Entrenaments Setmana 50 (divendres a diumenge)

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2019-12-13
  • Inscripcions:
    Inici: 2019-12-09
    Tancament: 2019-12-15 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Ametlla Park
    Àrea de motor de Can Taulé
    Àrea de motor del Berguedà
    Àrea de Trial Mas Corts-Can Teià
    Àrea Off-Road Puigdemont
    Circuit Arbres Blancs
    Circuit Can Galí de Castellbisbal
    Circuit d´Osona
    Circuit de Barcelona-Catalunya
    Circuit de Bellpuig
    Circuit de Calafat
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de Martorelles
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit de Vidreres
    Circuit El Terré d´Almenar
    Circuit Els Arcs de Figueres
    Circuit La Capella
    Circuit Motocròs d´Alpicat
    Circuit Motocròs Els Reguers
    Circuit MX Tossalets Parc
    Circuit Olvan Benzina i Nervi
    Circuit Oriola MX Parc d´Amposta
    Circuit Parcmotor Castellolí
    Circuit Rockland Amer
    Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara
    Circuit Verd de Moià
    Circuits fora de Catalunya
    Guaja Motor Camp
    Parcmotor de Vallgorguina
    Parcmotor La Floresta
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya
Inscrits a l'entrenament (228 en total)
+ - Ametlla Park (29 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALONSO PEREZ, DANIEL MC 3 Turons
I CASANOVAS GRANELL, CARLES Mc Tona
I COMAS SUBIRANA, JAN Ausio Racing T.
I COSTA BORRAS, ORIOL MC C.Taulé
I FERNANDEZ DOMENECH, ROGER P.M.B.
I GALLEGO PALAU, XAVIER Mc Pistó Fos
I GELADA RODRIGUEZ, GENIS Mc. Polea SX
I GELADA RODRIGUEZ, JOSEP Mc. Polea SX
I GISPERT HERVILLA, ESTEFANIA MC 3 Turons
I GISPERT PERICAS, JOSE MC 3 Turons
I GRAS GARCIA, ENRIC MC 3 Turons
I GRAS MURO, ENRIQUE MC 3 Turons
I JIMENEZ COSTA, JORDI Mc Lluçanes
I LOPEZ HUERGA, MARTIN MC Enduro Cunit
I MARCE FONT, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I MUNTAÑA ARJONA, ARNAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Mc Canyamars
I PARRA BARRERA, JOEL Gm Molins
I PEREZ GIMENEZ, MARC Mc St.Celoni
I PEREZ GIMENEZ, NIL Mc St.Celoni
I ROCA DE LA ROSA, RAMON Mc Cent Peus
I ROCA PITEIRO, ERIC Mc Cent Peus
I RUBIO CABALGANTE, ERIC Mc. Segre
I SARDA OLIVE, JORDI Mc VDB
I SARDA OLIVE, JOSEP Mc VDB
I SOTO DEL ARCO, JESUS Xtrem Sitges Mc.
I SOTO DEL ARCO, MANUEL Xtrem Sitges Mc.
I VILCHES MARRUECOS, JAN MC C.Taulé
I VIVO VALLS, ALBERT MC 3 Turons
+ - Àrea de motor de Can Taulé (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BERNAL LUQUE, IRUNE Mc Cifuentes
I COBO CARBONERO, LAIA MC C.Taulé
I COBO CARBONERO, SERGI MC C.Taulé
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I GINAS GUMA, MARIA XIMENA MC C.Taulé
I GOMEZ OLIVER, ROC Mc. Ronçana
I LOPEZ LLAGOSTERA, ALEX Mc VDB
I MARTINEZ GONZALEZ, JAUME MC C.Taulé
I MARTINEZ LAMBERTO, IVAN Mc Cifuentes
I SOLER MIER, JORDI MC C.Taulé
I VILARNAU SILLERO, JORDI Mc St.Celoni
+ - Àrea de motor del Berguedà (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
I FIGULS ROMA, JORDI Mc Foc i Fuegu
I RIBA LAZARO, OLEGUER Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SEGURA AMBROS, ARIADNA Mc B.Bergueda
I VILARNAU SILLERO, JORDI Mc St.Celoni
I VILARNAU TORRALBA, JORDI Mc St.Celoni
+ - Àrea de Trial Mas Corts-Can Teià (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FALCO ROURA, EDGARD Mc Cent Peus
+ - Àrea Off-Road Puigdemont (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I LEON MUÑOZ, EUSEBIO Esc. Osona
+ - Circuit Arbres Blancs (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA PORCEL, CARLOS Mc Foc i Fuegu
+ - Circuit Can Galí de Castellbisbal (18 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALFONSO GONZALEZ, ALBERT Mc Salomo
I BALCELLS TORRAS, JORDI Mc Igualada
I CASADO MOYANO, ALEXIS Ausio Racing T.
