Entrenaments Setmana 21 - DISSABTE

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2020-05-23
  • Inscripcions:
    Inici: 2020-05-17
    Tancament: 2020-05-23 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Àrea de Motor Can Taulé - Enduro
    Àrea de motor Can Taulé- MX
    Àrea de motor del Berguedà
    Àrea Motor d´Avià
    Àrea Off-Road Puigdemont
    Àrea Pascuet Off Road Center
    Circuit d´Alcarràs - Mixt
    Circuit d´Alcarràs - Velocitat
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit de Salomó
    Circuit de Vidreres
    Circuit del Paratge del Mal Diner
    Circuit El Terré d´Almenar
    Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm
    Circuit Espai Motor de Verges
    Circuit La Capella (tarda)
    Circuit La Mina d´Almacelles
    Circuit Motocròs Els Reguers-Només socis Club
    Circuit MX d´Alcanar - Només Socis Club
    Circuit MX Tossalets Parc - Matí
    Circuit Olvan Benzina i Nervi-Només socis Club
    Circuit Rockland Amer
    Circuit Sant Pere MX Track
    Circuit SIP SPORT-Bassella-Enduro
    Circuit SIP SPORT-Bassella-Motocròs
    Guaja Motor Camp
Inscrits a l'entrenament (291 en total)
+ - Àrea de Motor Can Taulé - Enduro (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA HERMOSO, ABEL Mc Móra d´Ebre
I GARCIA SAMPER, SAUL Mc Fonollosa
I VILCHES MARRUECOS, JAN Amv Torroella
+ - Àrea de motor Can Taulé- MX (18 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BERNAL LUQUE, IRUNE Mc. Segre
I CARDONA NOVAS, ALBERT Mc Solsonès
I CASALS PAMIES, JOSEP Mc Fonollosa
I COSTA VALIENTE, JOAN Mc Fonollosa
I GARCIA TORRECILLAS, JOAN Mc Sitges
I MARTINEZ LAMBERTO, IVAN Mc. Segre
I MAS SOLE, POL Mc Solsonès
I MASSANA GONZALEZ, ARNAU Mc Solsonès
I MONCLUS MARSAL, BIEL Mc Igualada
I MONCLUS MARSAL, JANA Mc Igualada
I PONS PEREZ, BIEL MC C.Taulé
I PUJOL CANAL, MIQUEL Mc Solsonès
I RIERA ALBAS, LLUIS Rocco´s MC
I ROVIRA COSTA, ANTONI Mc Tona
I SANCHEZ MOSELLA, DAVID Mc Solsonès
I SEGURA AMBROS, ARIADNA Mc B.Bergueda
I SOLER MIER, JORDI MC C.Taulé
I SOTO COLL, JOSEP Mc. Polea SX
+ - Àrea de motor del Berguedà (46 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILAR ACEDO, FRANCESC Mc Tona
I ALSINA SOLA, MARTI Mc. Segre
I ARTIGAS LOPEZ, XAVIER Racc M.S.
I BATLLE MARSAL, FERRAN Independiente
I BOIXEDA PUJOLS, DAVID Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I BRAGULAT SALVANS, GENIS Mc Lluçanes
I BRUCH BERINGUES, ARNAU Mc B.Bergueda
I CALMET CALVERAS, MARC Mc B.Bergueda
I CASAS CERVERA, ORIOL Mc Moianes
I COMELLAS SALA, GERARD Ausio Racing T.
I CORDERO SOTO, ERIK Em Castellbisbal
I COSTA TRUQUE, FERRAN Em Castellbisbal
I DE JUAN ROS, ALEX Mc. Polea SX
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I FARRES PLAZA, GUILLEM Mc B.Bergueda
I FRANCH TARRES, GRAU Mc B.Bergueda
I FRANQUESA SOLER, GUILLEM Mc B.Bergueda
I FREIXA GRAU, MIQUEL Mc Fonollosa
I GARCIA MONTAÑA, JOSEP Racc M.S.
