Entrenaments Setmana 52 (divendres a diumenge)

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2019-12-27
  • Inscripcions:
    Inici: 2019-12-23
    Tancament: 2019-12-31 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Ametlla Park
    Àrea de motor de Can Taulé
    Àrea de motor del Berguedà
    Area de Trial de Montbui
    Àrea de Trial Mas Corts-Can Teià
    Àrea Off-Road Puigdemont
    Circuit Arbres Blancs
    Circuit de Barcelona-Catalunya
    Circuit de Bellpuig
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de La Pobla de Mafumet
    Circuit de Martorelles
    Circuit de Menàrguens
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit de Vidreres
    Circuit del Paratge del Mal Diner
    Circuit El Segre de Rufea
    Circuit El Terré d´Almenar
    Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm
    Circuit La Capella
    Circuit La Mina d´Almacelles
    Circuit Motocròs d´Alcarràs
    Circuit Motocròs d´Alpicat
    Circuit Motocròs Els Reguers
    Circuit MX Tossalets Parc
    Circuit Olvan Benzina i Nervi
    Circuit Oriola MX Parc d´Amposta
    Circuit Sant Pere MX Track
    Circuit Verd de Moià
    Circuits fora de Catalunya
    Guaja Motor Camp
    Motoparc Francolí
    Parcmotor de Vallgorguina
    Parcmotor La Floresta
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya
Inscrits a l'entrenament (322 en total)
+ - Ametlla Park (36 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALCALA JIMENEZ, JAVIER Independiente
I ARGUDO GIRONES, FERRAN Amc Martorelles
I AVELLAN OCAÑA, JUAN Amc Martorelles
I BARRAGAN MOLINA, EDGAR Amc Martorelles
I CABRERA PI, MARIO MC 3 Turons
I CARBALLO CHAMORRO, DANIEL Rocco´s MC
I CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
I CONESA FERNANDEZ, ENRIC MC C.Taulé
I CONESA FERNANDEZ, MARTI MC C.Taulé
I DESCALZO UBEDA, ALEX Mc Sitges
I DIAZ VILA, POL MC 3 Turons
I DOMINGUEZ OLIVA, YAGO MC 3 Turons
I FABRE SOLDADO, ALEIX Mc Tona
I FAJARDO GARCIA, ALEIX MC Enduro Cunit
I FAJARDO GARCIA, LAIA MC Enduro Cunit
I FERNANDEZ DOMENECH, ROGER P.M.B.
I FORNOS MESTRES, ALBERT MC 3 Turons
I JIMENEZ COSTA, JORDI Mc Lluçanes
I MONTERO CUACOS, ADRIAN Mc. Ronçana
I OLIVARES AZLOR, DANIEL MC 3 Turons
I PERALES TORRENTS, ANGEL ANTONIO CE Pm Vilassar Dalt
I PEREZ GALERA, EDGAR Esc.JRB OffRoad
I RAMOS MUNTAL, ADAM Em Castellbisbal
I RAMOS MUNTAL, NIL Em Castellbisbal
I REDOLAD MEDINA, ADRIA MC 3 Turons
I RUBIO CABALGANTE, ERIC Mc. Segre
I RUIZ EXPOSITO, ALEX Mc Palau
I RUIZ EXPOSITO, ERIC Mc Palau
I SERNA MANCHADO, SERGIO Mc Palau
I SERRANO BONET, CARLOS Amc Martorelles
I SORTS ESCARRABIL, MARTI Mc Tona
I SORTS ESCARRABILL, FRANCESC Mc Tona
I SOTO DEL ARCO, JESUS Xtrem Sitges Mc.
I SOTO DEL ARCO, MANUEL Xtrem Sitges Mc.
I TERESO PUIG, MARC Em Castellbisbal
I VALLMITJANA VILARO, JULI MC 3 Turons
+ - Àrea de motor de Can Taulé (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BRUCART SANCHEZ, RAMON MC C.Taulé
I COSTA BORRAS, ORIOL MC C.Taulé
I COSTA GRAÑENA, DAVID MC C.Taulé
I CRESPO ENRICH, ANGEL Mc. Segre
A DA CRUZ ANTUNES, JORGE MANUEL MC C.Taulé
I DA ROCHA CUEVAS, FRANCISCO Lleides Motorsport
I GINAS GUMA, MARIA XIMENA MC C.Taulé
I MORENO LARA, ADAM P.M.B.
I SOTO DEL ARCO, JESUS Xtrem Sitges Mc.
I SOTO DEL ARCO, MANUEL Xtrem Sitges Mc.
