Entrenaments Setmana 21 - DIUMENGE

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2020-05-24
  • Inscripcions:
    Inici: 2020-05-17
    Tancament: 2020-05-24 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Àrea de Motor Can Taulé - Enduro
    Àrea de motor Can Taulé- MX
    Àrea de motor del Berguedà
    Àrea Motor d´Avià
    Àrea Off-Road Puigdemont
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit de Salomó
    Circuit de Vidreres
    Circuit del Paratge del Mal Diner
    Circuit El Terré d´Almenar
    Circuit Els Arcs de Figueres
    Circuit Espai Motor de Verges
    Circuit La Capella (matí)
    Circuit La Capella (tarda)
    Circuit La Mina d´Almacelles
    Circuit Mandarina Track d´Alcanar
    Circuit Motocròs d´Alpicat
    Circuit MX d´Alcanar - Només Socis Club
    Circuit MX Tossalets Parc - Matí
    Circuit Olvan Benzina i Nervi-Només socis Club
    Circuit Rockland Amer
    Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara
    Guaja Motor Camp
Inscrits a l'entrenament (234 en total)
+ - Àrea de Motor Can Taulé - Enduro (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTILLO VILELLA, SERGI Mc Solsonès
I ROCA CAROL, ALBERT Mc MXPro
I ROURA BREMON, JUAN Mc Sitges
I SORIA SANTOS, JESSICA Mc MXPro
+ - Àrea de motor Can Taulé- MX (26 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALCALA JIMENEZ, JAVIER Mc Fonollosa
I CAMARA LOPEZ, JOSEP MARIA Amv Torroella
I DIEGUEZ GARCIA, GERMAN MC C.Taulé
I DIEZ ARNAL, IKER Mc. Segre
I GARCIA TORRECILLAS, JOAN Mc Sitges
I GARCIA TUGUES, FRANCISCO MC C.Taulé
I GINAS GUMA, MARIA XIMENA MC C.Taulé
I ISERN CACERES, JOAN Ausio Racing T.
I LARA YAÑEZ, RICARDO Pobla Mafumet
I LOPEZ CARREÑO, OSCAR MC C.Taulé
I MARQUEZ GUERRERO, JONATHAN Mc Solsonès
I MARTINEZ GONZALEZ, JAUME MC C.Taulé
I MARTINEZ LAMBERTO, IVAN Mc. Segre
I NIETO MOYA, SERGIO Mc Fonollosa
I OLIVERAS BUSOMS, POL Mc. Segre
I PUJOLS RACERO, CESC Amv Torroella
I REYES MARTINEZ, PEDRO Mc. Segre
I RODRIGUEZ OLIVARES, XAVIER Amv Torroella
I ROURA ADELL, ALFRED Mc Sitges
I SANCHEZ FORNOS, ALBERT Mc Manresa
I SOLER MIER, JORDI MC C.Taulé
I SORTS ESCARRABIL, MARTI Mc Tona
I SORTS ESCARRABILL, FRANCESC Mc Tona
I TORRALLARDONA SAGUES, MARIA Pisto B.Montseny
I TORRALLARDONA TORRES, ANTONIO Mc. Vilobí d´Onyar
I VIDAL LLIBERATO, JORDI MC C.Taulé
+ - Àrea de motor del Berguedà (22 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARCARONS GALI, NIL Mc. Segre
I CASALS CASOLIVA, MARC Mc Fonollosa
I COMAS SUBIRANA, JAN Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I EMERY , TREVOR Mc Fonollosa
I HOMS LAMAS, MARTI Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I JOU ZUERAS, JOAN Mc. Polea SX
I LOPEZ LLAGOSTERA, ALEX Mc. Segre
I MORALES GOMEZ, CARMELO Independiente
I MUJAL MOLINA, MARC Mc B.Bergueda
I MUJAL PUJOL, JOSEP Mc B.Bergueda
I RIBA LAZARO, OLEGUER Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I ROSET PUJOL, GUILLEM Mc Fonollosa
I SANTAUGINI GENARO, MARTI Ausio Racing T.