I JIMENEZ COSTA, JORDI Mc Lluçanes
I LLEDO PARES, ARNAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I LOPEZ LLAGOSTERA, ALEX Mc. Segre
I MARIN PUJEU, PAU Independiente
I MATARO VILAR, FRANCESC Mc. Segre
I MEDIÑA GALLIFA, POL Mc. Piera Scan
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I MONELLS COSTA, IVAN Mc Tona
I MORALES GOMEZ, CARMELO Independiente
I PARCERISAS VIÑAS, DAVID Ripoll Mc
I PUJOL DANOT, RAMON Mc Lluçanes
I RIBA LAZARO, OLEGUER Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I ROMA ROMERO, MARC Mc B.Bergueda
I ROMERO FONT, ROSA Mc B.Bergueda
I SALA TORRESCASANA, MIQUEL Mc. Segre
I SALVANS ISERN, RAMON Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SANTACREU SANTAULARIA, ALEIX Biela C.M.
I SANTAUGINI PUIG, JORDI Ausio Racing T.
I SAYOS RAMOS, FERRAN Mc Tona
I SERRA SALA, FRANC Mc B.Bergueda
I SOLA SANMIQUEL, JUDIT Mc B.Bergueda
I SOLANICH PALOU, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SUCARRATS SOLER, GUILLEM Mc Lluçanes
I VIERGE ZAFRA, XAVI Racc M.S.
I VILALTA AGUADO, JOAN Mc St.Hilari
I VILALTA GUITART, BERTA Mc St.Hilari
I VILALTA GUITART, POL Mc St.Hilari
+ - Àrea Motor d´Avià (15 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARCARONS GALI, NIL Mc. Segre
I BARBERO PRAT, ADRIA Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I BRUCART SANCHEZ, RAMON Amv Torroella
I CARDUS PADROS, JULI Rocco´s MC
I DAVINS CAZORLA, ANGEL Mc. Segre
I GOMEZ MEDINA, JOSE ANTONIO Berga Off Road
I GOMEZ RUIZ, MANUEL Mc Foc i Fuegu
I MARTINEZ GONZALEZ, JAUME MC C.Taulé
I MONTALA MELERO, TONI Mc Fonollosa
I NOGUERA BAYERRI, MARC Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I ROJAS TRIPIANA, LLUC Mc. Segre
I ROQUET ARROYO, PERE Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SIRERA JUTGLA, ORIOL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I UBACH SALA, SIMEO Mc B.Bergueda
I YLLA CARBONELL, SILVIA Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Àrea Off-Road Puigdemont (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ABELLA MORA, JAUME Esc.JRB OffRoad
I GARCIA MARTINEZ, RAUL Esc.JRB OffRoad
I PERA TEIXIDO, GERARD Esc.JRB OffRoad
I PERA TEIXIDO, PAU Esc.JRB OffRoad
I PETROV TANEV, TONI Independiente
I RABERT PALMA, EDUARD Mc. Segre
I RODRIGUEZ PLANA, FERRAN Mc. Vilobí d´Onyar
+ - Àrea Pascuet Off Road Center (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DA ROCHA CUEVAS, FRANCISCO Mc. Les Valls
I PARELLADA CARALT, YAGO Mc. Arinsal
I PI RAMIREZ, LAIA Mc. Pirineu
I RODRIGUES CORREIA, CRISTIANO Mc. Les Valls
+ - Circuit d´Alcarràs - Mixt (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GAYA HERNANDEZ, JORDI Mc. Segre
I RABANEDA DIAZ, JUAN JOSE Pilotschool
I SERRA GINESTA, MAX Ch Agramunt
+ - Circuit d´Alcarràs - Velocitat (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GAYA HERNANDEZ, JAUME Mc. Segre
I LITA , MARIUS Mc Lleida
I SIMO ALCOBA, GUERAU Lleides Motorsport
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (30 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALIBAU VILA, MARC Mc Igualada
I ARDID GARRETA, JOAN Ausio Racing T.
I AUMATELL DE MELO, ISRAEL Mc. Segre
I CALVET GARCIA, MARC Mc Tona
I CARO FERNANDEZ, PERE Mc Fonollosa
I CASADO MOYANO, ALEXIS Ausio Racing T.
