Entrenaments Setmana 49 (divendres a diumenge)

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2019-12-06
  • Inscripcions:
    Inici: 2019-12-02
    Tancament: 2019-12-08 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Ametlla Park
    Àrea de La Clau
    Àrea de motor de Can Taulé
    Àrea de motor del Berguedà
    Àrea de Trial Mas Corts-Can Teià
    Àrea Off-Road Puigdemont
    Circuit Arbres Blancs
    Circuit d´Osona
    Circuit de Barcelona-Catalunya
    Circuit de Bellpuig
    Circuit de Calafat
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit de Vidreres
    Circuit El Segre de Rufea
    Circuit Els Arcs de Figueres
    Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm
    Circuit La Bastida de Tost
    Circuit Motocròs d´Alpicat
    Circuit Motocròs Els Reguers
    Circuit Motocròs La Selva TMBC
    Circuit MX Tossalets Parc
    Circuit Olvan Benzina i Nervi
    Circuit Oriola MX Parc d´Amposta
    Circuit Parcmotor Castellolí
    Circuit Rockland Amer
    Circuit SIP SPORT-Bassella
    Circuit Verd de Moià
    Circuits fora de Catalunya
    Cunit Polea Camp
    Parcmotor de Vallgorguina
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya
Inscrits a l'entrenament (223 en total)
+ - Ametlla Park (31 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARTIGAS MUNTADA, ADRIA MC Gas a la Burra
I ARTIGAS MUNTADA, ARNAU MC Gas a la Burra
I CASANOVAS GRANELL, CARLES Mc Tona
I CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
I DIAZ ROS, HECTOR Gm Molins
I DOMINGUEZ OLIVA, YAGO MC 3 Turons
I FANLO CORDOMI, POL Amc Martorelles
I FERNANDEZ MARTINEZ, ALEX Mc Palau
I FERNANDEZ SERRA, MARIONA Mc Cingles Berti
I FERNANDEZ TORRES, DANIEL Esc. La Selva
I FONT SALVANS, ARNAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I JIMENEZ COSTA, JORDI Mc Lluçanes
I LOPEZ MORA, RAFAEL Amc Martorelles
I MARTINEZ MOSQUERA, ALEJANDRO Esc. Osona
I MARTINEZ SANCHEZ, POL Amc Martorelles
I PERALES TORRENTS, ANGEL ANTONIO CE Pm Vilassar Dalt
I PUIG CASTAÑER, JOAN MC C.Taulé
I QUESADA GALERA, IVAN Rocco´s MC
I RIERA ROURA, ALBA Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I RIERA ROURA, MARTI Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I ROCA DE LA ROSA, RAMON Mc Cent Peus
I ROCA PITEIRO, ERIC Mc Cent Peus
I ROMERO BELTRAN, ENRIQUE Amc Martorelles
I SALVAT SANCHEZ, JAN Mc. 35 Revolts
I SERRANO BONET, CARLOS Amc Martorelles
I SOTO DEL ARCO, JESUS Xtrem Sitges Mc.
I SOTO DEL ARCO, MANUEL Xtrem Sitges Mc.
I TERESO PUIG, MARC Em Castellbisbal
I TRUCCO , NICOLAS Mc VDB
I VILARNAU SILLERO, JORDI Mc St.Celoni
I VILARNAU TORRALBA, JORDI Mc St.Celoni
+ - Àrea de La Clau (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BATALLE MOVELLAN, MARCEL Brac MC
+ - Àrea de motor de Can Taulé (19 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALSINA SOLA, MARTI Mc. Segre
I BERNAL LUQUE, IRUNE Mc Cifuentes
I COSTA BORRAS, ORIOL MC C.Taulé
I DOMINGUEZ OLIVA, YAGO MC 3 Turons
I FERNANDEZ MARTINEZ, ALEX Mc Palau
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I GOTTSCHALK GOMEZ, YONATHAN ANTONIO Amc Martorelles
I LOPEZ LLAGOSTERA, ALEX Mc VDB
I MARTINEZ GONZALEZ, JAUME MC C.Taulé
I MARTINEZ LAMBERTO, IVAN Mc Cifuentes
I PUIG ALVAREZ, XAVIER Mc. Segre
I ROJAS TRIPIANA, LLUC Mc. Segre
