Entrenaments Setmana 10 - Dels dies 5 a l´11 de març

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2018-03-05
  • Inscripcions:
    Inici: 2018-03-05
    Tancament: 2018-03-11 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Ametlla Park
    Àrea de La Clau
    Àrea de motor de Can Taulé
    Àrea de motor del Berguedà
    Àrea de Trial Mas Corts-Can teià
    Àrea Motor d´Alcanar
    Àrea Off-Road Puigdemont
    Circuit Arbres Blancs
    Circuit Brac Vilassar de Dalt
    Circuit Can Galí de Castellbisbal
    Circuit d´Alcarràs
    Circuit d´Osona
    Circuit de Barcelona-Catalunya
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de La Pobla de Mafumet
    Circuit de Martorelles
    Circuit de Menàrguens
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit de Salomó
    Circuit del Canadell
    Circuit El Segre de Rufea
    Circuit El Terré d´Almenar
    Circuit Els Arcs de Figueres
    Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm
    Circuit La Capella
    Circuit La Mina d´Almacelles
    Circuit Motocròs d´Alcarràs
    Circuit Motocròs d´Alpicat
    Circuit Motocròs La Selva TMBC
    Circuit Olvan Benzina i Nervi
    Circuit Oriola MX Parc d´Amposta
    Circuit Parcmotor Castellolí
    Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara
    Circuit Verd de Moià
    Circuits fora de Catalunya
    Motoparc Francolí
    Parcmotor de Vallgorguina
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya
Inscrits a l'entrenament (317 en total)
+ - Ametlla Park (21 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALVAREZ MOLINO, HECTOR MC 3 Turons
I CARCELERO FERNANDEZ, JORGE MC 3 Turons
I CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
I CASTRO MARTINEZ, HUGO MC 3 Turons
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Pobla Mafumet
I DELGADO BARBA, PABLO MC 3 Turons
I DELGADO BARBA, PAULA MC 3 Turons
I DUEÑAS ZARRALANGA, JOSE MC 3 Turons
I FERNANDEZ DOMENECH, ROGER P.M.B.
I FLORES MASO, MARC MC Impala
I GRAS GARCIA, ENRIC MC 3 Turons
I MELLADO CEBRIA, ARNAU MC Llívia
I MESAS GRACIA, ADRIA Esc.JRB OffRoad
I OLIVARES AZLOR, DANIEL Independiente
I OLIVARES ORTIZ, MANUEL Independiente
I OTERO SAEZ, ROBERTO Esc.JRB OffRoad
I RUBIO CAMARERO, ADRIAN MC 3 Turons
I SALINAS LLONCH, CARLES C Bultaco
I SANCHEZ BOTELLA, ADRIA Mc Tossa
I SILVESTRE SANCHEZ, CRISTIAN Mc. Ronçana
I VAZQUEZ PEREZ, EUDALD P.M.B.
+ - Àrea de La Clau (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I OLIVA OLMOS, YASMINA Mc. Alcover
+ - Àrea de motor de Can Taulé (14 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILAR ACEDO, FRANCESC Mc Tona
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Pobla Mafumet
I CRESPO ENRICH, ANGEL Mc B.Bergueda
I GARCIA TORRECILLAS, JOAN Mc Sitges
I GODINO GOMEZ, ADELA MC C.Taulé
I GODINO GOMEZ, RAMON MC C.Taulé
I GREGORIO BERDUN, ANDY Racc M.S.
I LLOBERA RICART, EVA Mc. Segre
I MARTINEZ GONZALEZ, JAUME MC C.Taulé
I PALA PLAIXENS, JOSEP MC C.Taulé
I SALA RODRIGUEZ, CARLA Amv Torroella
I SOLER AREVALO, ARNAU Mc. Segre
I SORTS ESCARRABILL, FRANCESC Mc Tona
I VALERO PALOMARES, MARIONA MC C.Taulé
+ - Àrea de motor del Berguedà (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BERNADAS BASANY, JORDI Mc Moianes
I LLEDO PARES, ARNAU Mc Moianes
I PUIG PRUJA, JORDI Mc St.Hilari
I SOLA SANMIQUEL, JUDIT Mc B.Bergueda
+ - Àrea de Trial Mas Corts-Can teià (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CODINACH SALA, NIL Mc Vall de Ges
I VILASECA BARBADILLO, JOSEP Mc Cent Peus
+ - Àrea Motor d´Alcanar (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ORTIZ SANCHEZ, UNAI Mec Alcanar
+ - Àrea Off-Road Puigdemont (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ROCA PITEIRO, ERIC Mc Cent Peus
+ - Circuit Arbres Blancs (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CABRA PARCERISA, KEVIN MC C.Taulé
I ROSSINYOL CORTES, JOSEP Olvan Benz.Nervi
+ - Circuit Brac Vilassar de Dalt (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASADO MOYANO, ALEXIS Ausio Racing T.
