Entrenaments Setmana 47

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2020-11-16
  • Inscripcions:
    Inici: 2020-11-15
    Tancament: 2020-11-22 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Ametlla Park
    Àrea de motor Can Taulé
    Àrea de Motor d´Avià
    Àrea de motor del Berguedà
    Àrea de Trial de Montbui
    Àrea Pascuet Off Road Center
    Circuit d´Alcarràs
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de La Pobla de Mafumet
    Circuit de Martorelles
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit El Bosquet de Ponts
    Circuit Parcmotor Castellolí
    Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara
    Circuit Sant Pere MX Track
    Parcmotor de Vallgorguina
Inscrits a l'entrenament (45 en total)
+ - Ametlla Park (3 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142208-B I CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
143278-B I CUESTA LERA, HUGO MC 3 Turons
141882-B I DOMINGUEZ OLIVA, YAGO MC 3 Turons
+ - Àrea de motor Can Taulé (9 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142138-B I BRUCART SANCHEZ, RAMON Amv Torroella
142281-B I ERILL TRALLERO, GUILLEM Mc. Piera Scan
142141-B-AMP I GALERA OLIVA, JORDI Mc. Segre
142243-B I LIÑAN CABRERA, ALEJANDRO Mc. Segre
141892-B I MARTINEZ GONZALEZ, JAUME MC C.Taulé
142211-B I MARTINEZ LAMBERTO, IVAN Mc. Segre
141954-B I OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
142717-B I SANCHEZ-GUIJO YUSTE, JAIME Em Castellbisbal
141889-B-AMP I SOLER MIER, JORDI MC C.Taulé
+ - Àrea de Motor d´Avià (2 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142906-B I GONFAUS SITJES, LLUIS Mc Foc i Fuegu
142021-B I SERRA JOVE, MARC Mc Foc i Fuegu
+ - Àrea de motor del Berguedà (3 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142261-B I CALMET CALVERAS, MARC Mc B.Bergueda
142023-B I CANET ARDEVOL, EDGAR Mc. Polea SX
142288-B I UBACH SALA, SIMEO Mc B.Bergueda
+ - Àrea de Trial de Montbui (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
141962-B I FORNS ALBA, GENIS Mc. Micorella
+ - Àrea Pascuet Off Road Center (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
11771-L I RODRIGUES CORREIA, CRISTIANO Mc. Les Valls
+ - Circuit d´Alcarràs (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142805-L I MOREIRA NASCIMENTO, DIOGO Racc M.S.
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (8 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142636-L I CARDONA NOVAS, ALBERT Mc Solsonès
142217-B I CARO FERNANDEZ, PERE Mc Fonollosa
882815-B I CASTILLO GARRIDO, ENRIQUE Mc Fonollosa
881993-B I GOTTSCHALK GOMEZ, YONATHAN ANTONIO Amc Martorelles
142746-B I MARTI CALLEJA, ALEIX Mc. Segre
141954-B I OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
142001-L-AMP I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
142729-L I PUJOL CANAL, MIQUEL Mc Solsonès
+ - Circuit de La Pobla de Mafumet (2 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142615-T I GOBERT , MARC Pobla Mafumet
143304-B I LARA YAÑEZ, RICARDO Pobla Mafumet
+ - Circuit de Martorelles (2 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142882-B I CANALES MARTOS, ALEX Mc Cent Peus
881993-B I GOTTSCHALK GOMEZ, YONATHAN ANTONIO Amc Martorelles
+ - Circuit de Mora d´Ebre (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
143009-B I LOPEZ MALO, JAVIER Pisto B.Montseny
+ - Circuit El Bosquet de Ponts (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
143021-B I LAGAIN , TYLAN Mc. Polea SX
+ - Circuit Parcmotor Castellolí (2 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142316-B I BOU MENA, ANTONI Club Montesa
142383-B I BUSTO FERNANDEZ DE LARRINOA, JAIME Mc Tona
+ - Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
141954-B I OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
+ - Circuit Sant Pere MX Track (7 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142002-L-AMP I ARFELIS NAVARRO, DIDAC Mc. Segre
142037-B I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc. Segre
142243-B I LIÑAN CABRERA, ALEJANDRO Mc. Segre
143164-L I MONNE VILES, ADRIA Mc. Segre
141982-B I NOYA CASANOVAS, DAVID Mc. Segre
141954-B I OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
142009-L I PALLARES MURISCOT, NIL MC Llívia
+ - Parcmotor de Vallgorguina (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142030-GI I SANCHEZ NEQUI, JANA Mc St.Celoni