I CODINA PUIGGROS, JORDI Mc Fonollosa
I COMAJUNCOSAS BARALDES, MATEU Mc Fonollosa
I COTO SABORIT, ROGER MC 3 Turons
I GARCIA HERNANDEZ, ANGEL Pisto B.Montseny
I IGLESIAS GALLEGO, ELOI Mc Fonollosa
I ISERN CACERES, JOAN Ausio Racing T.
I LUNA COMELLAS, JOAN Mc. Segre
I MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
I NIETO MOYA, SERGIO Mc Fonollosa
I NOYA CASANOVAS, DAVID Mc. Segre
I OLIVERAS BUSOMS, POL Mc. Segre
I PAEZ DIAZ, ALVARO Mc Fonollosa
I PARES SABORIT, XEVI Mc Tona
I PLEGUEZUELOS MONTORO, JOSE JORGE Mc Fonollosa
I PLUMA BUSTINS, ROCIO Ausio Racing T.
I PUIGVENDRELLO PUIXEU, JORDI MC 3 Turons
I ROCA FORNELL, SERGI Ausio Racing T.
I RODRIGUEZ GUERRA, DAVID Mc St.Hilari
I RODRIGUEZ VILLENA, MARC Mc St.Hilari
I ROMA PUIG, TONI Esc. Osona
I ROSET PUJOL, GUILLEM Mc Fonollosa
I ROSET PUJOL, MARTI Mc Fonollosa
I RUIZ RODRIGUEZ, JOSE LUIS Mc Fonollosa
I SOSPEDRA JIMENEZ, ALEIX Mc Tona
+ - Circuit de Mora d´Ebre (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA ABELLA, IKER Mec Alcanar
+ - Circuit de Salomó (20 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALFONSO GONZALEZ, ALBERT Mc. Segre
I CABRE SOLANELLAS, IVAN Pobla Mafumet
I CASAS CORDON, ALBERT Mc Vendrell
I CLAVERIAS GALLEGO, HUGO CEM Constantí
I COLL VALDIVIESO, ROGER Pobla Mafumet
I FARRIOL MAKHLOUF, ALEX Mc. Segre
I GONZALEZ LOPEZ, NORBERT Pobla Mafumet
I GORGORI CURULL, JOAN CEM Constantí
I JOSA ANGLES, JAN Mc Francolí
I MIRO RODRIGUEZ, BRUNO Mc Salomo
I PAMIAS ROIG, MARC Mc. Segre
I RAMIREZ VENDRELL, ADELINA Pobla Mafumet
I REVERTE CARMONA, ERIC Mc Salomo
I REVERTE CARMONA, POL Mc Salomo
I SANS SORIA, MARC Mc. Segre
I SEGU ROSA, ORIOL MC Vilabella
I SOLE HUGUET, EDGAR Mc Salomo
I UCAR SANCHEZ, POL Racc M.S.
I VENDRELL MARTINEZ, ENRIC Pobla Mafumet
I VIDAL GARCIA, DANIEL Pobla Mafumet
+ - Circuit de Vidreres (32 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILO AZORIN, UNAI Mc. Segre
I ARNAU DE VERA, FERRAN Mc C. Empúries
I BAÑERES JOVER, MARTI MC 3 Turons
I BAÑERES JOVER, POL MC 3 Turons
I BOET SURROCA, POL Red Box S.M.
I CASASSAS GARCIA, JOAN Am Vidreres
I CASELLI , MASSIMILIANO Mc C. Empúries
I CLOSA MASO, JAN Mc Pistó Fos
I CONGOST AGUILERA, GERARD Rocco´s MC
I COSTA ALCANTARA, JOSEP Mc C. Empúries
I DIAZ VILA, POL MC 3 Turons
I ESTEVEZ FLO, ALEIX Verges MC
I ETIENNE , FLORIAN Mc C. Empúries
I GARCIA CODINA, PAU Mc Tona
I GARCIA PEREZ, SERGI Red Box S.M.
I GIL SALA, XAVIER Esc.JRB OffRoad
I MAGESTER FONT, GUILLEM Mc C. Empúries
I MORENO SERRANO, IVAN Mc C. Empúries
I PAGES BENITO, JORDI Mc. Polea SX
I PALET VIDAL, ORIOL MC 3 Turons
I PARES CAMPS, GUILLEM Ausio Racing T.