I CASTRO PORCAR, JOAQUIN Amc Martorelles
I CORDERO SOTO, ERIK Em Castellbisbal
I JIMENEZ PEREZ, ANTONIO Mc. Segre
I MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
I MICOLA MARTIN, JOSE MARIA Mc St.Celoni
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I NAVARRO SALMERON, JUAN Mc. Segre
I OLANDA MORENO, EDGAR Mc Corbera
I PLUMA BUSTINS, ROCIO Ausio Racing T.
I RABELLA ATARES, XAVI Em Castellbisbal
I RAFAEL VENTURA, GERARD Pobla Mafumet
I ROMAN MUSTE, MARC Mc. Segre
I TEIXIDO COLOMA, AMOS Mc. Segre
I VALERO PALOMARES, MARIONA MC C.Taulé
I VENDRELL CASALS, EDUARD Mc Igualada
+ - Circuit d´Osona (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I TOLEDO ROMERO, ALEX Racc M.S.
+ - Circuit de Barcelona-Catalunya (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BOLOIX HERNANDEZ, RALPH Mc Fonollosa
+ - Circuit de Bellpuig (14 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AUMATELL DE MELO, ISRAEL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I CABEZAS MOLET, IBAN LLUIS Mc. Segre
I CABEZAS MOLET, XAVIER Mc. Segre
I CERNADAS MENDOZA, LADISLAO Me CEAMA
I GALERA OLIVA, JORDI Mc. Segre
I GRACIA COMELLA, XAVIER Mc. Segre
I JIMENEZ PEREZ, ANTONIO Mc. Segre
I LERIDA ROBLES, MIQUEL Mc. Segre
I LLEDO PARES, ARNAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I NAVARRO SALMERON, JOSE MARIA Mc. Segre
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I RODRIGUEZ GUERRA, DAVID Mc St.Hilari
I SOLER MIER, JORDI MC C.Taulé
+ - Circuit de Calafat (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MARTINEZ CABALLERO, ROBERTO C.E.C. Alcarràs
I TORRAS MARTINEZ, RAÜL Mc St.Hilari
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALSINA SOLA, MARTI Mc. Segre
A CANAL PALAU, PAU Mc Fonollosa
I CARO FERNANDEZ, PERE Mc Igualada
I CASALS PAMIES, JOSEP Mc Fonollosa
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
I RUIZ RODRIGUEZ, JOSE LUIS Mc Fonollosa
+ - Circuit de Martorelles (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc. Segre
I GARCIA TORRECILLAS, JOAN Mc Sitges
I MENDEZ LOPEZ, LEONARDO M. Mc. Segre
I PERELLON RAMOS, SERGIO Mc Fonollosa
I ROSELL ROMERO, CARLES MC 3 Turons
I SANCHEZ GEMAS, SERGIO Amc Martorelles
I SAURA RUIZ, CARLES ORIOL Rocco´s MC
I TERESO PUIG, MARC Em Castellbisbal
+ - Circuit de Mora d´Ebre (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DAHAN ACEITUNO, SAID Mc. Polea SX
+ - Circuit de Vidreres (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FERNANDEZ TORRES, DANIEL Esc. La Selva
I PERALES BOGUÑA, ANGEL CE Pm Vilassar Dalt
I PERALES TORRENTS, ANGEL ANTONIO CE Pm Vilassar Dalt
I RIVERA AVILES, MARTI Mc Pistó Fos
I TRIAS SOLER, RICARD Rocco´s MC
+ - Circuit El Terré d´Almenar (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CERNADAS MENDOZA, LADISLAO Me CEAMA
I FANLO CORDOMI, POL Amc Martorelles
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I MATAMOROS JANSA, IVAN Mc Constantí
I PIÑOL CAMI, ALBERT Lleides Motorsport
I PRATS CAMI, XAVIER Mc. Segre
I SOLE PALAU, AXEL Mc. Segre
+ - Circuit Els Arcs de Figueres (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BAÑERES JOVER, MARTI Mc St.Celoni
I BOFILL BARCELO, JAN Porqueres Motor Club
I BOFILL BARCELO, POL Porqueres Motor Club
I BOFILL FORASTER, JOSEP MC 3 Turons
A ERIK KEVIN STEPHANE, DIOT Pm Figueres
A HARRY JEAN, BARNES JONATHAN Pm Figueres
A POISSONIER , FLORENT Pm Figueres
A VERGARA MORENO, JUAN PEDRO Pm Figueres
I VIDAL CATEURA, JOEL Porqueres Motor Club
+ - Circuit La Capella (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANDREU ROIG, MARC Mc Tot M.Reguers
I COLL VALDIVIESO, ROGER Racc M.S.
