Entrenaments Setmana 32

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2020-08-03
  • Inscripcions:
    Inici: 2020-08-02
    Tancament: 2020-08-09 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Ametlla Park
    Àrea Motor La Clua de Bassella
    Circuit Brac Dosrius
    Circuit d´Alcarràs
    Circuit de Juneda
    Circuit de La Pobla de Mafumet
    Circuit de Martorelles
    Circuit de Menàrguens
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm
    Circuit La Capella
    Circuit Motocròs d´Alpicat
    Circuit Motocròs Els Reguers
    Circuit Olvan Benzina i Nervi
    Circuit Rockland Amer
    Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara
    Motoparc Francolí
    Parcmotor de Vallgorguina
Inscrits a l'entrenament (115 en total)
+ - Ametlla Park (11 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
141908-B I ESTEBAN FELIU, ALBERT MC 3 Turons
141883-B I ESTEBAN PUIG, ALEX MC 3 Turons
143134-B I GALO POU, JOSEP MC 3 Turons
142058-B I GOMEZ OLIVER, ROC Mc. Ronçana
142219-B I GURT MOLIST, MARC MC 3 Turons
142040-B I MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
881973-B I MICOLA MARTIN, JOSE MARIA Mc St.Celoni
142812-B I RODRIGUEZ LOPEZ, DANI MC 3 Turons
142548-B I RUIZ CANO, JUAN JOSE Esc.JRB OffRoad
882614-B I SOLE CAROS, POL Mc Foc i Fuegu
882094-B I TERRAZAS TAPIA, ELIAS MC 3 Turons
+ - Àrea Motor La Clua de Bassella (19 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
A BALCELLS TORRAS, ORIOL Mc. Segre
881926-B I BOLOIX HERNANDEZ, RALPH Mc Fonollosa
142438-L I CAPDEVILA CASOL, GERARD Mc. Segre
883183-B I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
142141-B-AMP I GALERA OLIVA, JORDI Mc. Segre
142669-L I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
143283-L I GUILANYA TSIVKA, MICHAEL Mc. Segre
141929-T I JOSA ANGLES, JAN Mc Francolí
A LOPEZ HERNANDEZ, MANUEL Mc. Segre
142028-L I MARQUEZ GOMA, ERIK Mc. Segre
881983-B I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Am Vidreres
142590-L I PELLEJEROS BELTRAN, AARON Mc. Segre
142003-B-AMP I RUBIO CABALGANTE, ERIC Mc. Segre
141981-B I SABATE ARCAS, PAU Mc. Segre
142030-GI I SANCHEZ NEQUI, JANA Mc St.Celoni
142082-B I SANJUAN PERAL, LIAM Mc Fonollosa
142174-T I SAUMELL REVERTER, ALEIX Mec Alcanar
141911-L-AMP I SILVA PEIRO, IU Mc. Segre
141920-L I SILVA PEIRO, OT Mc. Segre
142112-L I SOLA FLORENSA, POL Racc M.S.
A VENDRELL CASALS, EDUARD Mc. Segre
A VILADEVAY MASCO, ARNAU Mc. Segre
882258-B I VIU HUGUET, JACOBO Mc. Segre
+ - Circuit Brac Dosrius (2 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
882944-B I LAUTENSCHLAGER GOTTSCHALK, LAURO Amc Martorelles
142548-B I RUIZ CANO, JUAN JOSE Esc.JRB OffRoad
+ - Circuit d´Alcarràs (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142805-L I MOREIRA NASCIMENTO, DIOGO Racc M.S.
+ - Circuit de Juneda (2 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
882442-B I GONZALEZ ONTIVEROS, GABRIEL MC Circuit Móra
883326-T I JIGALOV , DAMIAN ADRIAN Independiente
+ - Circuit de La Pobla de Mafumet (3 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
882127-T I LLAURADO MARGALEF, SANTIAGO Pobla Mafumet
883033-T I MARTINEZ GARCIA, RUBEN Pobla Mafumet
883270-T I MATEO ARENAS, VIANNEY Pobla Mafumet
+ - Circuit de Martorelles (4 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
143556-B I COSTA CARCEL, ERIC MC 3 Turons
883213-B I COSTA CARCEL, JAN MC 3 Turons
883348-B I GONZALEZ ESCARIO, IVAN Amc Martorelles
141943-B I LOPEZ RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL MC 3 Turons
+ - Circuit de Menàrguens (2 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142805-L I MOREIRA NASCIMENTO, DIOGO Racc M.S.