I PEDRERO GARCIA, JUAN MC 3 Turons
I PONT FONT, TON Independiente
I SAGRERA COSTA, DAVID Mc Olot
I SALINAS GABRIEL, ALEX Mc St.Celoni
I SANCHEZ BOTELLA, ADRIA Mc Tossa
I SANCHEZ MUÑOZ, JOSE MANUEL Mc C. Empúries
I SOLER CLARAMUNT, NARCISO Mc VDB
I TEIXIDOR FERRER, IU Esc.Cop de Gas
I VILLANUEVA GASULLA, DANIEL Independiente
I VIÑALES MARES, ISAAC Pm Figueres
I VIÑAS BUIXO, PERE Mc C. Empúries
+ - Circuit del Paratge del Mal Diner (14 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGEA MORENO, DANI Am Vidreres
I DOMINGUEZ MAJO, ALEIX Mc. Segre
I FAJULA SAURINA, ENRIC Mc Olot
I FAJULA SAURINA, FERRAN Mc Olot
I FERNANDEZ BARRIO, CARLES Independiente
I GARDOY COBEÑO, GORKA Mc. Segre
I GELI QUINTANA, PAU Pm Figueres
I GONZALEZ RODRIGUEZ, ALAIN Pm Figueres
I NAVARRA MONTES, ENRIC Mc C. Empúries
I NOTARIO LOPEZ, SERGI P.M.B.
I POLVILLO MUÑOZ, IVAN Mc. Segre
I POLVILLO MUÑOZ, JESUS Am Vidreres
I ROJAS VIÑAS, NIL MC Llívia
I RUESTES GRANOLLES, TONI P.M.B.
+ - Circuit El Terré d´Almenar (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GIRALT CANUT, FRANCESC Terré Almenar
+ - Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DURBAU PALAFOLLS, JORDI Mc. Segre
I MOLINA MUÑOZ, FRANCESC Mc Pistó Fos
I MORENO RIERADEVALL, CARLES Mc Pistó Fos
I PLANASDEMUNT REGAS, BALTASAR Mc St.Hilari
I PUIG VERNEDAS, JORDI Mc St.Hilari
I ROIG VARGAS, MARTI Am Vidreres
I SANCHEZ GARCIA, RAUL Mc. Segre
+ - Circuit Espai Motor de Verges (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILAR GOMEZ, MARC Mc St.Celoni
I BOSACOMA ROURA, FRANCESC Mc. Segre
I CAMPINS DAURELLA, PABLO Mc. Polea SX
I MARQUES MARSAL, BORJA Mc. Polea SX
I MARQUES TRIAY, GUILLERMO Mc. Polea SX
I PALAZZI , SANTOS Mc. Polea SX
I PELL FIGUERAS, ADRIA Verges MC
I REIXACH , JORDI Verges MC
I VILA DE AGUILERA, JACOBO Mc. Polea SX
I VILAJOLIU MARTORELL, ADRIA Mc MXPro
I ZANCAN GORON, ELLIOT Mc. Polea SX
+ - Circuit La Capella (tarda) (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BONET SALAET, IRAITS Mc Amposta
I CASANOVA BERTOMEU, PAU Mc Amposta
I CUGAT MONTESO, ARNAU Mc Amposta
I DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
I DURA FRANCH, NIRVANA Mc Delta
I GIMENEZ GUILLEN, JULEN Mc Delta
I GUILLEN TURON, JOAN CARLES Mc Delta
I PIÑOL CURTO, ALBERT Independiente
I PUJOL TOMAS, JOAN Mc Delta
I ROYO MUNUERA, DANIEL Mc Amposta
I SEMACARITT ANAYA, ROBERTO CARLOS Mc Delta
I TOMAS FRANCH, IAGO Mc Delta
+ - Circuit La Mina d´Almacelles (18 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARFELIS NAVARRO, AINA Mc. Segre
I ARFELIS NAVARRO, DIDAC Mc. Segre
I BOSCH NAVES, FERRAN MC Alpicat
I BRESOLI MARTI, ARNAU Mc. Segre
I CAMPS FAURIA, XAVIER MC Alpicat
I CAMPS PALAU, ALFRED MC Alpicat
I FALCO TOMAS, DAVID Mc. Segre
I GALLART TORRES, ROGER Mc. Segre
I GARRALON LORITE, DANIEL Mc. Segre
I PEREZ PIQUE, EDGAR Mc. Segre
I PLAZA GARCIA, DANIEL Mc. Segre
I PLAZA GARCIA, JOSE Mc. Segre
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I PRATS CAMI, XAVIER Mc. Segre
I QUEROL ALCAÑIZ, IZAN Mc. Segre
I QUEROL ALCAÑIZ, ZOE Mc. Segre
I SANCHEZ ESCUER, EDGAR MC Alpicat
I SISO NOFRE, DANIEL MC Alpicat
+ - Circuit Motocròs Els Reguers-Només socis Club (15 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ADELL BOIX, JOSEP Mc Tot M.Reguers
I ALCOBA FERRER, JEREMY Racc M.S.