I SEGURA AMBROS, ARIADNA Mc B.Bergueda
I SERRA SALA, FRANC Mc B.Bergueda
I SOLA SANMIQUEL, JUDIT Mc B.Bergueda
I SOTO COLL, JOSEP Mc. Polea SX
I SUCARRATS CASÔLIVA, ROGER Mc Fonollosa
I SURIÑACH SAÑE, MARC Olvan Benz.Nervi
I UBACH SALA, SALVADOR Mc B.Bergueda
I UBACH SALA, SIMEO Mc B.Bergueda
I YUSTE LORENTE, ARNAU Olvan Benz.Nervi
+ - Àrea Motor d´Avià (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CORDERO SOTO, ERIK Em Castellbisbal
I GONFAUS SITJES, LLUIS Mc Foc i Fuegu
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I RUSIÑOL BENITEZ, SERGIO Mc Foc i Fuegu
I SAYOS RAMOS, FERRAN Mc Tona
I SERRA TOR, MARC Mc Foc i Fuegu
I SOLER AREVALO, ARNAU Mc. Segre
+ - Àrea Off-Road Puigdemont (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ASENSIO CLAUSELL, JOEL Pm Figueres
I MESTRES PLA, ARI MC Circuit Móra
I PEIX GARCIA, BENET P.M.B.
I PERA TEIXIDO, GERARD Esc.JRB OffRoad
I PERA TEIXIDO, PAU Esc.JRB OffRoad
I RUSCA GARCIA, JOEL MC 3 Turons
I SOLER CASSANY, GRAU Mc St.Celoni
I VIDAL COLLELL, RAMON Am Vidreres
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (31 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANGRILL VILANA, JORDI Mc. Segre
I BACH MORAL, ALDO Mc St.Hilari
I CARDONA NOVAS, ALBERT Mc Solsonès
I CASALS PAMIES, JOSEP Mc Fonollosa
I CASAS SANTAEUGENIA, JOAN Mc St.Hilari
I COSTA VALIENTE, JOAN Mc Fonollosa
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I FARRES PLAZA, GUILLEM Mc B.Bergueda
I FREIXA GRAU, MIQUEL Mc Fonollosa
I JUBANY ORTE, GIL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I JUBANY ORTE, LLUC Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I LLEDO PARES, ARNAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I MATARO VILAR, FRANCESC Mc. Segre
I MONCLUS MARSAL, BIEL Mc Igualada
I MONCLUS MARSAL, JANA Mc Igualada
I PERELLON RAMOS, SERGIO Mc Fonollosa
I PONS PEREZ, BIEL MC C.Taulé
I PUJOL CANAL, MIQUEL Mc Solsonès
I PUJOL DANOT, RAMON Mc Lluçanes
I RIERA ALBAS, LLUIS Rocco´s MC
I ROMA ROMERO, MARC Mc B.Bergueda
I ROMERO FONT, ROSA Mc B.Bergueda
I SABATA FOLCH, JOSEP MARIA Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SALINAS GABRIEL, ALEX Mc St.Celoni
I SANCHEZ MOSELLA, DAVID Mc Solsonès
I SERAROLS EXPOSITO, GUILLEM Mc Fonollosa
I SERRA COLL, JESUS Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SUCARRATS SOLER, GUILLEM Mc Lluçanes
I VILALTA AGUADO, JOAN Mc St.Hilari
I VILALTA GUITART, BERTA Mc St.Hilari
I VILALTA GUITART, POL Mc St.Hilari
+ - Circuit de Mora d´Ebre (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANTONIO SANCHO, JORDI Mec Alcanar
I MONLLAU BEDOS, PAU Mc Amposta