I RUIZ EXPOSITO, ALEX Mc Palau
I RUIZ EXPOSITO, ERIC Mc Palau
I SOLER MIER, JORDI MC C.Taulé
I SORTS ESCARRABIL, MARTI Mc Tona
I SORTS ESCARRABILL, FRANCESC Mc Tona
I VILCHES MARRUECOS, JAN MC C.Taulé
I VILCHES PALMA, JUAN MC C.Taulé
+ - Àrea de motor del Berguedà (17 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAÑADAS GONZALEZ, JOEL Mc. Segre
I CASTELLA SUBIRANA, JAN Olvan Benz.Nervi
I CASTELLA SUBIRANA, OT Olvan Benz.Nervi
I CERNADAS MENDOZA, LADISLAO Me CEAMA
I CONESA SANCHEZ, PAU MC Llívia
I CONESA SANCHEZ, SERGI MC Llívia
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I LASALA SEGURA, SERGI Mc. Segre
I LOPEZ GUERRERO, SEBASTIAN P. Mc Cifuentes
I POU COMELLAS, EDUARD Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I RODRIGUEZ GUERRA, DAVID Mc St.Hilari
I SALA TORRESCASANA, MIQUEL Mc. Segre
I SEGURA AMBROS, ARIADNA Mc B.Bergueda
I TORRES SILVERA, JOEL Mc. Segre
I VILAJOLIU MARTORELL, ADRIA Mc MXPro
I YUSTE LORENTE, ARNAU Olvan Benz.Nervi
+ - Àrea de Trial Mas Corts-Can Teià (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FALCO ROURA, EDGARD Mc Cent Peus
I RODRIGUEZ MARTI, NICO Mc Cent Peus
I RODRIGUEZ MELENDEZ, VICENTE Mc Cent Peus
I TINTO RODRIGUEZ, ROGER Mc Cent Peus
+ - Àrea Off-Road Puigdemont (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I JULIA BUSTINS, MARC P.M.B.
I MESTRES PLA, ARI MC Circuit Móra
I SORTS ESCARRABIL, MARTI Mc Tona
I SORTS ESCARRABILL, FRANCESC Mc Tona
+ - Circuit Arbres Blancs (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA PORCEL, CARLOS Mc Foc i Fuegu
I PUNZANO ERRA, ALBA Mc Foc i Fuegu
+ - Circuit d´Osona (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANDREU ESTARAS, GERARD Esc. Osona
I GELADA RODRIGUEZ, GENIS Mc. Polea SX
+ - Circuit de Barcelona-Catalunya (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BEL DOMINGO, JOSEP Em Castellbisbal
I CALLES MEDINA, ESTEBAN Em Castellbisbal
I RAUET CHAVARRIA, FRANCESC Em Castellbisbal
+ - Circuit de Bellpuig (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARDOY COBEÑO, GORKA Mc. Segre
I MARI RUIZ, OT Mc. Segre
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I QUEROL ALCAÑIZ, ZOE Mc. Segre
I SERRA COLL, JESUS Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Circuit de Calafat (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BAILO PELEGRIN, GERARD Fast Lap Riders
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BARAUT GRAU, ADRIA Mc Fonollosa
I BRAGULAT SALVANS, GENIS Mc Lluçanes
I FERNANDEZ POTRONY, FRANCESC Mc Fonollosa
I GOTTSCHALK GOMEZ, YONATHAN ANTONIO Amc Martorelles
I NIETO MOYA, SERGIO Mc Fonollosa
I PERELLON RAMOS, SERGIO Mc Fonollosa
+ - Circuit de Mora d´Ebre (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALBERTON ESCUDE, JORDI CEM Constantí
I ALBERTON ESCUDE, XAVIER CEM Constantí
+ - Circuit de Vidreres (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GALLEGO PALAU, XAVIER Mc Pistó Fos
I PIÑOL CAMI, ALBERT Lleides Motorsport
I RUZ BOADELLA, MARTI Peu a Baix
I SEGURA AMBROS, ARIADNA Mc B.Bergueda
+ - Circuit El Segre de Rufea (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I COLL VALDIVIESO, ROGER Racc M.S.
I FLIX FRANQUET, EDUARD MC Alpicat
I GARDOY COBEÑO, GORKA Mc. Segre
I RUBIO CABALGANTE, ERIC Mc. Segre
I UCAR SANCHEZ, POL Racc M.S.