142595-L I SIMO ALCOBA, GUERAU Lleides Motorsport
+ - Circuit de Mora d´Ebre (3 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
143027-B I BETRIAN NAVARRO, EDUARD MC Circuit Móra
142277-B I GODINO GOMEZ, ADELA Amv Torroella
142276-B I GODINO GOMEZ, RAMON Amv Torroella
+ - Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm (3 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142037-B I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc. Segre
142521-GI I VIDAL CATEURA, JOEL Porqueres Motor Club
141968-B I ZANINI TRASERRA, MARIONA Mc St.Hilari
+ - Circuit La Capella (24 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
882993-T I ALBUIXECH FORES, LLUIS Mc Amposta
142463-T I BALFEGO GASENI, JOAN Mc Amposta
882608-T I BERTOMEU BARBERA, ABEL Mc Delta
143193-T I BUSTOS CENTELLES, LUIS Mec Alcanar
882289-T I COSTES VILA, PAU Mc Delta
142119-T I CUGAT MONTESO, ARNAU Mc Amposta
142117-T I DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
883094-T I DURA FRANCH, NIRVANA Mc Delta
882248-T I ESMEL CHAVARRIA, JOAN Mc Tot M.Reguers
882247-T I ESMEL CHAVARRIA, JORDI Mc Tot M.Reguers
882162-T I FORNE FERRANDO, ERIC Mc Amposta
883010-T I FRANCH RIBES, MARC Mc Delta
142414-T I GASENI MARTI, OSCAR Mc Amposta
143077-T I GIMENEZ GUILLEN, JULEN Mc Delta
882136-T I GOMEZ PEREZ, ELOY Mc Amposta
142168-B I JUSKA , ROKAS Mc Amposta
882783-T I LLUIS PEREZ, PERE Em Castellbisbal
142175-T I NOLLA BALADA, JUAN BTA. Mec Alcanar
882056-T I RODRIGUEZ PAGA, DAVID Mc Amposta
142097-T I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
882000-T I ROYO MUNUERA, DANIEL Mc Amposta
142118-T I SANZ CANTO, LLUIS Mc Amposta
143108-T I SEGARRA CAPERA, MANUEL Mc. Roquetes
142553-T I SEMACARITT ANAYA, ROBERTO CARLOS Mc Delta
+ - Circuit Motocròs d´Alpicat (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
883201-L I RAYA FERNANDEZ, ALBERT Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs Els Reguers (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
142097-T I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
141954-B I OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
+ - Circuit Rockland Amer (20 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
141859-GI I AGUILO AZORIN, UNAI Mc. Segre
882008-B I AUMATELL DE MELO, ISRAEL Mc. Segre
883237-GI I AZORIN PEREZ, KEVIN MC Garrotxa
141900-GI I DALMAU NIETO, CARLOS Mc VDB
882159-GI I FERNANDEZ TORRES, DANIEL Esc. La Selva
882010-GI I GAONA BENITEZ, BERNARDINO Mc MXPro
883246-GI I JOSEP GARCIA, ORIOL Mc St.Hilari
142110-GI I JULIA BUSTINS, MARC P.M.B.
881908-B I MARRASE HIDALGO, ALEIX Amc Martorelles
142513-B I PARCERISAS VIÑAS, DAVID Ripoll Mc
882186-B I PARES SABORIT, XEVI Mc Tona
143305-GI I PEIX GARCIA, BENET P.M.B.
142212-GI I POLVILLO MUÑOZ, IVAN Mc. Segre
142294-B-AMP I RIBA LAZARO, OLEGUER Mc. Riuprimer Gas i Rocs
143020-B I RUESTES GRANOLLES, TONI P.M.B.
142262-B I SALA TORRESCASANA, MIQUEL Mc. Segre
882066-B I SOLA GIL, ORIOL Rocco´s MC
142198-B I SOLER TIMON, DIDAC Mc. Segre
142256-B I VILALTA AGUADO, JOAN Mc St.Hilari
883298-B I XART COSTA, JOAN Independiente
+ - Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara (2 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
141954-B I OLIVERA MARTINEZ, JAN MC 3 Turons
142001-L-AMP I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
+ - Motoparc Francolí (1 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
882861-T I AMADOR SALGUERO, OSCAR Mc Francolí
+ - Parcmotor de Vallgorguina (15 Inscrit/s)
Llicència Tipus Federat Club
141876-B I CASTELLA SABATES, MARTINA MC 3 Turons
141861-B I CROS CORTES, JOAN Amc Martorelles
142398-B I FLO SOLA, ELOI Mc VDB
883246-GI I JOSEP GARCIA, ORIOL Mc St.Hilari
142110-GI I JULIA BUSTINS, MARC P.M.B.
142128-B I MARSE VALERA, ORIOL MC Canyelles
882505-B I MOTTURA CASAS, POL Mc VDB
143571-B I PASTOR HOMS, BERNAT Peu a Baix
881985-GI I PEIX COMPTE, ALBERT Porqueres Motor Club
142072-GI I PEIX MAYNE, GERARD Porqueres Motor Club
142030-GI I SANCHEZ NEQUI, JANA Mc St.Celoni
141886-B I VALERO PALOMARES, MARIONA MC C.Taulé
223246-M I VALLE MUÑOZ, DANIEL Sotobike
142521-GI I VIDAL CATEURA, JOEL Porqueres Motor Club
882258-B I VIU HUGUET, JACOBO Mc. Segre