+ - Circuit de Salomó (18 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BUSQUETS MARTI, ALEX Mc Tarragona
I CUNILLERA FARRES, GERARD Mc Francolí
I DIAZ BOADA, EDUARD Independiente
I FERRE OLIVE, ALEIX Mc A.Selva Camp
I FONTOVA SALVIA, ALBERT Mc. Segre
I GARCIA RUBIO, PABLO Pobla Mafumet
I LLAURADO MARGALEF, SANTIAGO Pobla Mafumet
I LOPEZ HUERGA, MARTIN MC Enduro Cunit
I MIRO RODRIGUEZ, BRUNO Mc Salomo
I NAVARRO SALMERON, JOSE MARIA Mc. Segre
I NAVARRO SALMERON, JUAN Mc. Segre
I PAMIAS ROIG, MARC Mc. Segre
I RAMIREZ VENDRELL, ADELINA Pobla Mafumet
I ROIG SOLE, JOAN Mac Reus
I SOLE HUGUET, EDGAR Mc Salomo
I TORRENTE ABRIL, EDUARDO Mc. Polea SX
I VENDRELL MARTINEZ, ENRIC Pobla Mafumet
I VIDAL LATORRE, SERGI Mc Miramar
+ - Circuit de Vidreres (20 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BOSACOMA ROURA, FRANCESC Mc. Segre
I CAÑAS APARICIO, GERVASIO Mc. Vilobí d´Onyar
I CASASSAS GARCIA, JOAN Am Vidreres
I CLOSA MASO, JAN Mc Pistó Fos
I CROS CORTES, JOAN Amc Martorelles
I ESTEVEZ FLO, ALEIX Verges MC
I FABRE MARTINEZ, ALBERT MC 3 Turons
I GALLEGO PALAU, XAVIER Mc Pistó Fos
I GARCIA CAMACHO, JOSE LUIS MC 3 Turons
I GIL SALA, XAVIER Esc.JRB OffRoad
I PELAEZ SALICHS, MARC Am Vidreres
I PERLINES CUADRADO, JOEL P.M.B.
I PETROV TANEV, TONI Independiente
I RUZ BOADELLA, MARTI Peu a Baix
I SANCHEZ CRUZ, AARON Am Vidreres
I SANCHEZ NEQUI, JANA Mc St.Celoni
I SOLER CLARAMUNT, NARCISO Mc VDB
I TEIXIDOR FERRER, IU Esc.Cop de Gas
I TRIAS SOLER, RICARD Rocco´s MC
I VACA VIDAURRETA, VALENTIN Am Vidreres
+ - Circuit del Paratge del Mal Diner (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DARNE CANAL, LLUIS Mc C. Empúries
I DARNE SELLABONA, BERNAT Mc C. Empúries
I NAVARRA MONTES, ENRIC Mc C. Empúries
+ - Circuit El Terré d´Almenar (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BERANUY FARGUES, XAVIER Terré Almenar
I CAMPS FAURIA, XAVIER MC Alpicat
I FARRE SISO, GERARD Mc. Segre
I GALLART TORRES, ROGER Mc. Segre
I GARRALON LORITE, DANIEL Mc. Segre
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I GIRALT CANUT, FRANCESC Terré Almenar
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I QUEROL ALCAÑIZ, IZAN Mc. Segre
I QUEROL ALCAÑIZ, ZOE Mc. Segre
I SOLE PALAU, AXEL Mc. Segre
+ - Circuit Els Arcs de Figueres (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GONZALEZ RODRIGUEZ, ALAIN Pm Figueres
+ - Circuit Espai Motor de Verges (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILO AZORIN, UNAI Mc. Segre
I BOFILL BARCELO, JAN Porqueres Motor Club
I BOFILL BARCELO, POL Porqueres Motor Club
I BOFILL FORASTER, JOSEP Porqueres Motor Club
I CAÑADAS GONZALEZ, JOEL Mc. Segre
I JULIA BUSTINS, MARC P.M.B.