+ - Circuit Els Arcs de Figueres (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BOFILL BARCELO, JAN Porqueres Motor Club
I BOFILL BARCELO, POL Porqueres Motor Club
I BOFILL FORASTER, JOSEP MC 3 Turons
I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Mc Canyamars
I TARRATS BADOSA, ALBERT Porqueres Motor Club
+ - Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I RODRIGUEZ GUERRA, DAVID Mc St.Hilari
I TORRAS VILALTA, GIL Ausio Racing T.
+ - Circuit La Bastida de Tost (9 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARGILES VIVES, DAVID Mc Fonollosa
I BALLARA BACH, XAVIER Mc Solsonès
I BOIX RIBERA, DAVID Mc Solsonès
I NOLLA PANISELLO, GERARD Mec Alcanar
I PEÑA PELEGRI, ORIOL Mc Fonollosa
I PICH COSTA, ROGER Mc Fonollosa
I ROIGE CASTELLVI, EDUARD SIP SPORT
I ROS VIRGILI, EDUARD Mc. Segre
I ROVIRA GUTIERREZ, JOANJOSEP Mc Solsonès
+ - Circuit Motocròs d´Alpicat (9 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CABEZAS MOLET, XAVIER Mc. Segre
I CARBONELL DEL BURGO, VINCENT Mc Sitges
I CLAVERIAS GALLEGO, HUGO CEM Constantí
I JOSA ANGLES, JAN Mc Francolí
I MARTINEZ FERNANDEZ, EDGAR Mc Constantí
I RODRIGUEZ MESA, ALEJANDRO Mc Lleida
I RUBIO CABALGANTE, ERIC Mc. Segre
I SISO NOFRE, DANIEL MC Alpicat
I ZAMORANO ZAERA, JOEL MC Enduro Cunit
+ - Circuit Motocròs Els Reguers (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I COMBALIA DOMINI, ALEX Mc Amposta
I FAVA MARTINEZ, AITOR Mc Amposta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Tot M.Reguers
I ORTIZ SANCHEZ, UNAI Mec Alcanar
I PUJOL BERTOMEU, JOSE JUAN Mc Delta
I PUJOL TOMAS, JOAN Mc Delta
I ROIG SOLE, JOAN Mac Reus
I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
I SUAZO CIURANA, ADRIA Mc Tot M.Reguers
I SUAZO TOME, JOAN Mc Amposta
I SUBIRATS TOME, MARC Mc Amposta
I TOMAS FRANCH, IAGO Mc Delta
+ - Circuit Motocròs La Selva TMBC (19 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALFONSO GONZALEZ, ALBERT Mc Salomo
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc. Segre
I COLL VALDIVIESO, ROGER Racc M.S.
I FERRE PLA, FERRAN Mc Amposta
I GARRALON LORITE, DANIEL Mc. Segre
I GASENI MARTI, OSCAR Mc Amposta
I GUERRERO JIMENEZ, ANTONIO Pobla Mafumet
I GUERRERO MARTORELL, ANDREA Pobla Mafumet
I GUTIERREZ MANCHENO, POL Mc A.Selva Camp
I LOPEZ HUERGA, MARTIN MC Enduro Cunit
I MARSE VALERA, ORIOL MC Canyelles
I NAVARRO SALMERON, JOSE MARIA Mc. Segre
I NAVARRO SALMERON, JUAN Mc. Segre
I RAMOS MUNTAL, ADAM Em Castellbisbal
I RAMOS MUNTAL, NIL Em Castellbisbal
I ROIG SOLE, JOAN Mac Reus
I SADURNI RODRIGUEZ, JACINT Mc Vendrell
I UCAR SANCHEZ, POL Racc M.S.