I TORRALLARDONA TORRES, ANTONIO Olvan Benz.Nervi
I VALERO PALOMARES, MARIONA MC C.Taulé
+ - Àrea de motor del Berguedà (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AUMATELL DE MELO, ISRAEL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I GARCIA PLANAS, ARNAU Mc. Segre
I GRAS GARCIA, ENRIC MC 3 Turons
I VILAJOLIU MARTORELL, ADRIA Mc MXPro
+ - Area de Trial de Montbui (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FORNS ALBA, GENIS Mc. Micorella
+ - Àrea de Trial Mas Corts-Can Teià (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FALCO ROURA, EDGARD Mc Cent Peus
+ - Àrea Off-Road Puigdemont (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALONSO PEREZ, DANIEL MC 3 Turons
I JULIA BUSTINS, MARC P.M.B.
I MESTRES PLA, ARI MC Circuit Móra
+ - Circuit Arbres Blancs (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FIGULS ROMA, JORDI Mc Foc i Fuegu
I GALERA OLIVA, JORDI Mc. Segre
I GARCIA PORCEL, CARLOS Mc Foc i Fuegu
I PUIG ALVAREZ, XAVIER Mc. Segre
I PUNZANO ERRA, ALBA Mc Foc i Fuegu
+ - Circuit de Barcelona-Catalunya (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ABENZA TAPIA, ALBERT Mc. Micorella
I ROMERO COMADRAN, LUCAS MC 3 Turons
+ - Circuit de Bellpuig (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAMPS FAURIA, XAVIER MC Alpicat
I FARRIOL MAKHLOUF, ALEX Mc. Segre
I GARRALON LORITE, DANIEL Mc. Segre
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I JOSA ANGLES, JAN Mc Francolí
I MIRO RODRIGUEZ, BRUNO Mc Salomo
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (10 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALCALA JIMENEZ, JAVIER Independiente
I BENAIGES BUSCA, VICTOR Gm Molins
I BOLOIX HERNANDEZ, RALPH Mc Fonollosa
I CASTRO AMADOR, JAVIER Mc Cifuentes
I FERNANDEZ POTRONY, FRANCESC Mc Fonollosa
I LASALA SEGURA, SERGI Mc. Segre
I MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
I PLEGUEZUELOS MONTORO, JOSE JORGE Mc Fonollosa
I RUIZ RODRIGUEZ, JOSE LUIS Mc Fonollosa
I VALL SALA, JORDI Mc Fonollosa
+ - Circuit de La Pobla de Mafumet (18 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CALDERON ASENS, HUGO CEM Constantí
I CANO AGUILAR, IKER P.M.B.
I CASAS GUERRA, ADEI Mc Constantí
I CLAVAGUERA VARGAS, ANTONI Mc Salomo
I CLAVERIAS GALLEGO, HUGO CEM Constantí
I COTO , JESUS EMANUEL Mc Salomo
I DIEZ ARNAL, IKER Mc. Segre
I FUNES GONZALEZ, JAVIER CEM Constantí
I GUERRERO JIMENEZ, ANTONIO Pobla Mafumet
I GUERRERO MARTORELL, ANDREA Pobla Mafumet
I MARTINEZ FERNANDEZ, EDGAR Mc Constantí
I MATAMOROS JANSA, IVAN Mc Constantí
I NIETO MARTIN, MANUEL Pobla Mafumet
I PEREZ SOLE, CRISTIAN Mc Amposta
I SALA TARRIDA DEL MARMOL, DANIEL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SUBIRATS ROYO, DANI Mc Amposta
I VENTURA SOLE, JORDI Pobla Mafumet
I VIDAL PEDRET, POL Mc Tot M.Reguers
+ - Circuit de Martorelles (16 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARIAS ORTEGA, ELSA Mc VDB
I BASSA RECORDA, JORDI Amc Martorelles
I CARNE RODRIGUEZ, JOSEP MC C.Taulé
I CONDE GISPERT, RICARDO Amc Martorelles
I CORDERO SOTO, ERIK Em Castellbisbal
I LIÑAN CABRERA, ALEJANDRO Xtrem Sitges Mc.
I LOPEZ ARAGONES, CURRO Amc Martorelles
I LOZANO SOLA, JOEL Amc Martorelles
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I MURILLO LARIOS, ORIOL Amc Martorelles
I PERALES BOGUÑA, ANGEL CE Pm Vilassar Dalt
I PERELLON RAMOS, SERGIO Mc Fonollosa
I ROSELL ROMERO, CARLES MC 3 Turons
I ROVIRA COSTA, ANTONI Mc Tona
I SAURA RUIZ, CARLES ORIOL Rocco´s MC
I VACAS CARPIO, JUAN Ausio Racing T.