I CUGAT MONTESO, ARNAU Mc Amposta
I PUJOL BERTOMEU, JOSE JUAN Mc Delta
I PUJOL TOMAS, JOAN Mc Delta
I TOMAS FRANCH, IAGO Mc Delta
I UCAR SANCHEZ, POL Racc M.S.
+ - Circuit Motocròs d´Alpicat (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAMPS FAURIA, XAVIER MC Alpicat
I FONT BORTOLATO, MARCO MC Alpicat
I MODOL MARTINEZ, EDGAR MC Alpicat
I NAVARRA SOLSONA, JAUME Lleides Motorsport
I SISO NOFRE, DANIEL MC Alpicat
+ - Circuit Motocròs Els Reguers (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
+ - Circuit MX Tossalets Parc (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I SOLA RODRIGUEZ, ISIDRE Mc. Segre
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BIGAS BONAMUSA, DAVID AEG 24H
I IGLESIAS GALLEGO, ELOI Mc Fonollosa
I PALLARES MURISCOT, NIL MC Llívia
I PLAIXENS JUBERO, SALVADOR MC C.Taulé
I ROSSINYOL CORTES, JOSEP Olvan Benz.Nervi
+ - Circuit Oriola MX Parc d´Amposta (17 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANDREU ROIG, MARC Mc Tot M.Reguers
I BERTOMEU PRATS, MARC Mc Amposta
I BONET SALAET, IRAITS Mc Amposta
I CASANOVA HERNANDEZ, ANDREU Mc Amposta
I CASTELLA TOMAS, AXEL Mc Amposta
I COMBALIA DOMINI, ALEX Mc Amposta
I FAVA MARTINEZ, AITOR Mc Amposta
I FERRE PLA, FERRAN Mc Amposta
I FERRE TORONDEL, DIDAC Mc Amposta
I GASENI MARTI, OSCAR Mc Amposta
I GAVALDA SANCHEZ, IVAN Mc Amposta
I JUSKA , ROKAS MC Benicarló
I ORTIGA SANCHEZ, IVAN Mc Amposta
I SUAZO TOME, JOAN Mc Amposta
I SUBIRATS TOME, MARC Mc Amposta
I VALENCIA BERMEJO, DANIEL Pobla Mafumet
I VILA GINE, IKER Mc Amposta
+ - Circuit Parcmotor Castellolí (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALONSO RODILLA, VICTOR M.N.M.