I LASHERAS ORTA, ALEX C. M. Club Cirbón
+ - Circuit La Capella (matí) (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BALFEGO GASENI, JOAN Mc Amposta
I BERTOMEU BARBERA, ABEL Mc Delta
I BOYER CALLAU, JOSEP Mc Amposta
I COMBALIA DOMINI, ALEX Mc Amposta
I FAVA MARTINEZ, AITOR Mc Amposta
I GASENI MARTI, OSCAR Mc Amposta
I ORTIZ SANCHEZ, UNAI Mc Tortosa
I PIÑOL BOQUERA, FELIX Mc Delta
I ROYO MUNUERA, DANIEL Mc Amposta
I SUBIRATS TOME, MARC Mc Amposta
I SUECA COMES, LLUIS Pobla Mafumet
I TESON MARTINEZ, ISAAC Mc Amposta
+ - Circuit La Capella (tarda) (10 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALBUIXECH FORES, LLUIS Mc Amposta
I BERTOMEU PRATS, MARC Mc Amposta
I COLAS NAVARRO, JOSEP Mc Delta
I COLAS PELAEZ, JOSE MANUEL Mc Delta
I GOMEZ PEREZ, ELOY Mc Amposta
I JUSKA , ROKAS Mc Amposta
I PIÑOL CURTO, ALBERT Independiente
I PUJOL BERTOMEU, JOSE JUAN Mc Delta
I PUJOL TOMAS, JOAN Mc Delta
I VERGE RAMOS, JONATAN Mc Amposta
+ - Circuit La Mina d´Almacelles (14 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARFELIS ARNO, JORDI Me CEAMA
I ARFELIS NAVARRO, AINA Mc. Segre
I ARFELIS NAVARRO, DIDAC Mc. Segre
I CODINA SOLE, MARC Mc. Segre
I GAYA CASTAÑE, GUILLEM Mc. Segre
I HERNANDEZ MATA, DANIEL Guaja Racing
I LLOBET PARIS, RAMON Mc. Segre
I LOPEZ GUERRERO, SEBASTIAN P. Mc. Segre
I NAVAS LARA, ANTONIO Lleides Motorsport
I PEREZ SOLE, NIL Mc. Segre
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I ROSELL CARULLA, BIEL Mc. Segre
I ROSELL CARULLA, GERARD Mc. Segre
I RUA GARRIDO, ALBERT Mc. Segre
+ - Circuit Mandarina Track d´Alcanar (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ESMEL CHAVARRIA, JOAN Mc Tot M.Reguers
I ESMEL CHAVARRIA, JORDI Mc Tot M.Reguers
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Tot M.Reguers
I PLA QUEROL, AITOR Mec Alcanar
I SEMACARITT ANAYA, ROBERTO CARLOS Mc Delta
+ - Circuit Motocròs d´Alpicat (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FONT BORTOLATO, MARCO Mc. Segre
I JUMELA SAEZ, IAN MC Alpicat
I MODOL MARTINEZ, EDGAR Mc. Segre
I SANCHEZ ESCUER, EDGAR MC Alpicat
+ - Circuit MX d´Alcanar - Només Socis Club (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ADELL JUAN, MARC Mec Alcanar
I FRANQUET BONET, CARLOS Racc M.S.
I NOLLA BALADA, JUAN BTA. Mec Alcanar
+ - Circuit MX Tossalets Parc - Matí (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BLASI CODONY, POL Lleides Motorsport
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi-Només socis Club (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTELLA SUBIRANA, JAN Olvan Benz.Nervi
I CASTELLA SUBIRANA, OT Olvan Benz.Nervi
I GARCIA PORCEL, CARLOS Mc Foc i Fuegu
I PUNZANO ERRA, ALBA Mc Foc i Fuegu
+ - Circuit Rockland Amer (16 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGEA MORENO, DANI Am Vidreres
I CATEURA MORELL, FERRAN Peu a Baix
I CATEURA MORELL, PAU Peu a Baix
I DOMINGUEZ MAJO, ALEIX Mc. Segre
I DOS SANTOS GIL, JOSE DANIEL MC 3 Turons
I GELI QUINTANA, PAU Pm Figueres
I MAGALLON GUBAU, CARLA Mc St.Hilari
I MAGESTER FONT, GUILLEM Mc C. Empúries
I PEIX COMPTE, ALBERT Porqueres Motor Club
I PEIX MAYNE, GERARD Porqueres Motor Club
I POLVILLO MUÑOZ, IVAN Mc. Segre
I PUIG CUMI, VICTOR Mc. Segre
I SANCHEZ GARCIA, RAUL Mc. Segre
I SANTANA LINARES, ALEX MC Garrotxa
I VIDAL CATEURA, JOEL Porqueres Motor Club
I VIÑAS BUIXO, PERE Mc C. Empúries
+ - Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTRO ORTEGA, SERGIO Mc Cifuentes
I PASCUAL , JEREMIAS Mc Cifuentes
I SAMPER GEA, UNAI Mc Sitges
+ - Guaja Motor Camp (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I LOPEZ MALO, JAVIER Pisto B.Montseny
I MARCO PEREZ, NABIL Guaja Racing