+ - Circuit de Menàrguens (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA VAZQUEZ, AARON Racc M.S.
I SANCHEZ QUESADA, MAX Racc M.S.
+ - Circuit de Mora d´Ebre (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANTONIO SANCHO, JORDI Mec Alcanar
+ - Circuit de Vidreres (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ADRIA OLIVERAS, DAVID MC C.Taulé
I BOU CAPDEVILA, FERRAN Ausio Racing T.
I COSTA TRUQUE, FERRAN Em Castellbisbal
I FERNANDEZ MARTINEZ, ALEX Mc Palau
I MARTINEZ SANCHEZ, MARC SIP SPORT
I MOLINA SANZ, CARLA MC 3 Turons
I NAVARRO NAVARRO, FRANCISCO Em Castellbisbal
I RIERA PASCUAL, DAVID MC C.Taulé
I RIERA PASCUAL, EDGAR MC C.Taulé
I VALENCIA BERMEJO, DANIEL Pobla Mafumet
I VILAJOLIU MARTORELL, ADRIA Mc MXPro
+ - Circuit del Paratge del Mal Diner (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I PEREZ GIMENEZ, MARC Mc St.Celoni
I SOLER CASSANY, GRAU Am Vidreres
+ - Circuit El Segre de Rufea (22 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARRASTIA MARTIN, MARC Pobla Mafumet
I CABEZAS MOLET, XAVIER Mc. Segre
I CONESA SANCHEZ, PAU MC Llívia
I CONESA SANCHEZ, SERGI MC Llívia
I FARRIOL MAKHLOUF, ALEX Mc. Segre
I GARCIA PLANAS, ARNAU Mc. Segre
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I GRAMUN IBARZ, ALBERTO Mc. Saidi
I GUILLEM CLARISO, CARLES Mc. Segre
I JOSA ANGLES, JAN Mc Francolí
I LLOBET PARIS, RAMON Mc. Segre
I MORENO LARA, ADAM P.M.B.
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I PIERA SALVIA, MARTI Mc. Segre
I PIERA SALVIA, ORIOL Mc. Segre
I PIERA SOLE, LLUIS Mc. Segre
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I PRATS CAMI, XAVIER Mc. Segre
I SILVA PEIRO, IU Mc. Segre
I SOLE HUGUET, EDGAR Mc Salomo
I TORRES SILVERA, JOEL Mc. Segre
I VALERIO ESPINOSA, IKER Mc. Segre
+ - Circuit El Terré d´Almenar (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARFELIS NAVARRO, AINA Mc. Segre
I ARFELIS NAVARRO, DIDAC Mc. Segre
I AUMATELL DE MELO, ISRAEL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I BALLESTER FERRER, NACHO Mc. Bajo Aragón
I CERNADAS MENDOZA, LADISLAO Me CEAMA
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc. Segre
I GARRALON LORITE, DANIEL Mc. Segre
I JIMENEZ PEREZ, ANTONIO Mc. Segre
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I RODRIGUEZ GUERRA, DAVID Mc St.Hilari
I SERRA COLL, JESUS Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm (17 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BRAGULAT SALVANS, GENIS Mc Lluçanes
I CAÑESTRO BARROS, DAVID MC 3 Turons
I CASALS CASOLIVA, MARC Mc. Segre
I COMAS CASANOVAS, JORDI Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I COMAS SUBIRANA, JAN Ausio Racing T.
I DIAZ VILA, POL MC 3 Turons
I DUQUE GARRIDO, DAVID MC 3 Turons
I DUQUE GARRIDO, MANUEL MIGUEL MC 3 Turons
I HERNANDEZ IBAÑEZ, MATEU Mc. Segre
I ISERN CACERES, JOAN Ausio Racing T.
I MATARO VILAR, FRANCESC Mc. Segre
I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Mc Canyamars
I PALET VIDAL, ORIOL MC 3 Turons
I PUERTA MONCAYO, ENRIQUE Mc Fonollosa
I PUERTA ZAYAS, ENRIC Mc Fonollosa
I SANS SORIA, MARC Mc. Segre
I TORRAS MARTINEZ, RAÜL Mc St.Hilari
+ - Circuit La Capella (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DOBON MULET, ROGER ENRIC Pobla Mafumet
I FRANCH CASANOVA, SERGI Mc Amposta
I GASENI MARTI, OSCAR Mc Amposta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Tot M.Reguers
I UCAR SANCHEZ, POL Racc M.S.
