Entrenaments Setmana 22 - DIMECRES

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2020-05-27
  • Inscripcions:
    Inici: 2020-05-24
    Tancament: 2020-05-27 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Àrea de motor Can Taulé- MX
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de Martorelles
    Circuit del Paratge del Mal Diner
    Circuit La Capella (tarda)
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (Matí)
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (Tarda)
Inscrits a l'entrenament (81 en total)
+ - Àrea de motor Can Taulé- MX (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GALERA OLIVA, JORDI Mc. Segre
I SOLER AREVALO, ARNAU Mc. Segre
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DE JUAN ROS, ALEX Mc. Polea SX
I DIEGO GAÑAN, JOSEP LLUIS MC 3 Turons
I DIEGO VILA, ALEIX MC 3 Turons
I PARCERISAS VIÑAS, DAVID Ripoll Mc
I PUJOL DANOT, RAMON Mc Lluçanes
I RIU MAS, JOAN Mc Fonollosa
I ROCA CRESPI, JOAN Mc Moianes
I ROMA ROMERO, MARC Mc B.Bergueda
I ROMERO FONT, ROSA Mc B.Bergueda
I SANTAUGINI PUIG, JORDI Ausio Racing T.
I SERRA GUIXARO, ERIC Mc B.Bergueda
I SOLANICH PALOU, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Circuit de Martorelles (16 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALFARO CADIERNO, ANTONIO Amc Martorelles
I ARIAS ORTEGA, ELSA Amc Martorelles
I ARIAS ORTEGA, ETHAN Amc Martorelles
I CARBONELL DEL BURGO, VINCENT Mc. Segre
I FLORO SALIDO, FERMIN Amc Martorelles
I GARCIA FILLOL, DANIEL Amc Martorelles
I GARCIA ROMERO, ALEIX MC 3 Turons
I GARZON HERVAS, ISAAC Amc Martorelles
I GOTTSCHALK GOMEZ, YONATHAN ANTONIO Amc Martorelles
I HERNANDEZ LECHUGA, IVAN Em Castellbisbal
I MARRASE HIDALGO, ALEIX Amc Martorelles
I MARTINEZ LATORRE, GERARD Mc. Segre
I MELGAREJO GOMEZ, ERIC Amc Martorelles
I MEMBRIVES CAPUZ, XAVIER Motocat
I RUIZ BLAZQUEZ, CARLOS Amc Martorelles
I TORRENTE SOMOZA, JEREMY Mc. Polea SX
+ - Circuit del Paratge del Mal Diner (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASELLI , MASSIMILIANO Mc C. Empúries
I MAGESTER FONT, GUILLEM Mc C. Empúries
I SANCHEZ BOTELLA, ADRIA Mc Tossa
I VIÑALES MARES, ISAAC Pm Figueres
I VIÑAS BUIXO, PERE Mc C. Empúries
+ - Circuit La Capella (tarda) (10 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BERTOMEU BARBERA, ABEL Mc Delta
I DURA FRANCH, NIRVANA Mc Delta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Tot M.Reguers
I GUILLEN TURON, JOAN CARLES Mc Delta
I MONTEYS MARCOS, LUCAS Em Castellbisbal
I PIÑOL BOQUERA, FELIX Mc Delta
I ROYO MUNUERA, DANIEL Mc Amposta
I SEMACARITT ANAYA, ROBERTO CARLOS Mc Delta
I SORRIBES PORTA, IGNASI MC Circuit Móra
I SUECA COMES, LLUIS Pobla Mafumet
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (Matí) (25 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BELLIDO MELLADO, ERIC Simonety School
I CARBONELL VAN RECK, CONRAD Independiente
I CASAS PENDON, FERRAN CM Decarreras
I CEBALLOS NUÑEZ, CARLES Rocco´s MC
I CUDIÑACH GALCERAN, JOSEP MARIA Mc VDB
I CUENCA SARRION, GASPAR Mc. Segre
I DIAZ LOPEZ, ALEIX Mc St.Celoni
I DOS SANTOS GIL, JOSE DANIEL MC 3 Turons
I ERILL TRALLERO, AINA Mc. Piera Scan
I ERILL TRALLERO, GUILLEM Mc. Piera Scan
I JORDA MAGRINS, ALEIX Mc. Ronçana
I LANGELAAN VON HEIJDEN, CARLOS CE Pm Vilassar Dalt
I MARIN TRILLO, ALEX Mc St.Celoni
I MAS RUIPEREZ, SERGI Amc Martorelles
I MORALES GOMEZ, CARMELO Independiente
I MURILLO LARIOS, ORIOL Amc Martorelles
I MURTEIRA CARBONELL, VICTOR P.M.B.
I OLIVERAS BUSOMS, POL Mc. Segre
I REDONDO MORALES, ALBERTO Rocco´s MC
I REYES MARTINEZ, PEDRO Mc. Segre
I SANTIAGO ROIG, VIVIAN Lleides Motorsport
I SIMMER , FABIAN Mc. Polea SX
I VALERO PALOMARES, MARIONA MC C.Taulé
I VIDAL SANJUAN, SERGI Mc Fonollosa
I VILA RODRIGO, JORDI MC 3 Turons
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (Tarda) (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CARDUS PADROS, JULI Rocco´s MC
I CORTES CABELLO, JULIAN Amc Martorelles
I ESTEBAN RUIZ, JOEL Top 10 Riders
I GONZALEZ GUZMAN, CARLOS Berga Off Road
I PERALES BOGUÑA, ANGEL Mc. Segre
I PINO GOMEZ, EDUARDO Amc Martorelles
I RAMIREZ GARCIA-MORATA, MANUEL JOSE Rocco´s MC
I RODRIGUEZ LOPEZ, DANI MC 3 Turons
I ROMAN SANCHEZ, MIGUEL A.D. Aragon Sport
I TOMAS CASTILLO, ERIC Rocco´s MC
I TORRENTE ABRIL, EDUARDO Mc. Polea SX