I VALENCIA BERMEJO, DANIEL Pobla Mafumet
+ - Circuit MX Tossalets Parc (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BLASI CODONY, POL Lleides Motorsport
I PEREZ SOLE, NIL Mc. Segre
I SOLA RODRIGUEZ, ISIDRE Mc. Segre
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALASRAKI GOMEZ, DAVID Mc Penedes
I GARCIA SAMPER, SAUL Mc Fonollosa
I GIL SARABIA, ANTONIO Mc. Segre
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Mc Canyamars
I PEREZ VARELA, JOSEP ANGEL MC Llívia
I ROSSINYOL CORTES, JOSEP Olvan Benz.Nervi
I SANJUAN PERAL, LIAM Mc Fonollosa
I SAYOS RAMOS, FERRAN Mc Tona
I SERRA COLL, JESUS Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SOLER ROBERT, CARLES Mc Penedes
I TORRES SILVERA, JOEL Mc. Segre
+ - Circuit Oriola MX Parc d´Amposta (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ESMEL CHAVARRIA, JOAN Mc Tot M.Reguers
I ESMEL CHAVARRIA, JORDI Mc Tot M.Reguers
I FERRE TORONDEL, DIDAC Mc Amposta
I GORDO RODRIGUEZ, ALEX Mc Amposta
I GORDO TOLOS, SERGIO Mc Amposta
I JUSKA , ROKAS MC Benicarló
I SANZ CANTO, LLUIS Mc Amposta
+ - Circuit Parcmotor Castellolí (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I RAMOS VIVO, PAOLA MC Circuit Móra
+ - Circuit Rockland Amer (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BRAGULAT SALVANS, GENIS Mc Lluçanes
+ - Circuit SIP SPORT-Bassella (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA PLASSA, MANEL SIP SPORT
I SILVA PEIRO, IU Mc. Segre
I SILVA PEIRO, OT Guaja Racing
+ - Circuit Verd de Moià (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BOLOIX HERNANDEZ, RALPH Mc Fonollosa
I CASALS PAMIES, JOSEP Mc Fonollosa
I CASTRO AMADOR, JAVIER Mc Cifuentes
A CORCHERO FERNANDEZ, JAVIER Mc Moianes
I COSTA TRUQUE, FERRAN Em Castellbisbal
A CRESPO AGUILLAN, NAUL Mc Moianes
A CRUZ FEENANDEZ, ANTONIO Mc Moianes
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
A FERNANDEZ LA ROSA, CRISTIAN Mc Moianes
A GARCIA MATEOS, CARLOS Mc Moianes
A GARCÍA RAMOS, ERIC Mc Moianes
A LOPEZ VILALTA, NIL Mc Moianes
A MARTINEZ MARTINEZ, ALEJANDRO Mc Moianes
I MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
A MOURE LOPEZ, CRISTIAN Mc Moianes
A PAHISSA PASENAL, JORDI Mc Moianes
A PINTOS OLIVER, DANIEL Mc Moianes
A REDONDA DOMINGO, VICTORINA Mc Moianes
A REY COLOMINAS, FERRAN Mc Moianes
A RUIZ RENGEL, DVID Mc Moianes
I RUIZ RODRIGUEZ, JOSE LUIS Mc Fonollosa
A SAAÑA LOPEZ, DANIEL Mc Moianes
A SALA MARIN, JORDI Mc Moianes
I SANJUAN PERAL, LIAM Mc Fonollosa
A SHEAY DOMENECH, ALVARO Mc Moianes
A VALLES SIART, RAMON Mc Moianes
A ZARCO MENFAIX, PABLO Mc Moianes
+ - Circuits fora de Catalunya (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I LEON MUÑOZ, EUSEBIO Esc. Osona
I LIÑAN CABRERA, ALEJANDRO Xtrem Sitges Mc.
I SABATE ARCAS, PAU Em Castellbisbal
I SEMACARITT ANAYA, ROBERTO CARLOS Mc Amposta
+ - Cunit Polea Camp (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ABENZA TAPIA, ALBERT Mc. Micorella
+ - Parcmotor de Vallgorguina (18 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BAÑERES JOVER, MARTI Mc St.Celoni
I CABRERA PI, MARIO MC 3 Turons
I CROS MARTINEZ, POL Xtrem Sitges Mc.
I GARCIA PLANAS, ARNAU Mc. Segre
I GOMEZ OLIVER, ROC Mc. Ronçana
I LOPEZ COMAS, MANEL Em Castellbisbal
I LOPEZ ZAPATER, MANEL Em Castellbisbal
I MARCE FONT, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I MENDEZ LOPEZ, LEONARDO M. Mc. Segre
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc. Segre
I NOVOA RENAU, NIL Mc St.Celoni
I RAMOS MUNTAL, ADAM Em Castellbisbal
I RAMOS MUNTAL, NIL Em Castellbisbal
I ROSELL ROMERO, CARLES MC 3 Turons
I SANCHEZ GEMAS, SERGIO Amc Martorelles
I SANCHEZ NEQUI, JANA Mc St.Celoni
I SAYOS RAMOS, FERRAN Mc Tona
I VIDAL CATEURA, JOEL Porqueres Motor Club
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARTIGAS LOPEZ, XAVIER Racc M.S.
I RUBIO CABALGANTE, ERIC Mc. Segre
I SANCHEZ QUESADA, MAX Racc M.S.