+ - Circuit Rockland Amer (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I SORTS ESCARRABIL, MARTI Mc Tona
I SORTS ESCARRABILL, FRANCESC Mc Tona
+ - Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FERNANDEZ DAURA, IKER Mc. Segre
I OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
I PIERA SALVIA, MARTI Mc. Segre
I TORRES SILVERA, JOEL Mc. Segre
+ - Circuit Verd de Moià (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
A CATALA GRIERA, GUILLEM Mc Moianes
A CODONY CORBERA, ISAAC Mc Moianes
I GANNAU JARDI, ALBERT Mc Moianes
A MAS ILLAT, ALEIX Mc Moianes
+ - Circuits fora de Catalunya (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Tot M.Reguers
I PADILLA LLATSE, FERRAN M-M Tivenys
I PLA QUEROL, AITOR Mec Alcanar
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
I SANZ CANTO, LLUIS Mc Amposta
+ - Guaja Motor Camp (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I SANCHEZ FREAN, EDIN Guaja Racing
I SANCHEZ FREAN, IKER Guaja Racing
I VICH PETIT, ORIOL Guaja Racing
+ - Parcmotor de Vallgorguina (13 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BASSA RECORDA, JORDI Amc Martorelles
I CARRERA GARCIA, MARCEL Mc St.Celoni
I ESTEVEZ FLO, ALEIX Verges MC
I GUAL JANE, GUILLEM Amc Martorelles
I HERNANDEZ IBAÑEZ, MATEU Mc. Segre
I MARTINEZ DOMINGUEZ, ERIK Mc VDB
I PAVON EL GUEDDARI, OMAR Mc Sitges
I REVERTE RODRIGUEZ, ANGEL MC 3 Turons
I ROMANO GALLIPOLI, ALONSO MC 3 Turons
I SANCHEZ ALVAREZ, FRANCISCO JAVIER Mc St.Celoni
I SANCHEZ NEQUI, JANA Mc St.Celoni
I SIMON GARCIA, PAU Mc Fonollosa
I SOLER CASSANY, GRAU Am Vidreres
+ - Parcmotor La Floresta (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I TOUS RUBIO, JOEL CE La Floresta
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (44 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ADRIA OLIVERAS, DAVID MC C.Taulé
I ALASRAKI GOMEZ, DAVID Mc Penedes
I ALTAYO MANILS, JORDI Em Castellbisbal
I ARUMI TERRADELLAS, DALMAU Mc Tona
I BASSA LEON, EUDALD Mc. Ronçana
I CARBALLO CHAMORRO, DANIEL Rocco´s MC
I CASTRO AMADOR, JAVIER Mc Cifuentes
I CEBALLOS NUÑEZ, CARLES Mc. Segre
I DIAZ VILA, POL MC 3 Turons
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I FERNANDEZ MARTINEZ, ERIC MC 3 Turons
I GALLARDO OLLER, ALEXIA Mc Ametlla
I GARRIGA BRIÑARDELI, MAX Mc. 35 Revolts
I GARRIGA BRIÑARDELI, SAM Mc. 35 Revolts
I GARRIGA BUXEDA, ALVAR Mc. 35 Revolts
I GUILLAMET MARTINEZ, MARC Rocco´s MC
I HERNANDEZ MOYANO, FERRAN C.E.C. Alcarràs
I LOPEZ AVILES, DANIEL Mc. Ronçana
I LOPEZ ORTEGA, DAVID Rocco´s MC
I LORENTE JUSTICIA, SERGI Amc Martorelles
I LOZANO IZQUIERDO, IAN P.M.B.
I MARTINEZ MOSQUERA, ALEJANDRO Esc. Osona
I MARTINEZ ORTEGA, DAVID Em Castellbisbal
I MARTINEZ SANCHEZ, POL Amc Martorelles
I MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
I MICOLA MARTIN, JOSE MARIA Mc St.Celoni
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I PALLARES IRANZO, ORIOL Mc. 35 Revolts
I PAMIAS ROIG, MARC Mc. Segre
I PEREZ SANTIAGO, NEIZAN Mc Ametlla
I PUERTA MONCAYO, ENRIQUE Mc Fonollosa
I PUERTA ZAYAS, ENRIC Mc Fonollosa
I RAMOS MUNTAL, ADAM Em Castellbisbal
I RAMOS MUNTAL, NIL Em Castellbisbal
I RIBA LAZARO, OLEGUER Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I RUZ CANALS, ERIC Mc. Polea SX
I SAKO , DAIJIRO Mc St.Celoni
I SALA RODRIGUEZ, CARLA MC C.Taulé
I SARDA OLIVE, JORDI Mc VDB
I SARDA OLIVE, JOSEP Mc VDB
I SAURA RUIZ, CARLES ORIOL Rocco´s MC
I SOLER ROBERT, CARLES Mc Penedes
I TRUCCO , NICOLAS Mc VDB
I VILAJOLIU MARTORELL, ADRIA Mc MXPro