I BONET PROVINCIALE, JOSEP M. Mc Tot M.Reguers
I DUCH CARTES, ORIOL Mc Amposta
I FAVA MARTINEZ, AITOR Mc Amposta
I GONZALEZ ANTOLIN, LAURA Mc Tot M.Reguers
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Tot M.Reguers
I PADILLA LLATSE, FERRAN Mc Tot M.Reguers
I PLA QUEROL, AITOR Mec Alcanar
I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
I SUAZO CIURANA, ADRIA Mc Tot M.Reguers
I SUAZO TOME, JOAN Mc Amposta
I SUBIRATS TOME, MARC Mc Amposta
I VIDAL MAQUEDA, JOAN Mc Tot M.Reguers
I VIDAL PEDRET, POL Mc Tot M.Reguers
+ - Circuit MX d´Alcanar - Només Socis Club (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I NOLLA BALADA, JUAN BTA. Mec Alcanar
I SORRIBES PORTA, IGNASI MC Circuit Móra
+ - Circuit MX Tossalets Parc - Matí (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I PIÑOL CAMI, ALBERT Me CEAMA
I VILELLA GRAU, JAUME MC Alpicat
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi-Només socis Club (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA PORCEL, CARLOS Mc Foc i Fuegu
I PUNZANO ERRA, ALBA Mc Foc i Fuegu
+ - Circuit Rockland Amer (9 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BUSSOT FERRER, NIL Mc. Vallemesa
I CAÑADAS GONZALEZ, JOEL Mc. Segre
I COLL PLANAS, ELOI Verges MC
I DALMAU NIETO, CARLOS Mc VDB
I GAYOLA SUBIROS, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I PERICH AVELLI, ISAAC Verges MC
I PUIG CUMI, VICTOR Mc. Segre
I QUINTANA ESCUDERO, ADRIA MC Garrotxa
I SANCHEZ NEQUI, JANA Mc St.Celoni
+ - Circuit Sant Pere MX Track (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTRO ORTEGA, SERGIO Mc Cifuentes
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I LASALA SEGURA, SERGI Mc. Segre
+ - Circuit SIP SPORT-Bassella-Enduro (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I SERRA RIUS, FERRAN Mc Solsonès
+ - Circuit SIP SPORT-Bassella-Motocròs (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BETRIU ARMENGOL, JAUME Mc. Segre
I CODINA SOLE, MARC Mc. Segre
I ESTEVE VILLAR, GERARD SIP SPORT
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I RUA GARRIDO, ALBERT Mc. Segre
I TEMPRANO ANGRILL, MANEL Mc. Segre
I TUGUES MARSOL, JORDI Mc. Segre
I VALERIO ESPINOSA, IKER Mc. Pirineu
+ - Guaja Motor Camp (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MARCO PEREZ, NABIL Guaja Racing
I NIETO HOMS, PAU Guaja Racing
I SILVA PEIRO, IU Mc. Segre
I SILVA PEIRO, OT Mc. Segre