FCM Copa Catalana de Promovelocitat a Osona

  • Àmbit:
    Campionat de Catalunya
  • Data:
    2020-07-19
  • Inscripcions:
    Inici: 2020-01-19
    amb import de recàrrec des de: 2020-07-16
    Tancament: 2020-07-14 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Escuderia Osona
  • Lloc de celebració
    Circuit d´Osona
  • Telèfon:
    938866036
  • Lloc de sortida
    Circuit d´Osona
  • President del club:
    PANADES VINYETA, JOAN
  • Web de la prova:
  • E-Mail de contacte:
    info@escuderiaosona.com
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    PromoRACC Elèctric 5.0
    PromoRACC-1
    PromoRACC-2
    PromoRACC-3 4.2
  • Com arribar:
    C-25 sortida 183 direcció Vic, Pol.Ind.Malloles
  • Coordenades UTM:
    41.9494450 / 2.282159
Inscrits a la prova (33 en total)
+ - PromoRACC Elèctric 5.0 (8 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
11 COBO CARBONERO, LAIA MC C.Taulé
14 COBO CARBONERO, SERGI MC C.Taulé
7 LEON BELLIDO, JAN Guaja Racing
9 LEON MADRENAS, MARTI Guaja Racing
64 MARCO PEREZ, NABIL Guaja Racing
80 OLIVER DRANGA, LUCAS Guaja Racing
12 SANCHEZ FREAN, EDIN Guaja Racing
10 SANCHEZ FREAN, IKER Guaja Racing
+ - PromoRACC-1 (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
20 ALSINA SANCHEZ, PAU Mc. Segre
21 ARAGON OYA, ARNAU MC Circuit Móra
26 CALVET CEBOLLA, CHRISTIAN CEM Constantí
66 LOPEZ MALO, JAVIER Pisto B.Montseny
77 MORA CIUCUR, JOEL MC Circuit Móra
57 NAVARRETE VICO, RAUL P.M.B.
8 RAMIREZ CUESTA, ETHAN Fly Group Mc.
49 RODRIGUEZ ALVAREZ, IZAN MC Vallisoletano
23 SANCHEZ MELENDEZ, GONZALO P.M.B.
7 SIMO ALCOBA, GUERAU Lleides Motorsport
+ - PromoRACC-2 (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
44 ALBERTON ESCUDE, XAVIER Mc Tortosa
2 CARBONNEL , TRISTAN P.M.B.
5 GALAN BERMEJO, IGNACIO P.M.B.
17 GARCIA RUIZ, UNAI Simonety School
35 GINES CORPA, ALEIX Pilotschool
27 GUTIERREZ AZNAREZ, BRYAN P.M.B.
19 LEON MADRENAS, ARNAU Guaja Racing
29 MOLINA MESA, ADRIAN Esc. Osona
94 NIETO LYTVYACHENKO, ARTUR CD Lorenzo Competicion Zamora
12 OBIOL FOLCH, CESC Simonety School
+ - PromoRACC-3 4.2 (5 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
41 LLAO REINA, JAIRO Simonety School
11 LOPEZ GINES, FELIP Pilotschool
4 ORDOÑEZ VIVES, ALEIX MC Circuit Móra
14 PEREZ ALBESSARD, ALEX Simonety School
23 REMESAL LOMAS, ALEX Simonety School