+ - Circuit La Mina d´Almacelles (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAMPS FAURIA, XAVIER MC Alpicat
I GALLART TORRES, ROGER Mc. Segre
I JIMENEZ PEREZ, ANTONIO Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs d´Alcarràs (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ZABALLOS PEREZ, MATIAS C.E.C. Alcarràs
+ - Circuit Motocròs d´Alpicat (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALBA EXTREMO, JORDI Me Pallars
I NAVARRA SOLSONA, JAUME Lleides Motorsport
I SISO NOFRE, DANIEL MC Alpicat
+ - Circuit Motocròs Els Reguers (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ADELL BOIX, JOSEP Mc Tot M.Reguers
I CALDERON ASENS, HUGO CEM Constantí
I CASAS GUERRA, ADEI Mc Constantí
I FUNES GONZALEZ, JAVIER CEM Constantí
+ - Circuit MX Tossalets Parc (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BLASI CODONY, POL Lleides Motorsport
I LERIDA ROBLES, MIQUEL Mc. Segre
I LLOBET PARIS, RAMON Mc. Segre
I MANIAS ROMERO, VALENTIN Mc. Segre
I MARTINEZ PEÑUELA, DANIEL Mc. Segre
I PEREZ PIQUE, EDGAR Mc. Segre
I SOLA RODRIGUEZ, ISIDRE Mc. Segre
I SOLE SOLE, ALBERT Ch Agramunt
I SOLE SOLE, ARCADI AM Montgai
I VALL CEREZO, KILIAN Mc. Segre
I VERA MATEU, JAUME Mc. Segre
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DE GRACIA LOPEZ, SERGIO L. Mc. Villaviciosa
I GANNAU JARDI, ALBERT Mc Moianes
I SERRA COLL, JESUS Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Circuit Oriola MX Parc d´Amposta (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASANOVA HERNANDEZ, ANDREU Mc Amposta
+ - Circuit Sant Pere MX Track (13 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA TORRECILLAS, JOAN Mc Sitges
I GARRALON LORITE, DANIEL Mc. Segre
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I KETTLITZ COLL, MARTIN Mc. Pirineu
I MAIMO IBAÑEZ, EDUARD Mc. Segre
I MARTINEZ LAMBERTO, IVAN Mc Cifuentes
I MONELLS COSTA, IVAN Mc Tona
I PEREZ PIQUE, EDGAR Mc. Segre
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I REDNIC ALECU, RAUL ADRIAN Mc. Segre
I SOLE SOLE, ALBERT Ch Agramunt
I TARRES ALTARRIBA, EDUARD Mc. Segre
I TORRES SILVERA, JOEL Mc. Segre
+ - Circuit Verd de Moià (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
A ALEMANY GARCIA, ROGER Mc Moianes
I BIGAS BONAMUSA, DAVID AEG 24H
A BOIXEDA ROYALS, DAVID Mc Moianes
A BRITO ESCUDERO, MANEL Mc Moianes
A CAROL NASSARE, JORDI Mc Moianes
A CASALS GOL, JOSEMARIA Mc Moianes
A CLOTET ALVAREZ, JORDI Mc Moianes
I COSTA TORT, ALEX Mc Moianes
I COSTA TORT, JESUS Mc Moianes
I CUNILL SOLEY, ADRIA Mc. Ronçana
A GARCIA NIETO, IÑIGO Mc Moianes
A GOMEZ MENDEZ, CICTOR Mc Moianes
I HUERTAS HUESO, MARC Mc Moianes
I PARAREDA SENTIS, GERARD Mc Moianes
A SEGALES YLLA, MARTI Mc Moianes
+ - Circuits fora de Catalunya (22 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I COMBALIA DOMINI, ALEX Mc Amposta
I DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
I FERRE PLA, FERRAN Mc Amposta
I FERRE TORONDEL, DIDAC Mc Amposta
I GIMENEZ BEDOS, RICARD Mc Tot M.Reguers
I GOMEZ PEREZ, ELOY Mc Amposta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Tot M.Reguers
I MUÑOZ ROIG, ALEJANDRO Mec Alcanar
I ORTIGA SANCHEZ, IVAN Mc Amposta
I PADILLA LLATSE, FERRAN M-M Tivenys
I PALLARES MURISCOT, NIL MC Llívia
