ, JOSE LUIS Mc. Segre
+ - Circuit Espai Motor de Verges (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I JORDA ESTANY, JOSEP Independiente
+ - Circuit Motocròs Els Reguers-Només socis Club (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Tot M.Reguers
I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
I VIDAL PEDRET, POL Mc Tot M.Reguers
+ - Circuit SIP SPORT-Bassella-Motocròs (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I VALERIO ESPINOSA, IKER Mc. Pirineu
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (62 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ABELLA CORET, GEORGINA Mc VDB
I ALBAREDA CONEJO, JORDI Mc VDB
I APAHIDEAN , ALEXANDRU Mc St.Celoni
I ARABIA PARERA, JORDI Mc. Ronçana
I ARTIGAS LOPEZ, XAVIER Racc M.S.
I BORNER PAMIES, ALEX P.M.B.
I BRASO LENZNER, ORIOL Mc Ametlla
I BRUTTI GARCIA, ALBERTO Simonety School
I CANET ARDEVOL, EDGAR Mc. Polea SX
I CANET DELGADO, IGNACIO MC 3 Turons
I CARRION MORENO, JOSE LUIS Independiente
I CASAS PENDON, FERRAN CM Decarreras
I CLEMENTE CLEMENTE, JUAN RAMON Rocco´s MC
I COSTA CARCEL, JAN MC 3 Turons
I COSTILLA ACOSTA, ALEX Brac MC
I DANIEL JR , KRISTIAN ANTHONY Fast Lap Riders
I ESTEBAN RUIZ, JOEL Top 10 Riders
I FERNANDEZ MARTINEZ, ERIC Mc. Ronçana
I GARCIA BASCON, MARC Esc. Osona
I GARCIA POU, FRANCESC Mc Cent Peus
I GARRIGA BRIÑARDELI, SAM Mc. 35 Revolts
I GARRIGA BUXEDA, ALVAR Mc. 35 Revolts
I GARRIGA RODRIGUEZ, ENRIC Mc VDB
I GELADA RODRIGUEZ, GENIS Mc. Polea SX
I GELADA RODRIGUEZ, JOSEP Mc. Polea SX
I GONZALEZ CELADA, JOSE ANTONIO Gm Molins
I GONZALEZ PONS, JOSE MIGUEL Rocco´s MC
I GRAS GARCIA, ENRIC MC 3 Turons
I HENDRIX , JONAS Berga Off Road
I HERNANDEZ IBAÑEZ, MATEU Mc. Segre
I HUMET SORS, MARC Mc Ametlla
I JUNQUERA TERRADAS, GERARD Mc Cent Peus
I LERA GONÇALVES, MARC MC Circuit Móra
I LOPEZ ORTEGA, DAVID Rocco´s MC
I LOPEZ RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL MC 3 Turons
I MAGDALENO MIQUEL, DANIEL Mc. Segre
I MARTIN BRAGULAT, XAVIER Mc. Ronçana
I MARTINEZ CRESPILLO, JAN MC Llívia
I MILLAN GOMEZ, ALEX Racc M.S.
I MIROSLAVOV NIKOLAEV, NIKOLA C.E.C. Alcarràs
I MORA CIUCUR, JOEL MC Circuit Móra
I MORALES GOMEZ, CARMELO Independiente
I MORILLAS ZAMORA, DAYRON MC Circuit Móra
I NELLI , RICCARDO Mc Sitges
I NOGUERA MONTES, MIGUEL CE Pm Vilassar Dalt
I ROCA RIUS, ORIOL Mc Terrassa
I ROMERO AMIGO, MARC Mc Ametlla
I RUEDAS RAMON, ADRIAN MC Cerdanya
I SANCHEZ QUESADA, MAX Racc M.S.
I SARDA OLIVE, JORDI Mc VDB
I SARDA OLIVE, JOSEP Mc VDB
I SASTRE MARTINEZ, FERRAN Fast Lap Riders
I SIMMER , FABIAN Mc. Polea SX
I SOLER TIMON, DIDAC Mc. Segre
I SUBIRA GOMEZ, RICARD Mc Cent Peus
I SUBIRA TERRADAS, ALFONS Mc Cent Peus
I TOMAS CASTILLO, ERIC Rocco´s MC
I TORRENTE SOMOZA, JEREMY Mc. Polea SX
I UCEDA LOPEZ, IVAN Mc St.Celoni
I VILARNAU SILLERO, JORDI Mc. Segre
I VIU COTOLI, ALEIX Racc M.S.
I WIC HUERTAS, ERIC SIP SPORT