I PUJOL BERTOMEU, JOSE JUAN Mc Delta
I PUJOL TOMAS, JOAN Mc Delta
I SABATE ARCAS, PAU Em Castellbisbal
I SANZ CANTO, LLUIS Mc Amposta
I SAUMELL REVERTER, ALEIX Mec Alcanar
I SEMACARITT ANAYA, ROBERTO CARLOS Mc Amposta
I SUAZO TOME, JOAN Mc Amposta
I SUBIRATS TOME, MARC Mc Amposta
I TOMAS FRANCH, IAGO Mc Delta
I TOMAS JIMENEZ, JORDI Mc Amposta
I VERGE RAMOS, JONATAN Mc Amposta
+ - Guaja Motor Camp (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I SANCHEZ FREAN, EDIN Guaja Racing
I SANCHEZ FREAN, IKER Guaja Racing
+ - Motoparc Francolí (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AMADOR SALGUERO, OSCAR Mc Francolí
I LEAL CARTANYA, DAVID Mc Francolí
I LEAL CARTANYA, SARA Mc Francolí
+ - Parcmotor de Vallgorguina (23 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARIAS ORTEGA, ELSA Mc VDB
I CAMPAMA CHACON, AITOR SIP SPORT
I GARCIA ROMERO, ALEIX MC 3 Turons
I GOMEZ OLIVER, ROC Mc. Ronçana
I GUAL JANE, GUILLEM Amc Martorelles
I JOSE CUENCA, ELEU SIP SPORT
I MARI RUIZ, OT Mc. Segre
I MARSE VALERA, ARNAU MC Canyelles
I MARSE VALERA, ORIOL MC Canyelles
I MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
I MICOLA MARTIN, JOSE MARIA Mc St.Celoni
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I NOVOA RENAU, NIL Mc St.Celoni
I PAVON EL GUEDDARI, OMAR Mc Sitges
I PEREZ GIMENEZ, MARC Mc St.Celoni
I PEREZ GIMENEZ, NIL Mc St.Celoni
I PIÑOL CAMI, ALBERT Lleides Motorsport
I ROSELL ROMERO, CARLES MC 3 Turons
I SALA FONT, ERIK Mc B.Bergueda
I SAYOS RAMOS, FERRAN Mc Tona
I TARRATS FIGA, NIL Porqueres Motor Club
I VILARNAU SILLERO, JORDI Mc St.Celoni
I VILARNAU TORRALBA, JORDI Mc St.Celoni
+ - Parcmotor La Floresta (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I TOUS RUBIO, JOEL CE La Floresta
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (40 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALASRAKI GOMEZ, DAVID Mc Penedes
I ARDEVOL CABRERA, CHRISTIAN Mc. Segre
I BRUCART SANCHEZ, RAMON MC C.Taulé
I CABRERA PI, MARIO MC 3 Turons
I CALDERON ASENS, HUGO CEM Constantí
I CARNE RODRIGUEZ, JOSEP MC C.Taulé
I CASAS GUERRA, ADEI Mc Constantí
I CASTRO AMADOR, JAVIER Mc Cifuentes
I CUENCA SARRION, GASPAR Mc. Segre
I FANDOS LLEIXA, JORDI Mc. Segre
I FERNANDEZ MARTINEZ, ERIC MC 3 Turons
I FUNES GONZALEZ, JAVIER CEM Constantí
I GALLARDO OLLER, ALEXIA Mc Ametlla
I GARCIA PINO, EDUARD Mc St.Celoni
I GARDOY COBEÑO, GORKA Mc. Segre
I LORENTE JUSTICIA, SERGI Amc Martorelles
I LOZANO IZQUIERDO, IAN P.M.B.
I MAJO BOTER, PABLO Mc St.Celoni
I MARI RUIZ, OT Mc. Segre
I MENDEZ LOPEZ, LEONARDO M. Mc. Segre
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I NAVARRO SALMERON, JUAN Mc. Segre
I NOYA CASANOVAS, DAVID Mc. Segre
I ROCA DE LA ROSA, RAMON Mc Cent Peus
I ROCA PITEIRO, ERIC Mc Cent Peus
I ROIG SOLE, JOAN Mac Reus
I ROJAS TRIPIANA, LLUC Mc. Segre
I RUZ CANALS, ERIC Mc. Polea SX
I SAKO , DAIJIRO Mc St.Celoni
I SALVAT SANCHEZ, JAN Mc. 35 Revolts
I SANCHEZ GARCIA, RAUL Mc. Segre
I SANCHEZ QUESADA, MAX Racc M.S.
I SARDA OLIVE, JORDI Mc VDB
I SARDA OLIVE, JOSEP Mc VDB
I SARDA REINA, JOSEP Mc VDB
I SOLER ROBERT, CARLES Mc Penedes
I SUCARRATS CASÔLIVA, ROGER Mc Fonollosa
I TORRES ELVIRA, JOSE ANTONIO MC 3 Turons
I VELASCO GARCIA, ALEX Amc Martorelles
I VIDAL PEDRET, POL Mc Tot M.Reguers