A GOMEZ MARTINEZ, ALBERTO Brac MC
I LOPEZ LLAGOSTERA, ALEX Mc VDB
I PLUMA BUSTINS, ROCIO Ausio Racing T.
+ - Circuit Can Galí de Castellbisbal (10 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BENAIGES BUSCA, VICTOR Gm Molins
I FARRES CONTRERAS, SERGI P.M.B.
I GONZALEZ VILANOVA, JORDI Ripoll Mc
I HERNANDEZ LECHUGA, IVAN Em Castellbisbal
I MARSAL TARDA, ROBERT Mc Fonollosa
I MARSE VALERA, ARNAU MC Canyelles
I MARSE VALERA, ORIOL MC Canyelles
I PLEGUEZUELOS MONTORO, JOSE JORGE Mc Fonollosa
I REYES MARTINEZ, PEDRO Mc. Segre
I VIDAL SANJUAN, SERGI Independiente
+ - Circuit d´Alcarràs (20 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AMIRAULT , NATHAN Independiente
I ASSOUIRITE , ANWAR MC Circuit Móra
I CANTON MELO, LUISA C.E.C. Alcarràs
I CARCARE GALLOFRE, JOAN RAMON Independiente
I CRUZ HERNANDEZ, JOSE MANUEL Mc Gavà
I CRUZ HERNANDEZ, RICARDO Mc Gavà
I DOMINGUEZ VAZQUEZ, XAVI Lleides Motorsport
I ESTEVE ESMATGES, JORDI Mc Cingles Berti
I ESTEVE ORO, JORDI Mc. Segre
I MONLLAU BEDOS, ARNAU Mc Amposta
I NASARRE BELLIDO, RUBEN C.E.C. Alcarràs
I NAVARRO ESCUDERO, RAUL C.E.C. Alcarràs
I NUÑEZ FERNANDEZ-COTO, OSCAR Racc M.S.
I PRIM FERNANDEZ, LLUIS MIQUEL Mc. Segre
I RABAT BERGADA, ESTEVE Esc. Osona
I RODRIGUEZ MARTINEZ, FRANCESC XAVIER Independiente
I ROMAN SANCHEZ, MIGUEL Simonety School
I SIMO ALCOBA, GUERAU Lleides Motorsport
I SOLA FLORENSA, POL C.E.C. Alcarràs
I VANDEN BRABER , FACUNDO NICOLAS Mc Gavà
+ - Circuit d´Osona (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANDREU FERNANDEZ, HUGO MC Circuit Móra
I CABANA AYGUASENOSA, BIEL CM Decarreras
I GELADA RODRIGUEZ, GENIS Mc. Polea SX
I GELADA RODRIGUEZ, JOSEP Mc. Polea SX
I GORDITO MAESTRO, ANTONIO Simonety School
I LOPEZ MORAGAS, JOSE P.M.B.
I MESTRES PLA, ARI MC Circuit Móra
I PEREZ CASAS, FRANCESC Racc M.S.
+ - Circuit de Barcelona-Catalunya (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I JIMENEZ URPI, JOAN MC 3 Turons
I MIR MERCADE, ALBERT Independiente
I PONSSON , CHRISTOPHE Esc. Osona
I SANCHEZ QUESADA, MAX Racc M.S.
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (18 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALCALA JIMENEZ, JAVIER Mc Fonollosa
I ALCALA JIMENEZ, SERGIO Mc Fonollosa
I BALCELLS TORRAS, JORDI Mc Igualada
I CARO FERNANDEZ, PERE Mc Igualada
I CASALS PAMIES, JOSEP Mc Fonollosa
I CUNI ARENAS, MANEL P.M.B.
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I ESTRADA RODOREDA, ENRIC MC C.Taulé
I GONZALEZ VILANOVA, JORDI Ripoll Mc
I LLAUDO CRESPO, ORIOL Mc. Segre
I LLAUDO ESTEBAN, OSCAR Mc. Segre
I MARTINEZ JABALERA, ANTONIO P.M.B.
I MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
I PASCUET COMPTE, ADRIA Mc Sitges
I PUERTA MONCAYO, ENRIQUE Mc Fonollosa
I PUERTA ZAYAS, ENRIC Mc Fonollosa
I PUJOL XARGAY, ALBERT Mc Fonollosa
I RUIZ RODRIGUEZ, JOSE LUIS Mc Igualada
+ - Circuit de La Pobla de Mafumet (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARDEVOL CABRERA, CHRISTIAN Mc. Segre
I GOMEZ PEREZ, ELOY Mc Amposta
+ - Circuit de Martorelles (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARIAS ORTEGA, ELSA Mc VDB
I BASSA RECORDA, JORDI Amc Martorelles
I CABELLO CARRERA, EDITH Amc Martorelles
I COMAJUNCOSAS BARALDES, MATEU Mc Fonollosa
I JIMENEZ PEREZ, ANTONIO Mc. Segre
I LOZANO SOLA, JOEL Amc Martorelles
I MENDEZ LOPEZ, LEONARDO M. Mc. Segre
I MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
I NIETO MOYA, SERGIO Mc Fonollosa
I PLANS DIAZ-MECO, MARC Mc. Segre
I RAMOS CASANOVA, FERRAN Mc Tona
I REYES MARTINEZ, PEDRO Mc. Segre
+ - Circuit de Menàrguens (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MARTINEZ SIMON, ROBERTO Independiente
I PERRONE CANTON, VALENTIN Mc Pm Vilanova
I RODRIGUEZ MESA, ALEJANDRO Mc Lleida
+ - Circuit de Mora d´Ebre (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA CARRILLO, JAVIER MC Circuit Móra
I MARTINEZ SIMON, ROBERTO Independiente
I PERRONE CANTON, VALENTIN Mc Pm Vilanova
+ - Circuit de Salomó (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAPELL BATALLA, XAVIER Mc. Segre
+ - Circuit del Canadell (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ASENSIO FREIRE, RUBEN Amv Torroella
I ASENSIO VELA, JOAN Amv Torroella
I LLEDO PARES, ARNAU Mc Moianes
I OLIVARES AZLOR, DANIEL Independiente
I OLIVARES ORTIZ, MANUEL Independiente
I QUERALT MASCARO, JOAN TMC Vilafranca
I VALERIO ESPINOSA, IKER Mc. Segre
+ - Circuit El Segre de Rufea (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BOLOIX HERNANDEZ, RALPH Mc Fonollosa
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I MARTIN BAFALLUY, GUILLEM Mc. Segre
I NIN GUDEL, FRANCESC Mc. Segre
I PEREZ SOLE, NIL Mc. Segre
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I SANJUAN PERAL, LIAM Mc Fonollosa
I SETO TERES, MARC Me CEAMA
I SOLE PALAU, AXEL Mc. Segre
I SOLER AREVALO, ARNAU Mc. Segre
I VALL CEREZO, KILIAN Mc. Segre
+ - Circuit El Terré d´Almenar (19 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALFONSO GONZALEZ, ALBERT CEM Constantí
I BAENA PULIDO, DANIEL Mc Fonollosa
I CERNADAS MENDOZA, LADISLAO Me CEAMA
I CUENCA SARRION, GASPAR Mc VDB
I DOS SANTOS GIL, JOSE DANIEL Mc Moianes
A GARCIA GALINDO, MARCOS Terré Almenar
I GUILLEM CLARISO, CARLES Mc. Segre
I LOPEZ GUERRERO, SEBASTIAN P. Mc. Segre
I MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
I MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
I PAMIAS ROIG, MARC Mc. Segre
I PEDRO SUBIRATS, JOSEP Mc St.Celoni
I PUJALS CAVALLE, ANTONI Mc VDB
A PUY MATAMOROS, CARLOS Terré Almenar
I RODRIGUEZ GUERRA, DAVID Mc St.Hilari
I ROJAS MOROS, PAU Em Castellbisbal
I ROJAS TRIPIANA, LLUC Mc. Segre
I SALA TORRESCASANA, MIQUEL Mc. Segre
I SALAMO PUIGDEMONT, JORDI Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SOLE PALAU, AXEL Mc. Segre
I VILALTA AGUADO, JOAN Mc St.Hilari
+ - Circuit Els Arcs de Figueres (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ASENSIO CLAUSELL, JOEL Pm Figueres
I RUESTES GRANOLLES, TONI P.M.B.
+ - Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DARNE SELLABONA, BERNAT Mc C. Empúries
I MAGRIA ADELL, PAU Mc. Segre
I MARIN FARRERAS, BLAS Ter Mc
I PRATS BASACHS, FRANCESC Mc Moianes
+ - Circuit La Capella (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I COLAS NAVARRO, JOSEP Mc Delta
I COLAS PELAEZ, JOSE MANUEL Mc Delta
I COMBALIA DOMINI, ALEX Mc Amposta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Amposta
I ORTIZ SANCHEZ, UNAI Mec Alcanar
I PRADES LUCIA, JESUS Mec Alcanar
I VILA GINE, IKER Mc Amposta
+ - Circuit La Mina d´Almacelles (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DURBAU PALAFOLLS, JORDI Mc Pistó Fos
I GRACIA COMELLA, ERIC Mc. Segre
I GRACIA COMELLA, XAVIER Mc. Segre
I LOPEZ GUERRERO, SEBASTIAN P. Mc. Segre
I MAS URGELES, PERE Mc. Segre
I PLANASDEMUNT REGAS, BALTASAR Mc St.Celoni
I PRATS CAMI, XAVIER Mc. Segre
I PUIGMAL RAMONEDA, SERGI Mc. Segre
I ROCA RIUS, ORIOL Mc Terrassa
I SISO NOFRE, DANIEL MC Alpicat
I SOLE HUGUET, EDGAR Mc Salomo
I SOLE PALAU, AXEL Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs d´Alcarràs (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I PUIGMAL RAMONEDA, SERGI Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs d´Alpicat (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MASCARILLA GUIU, GUILLEM Mc. Segre
I MASCARILLA GUIU, VALERI XAVIER Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs La Selva TMBC (17 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AHUMADA NOVA, JOSE Mc Sitges
I ARDEVOL CABRERA, CHRISTIAN Mc. Segre
I ARRASTIA MARTIN, MARC Pobla Mafumet
I DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
I FONTOVA SALVIA, ALBERT Mc. Segre
I GOMEZ PEREZ, ELOY Mc Amposta
I GONZALEZ MARTINEZ, MARC Pobla Mafumet
I JODAS ROS, ADRIA Pobla Mafumet
I JODAS ROS, ALEIX Pobla Mafumet
I LLORACH BIGORRA, MARC Mc A.Selva Camp
I MARTINEZ CERRATO, ALBERTO Pobla Mafumet
I NAVARRO SALMERON, JOSE MARIA Mc. Segre
I NAVARRO SALMERON, JUAN Mc. Segre
I PERALES BOGUÑA, ANGEL CE Pm Vilassar Dalt
I PERALES TORRENTS, ANGEL ANTONIO CE Pm Vilassar Dalt
I SARDA OLIVE, JOSEP Mc VDB
I SEGU ROSA, ORIOL MC Vilabella
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GARCIA PORCEL, CARLOS Mc Foc i Fuegu
I PUNZANO ERRA, ALBA Mc Foc i Fuegu
I ROSSINYOL CORTES, JOSEP Olvan Benz.Nervi
I SALA TARRIDA DEL MARMOL, DANIEL Xtrem Sitges Mc.
+ - Circuit Oriola MX Parc d´Amposta (16 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BRUNNER , JOHANN Mc Amposta
I COLAS NAVARRO, JOSEP Mc Delta
I COLAS PELAEZ, JOSE MANUEL Mc Delta
I COMBALIA DOMINI, ALEX Mc Amposta
I DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
I DOÑATE LOZANO, PAU Mc Tot M.Reguers
I FERRE TORONDEL, DIDAC Mc Amposta
I GAVALDA SANCHEZ, IVAN Mc Amposta
I GOMBAU CID, PAU Mc Amposta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Amposta
I OEGERLI , URS Mc Amposta
I ORTIZ SANCHEZ, UNAI Mec Alcanar
I SAUMELL REVERTER, ALEIX Mec Alcanar
I SUBIRATS TOME, MARC Mc Amposta
I UTGES CATALA, DAVID Mc Tortosa
I VILA GINE, IKER Mc Amposta
+ - Circuit Parcmotor Castellolí (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALIBAU VILA, MARC Mc Igualada
I BUSTO FERNANDEZ DE LARRINOA, JAIME Mc Tona
I DUQUE GARRIDO, DAVID MC 3 Turons
I JIMENEZ URPI, JOAN MC 3 Turons
I REVERTE RODRIGUEZ, ANGEL MC 3 Turons
I RIBA LAZARO, MARC Mc. Piera Scan
+ - Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CALERO CHICHARRO, AIDA Mc Cifuentes
I CASTRO AMADOR, DANIEL Mc Cifuentes
I GALERA OLIVA, JORDI MC C.Taulé
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
I PALLARES MURISCOT, NIL MC Llívia
I PIERA SALVIA, MARTI Mc. Segre
I PIERA SALVIA, ORIOL Mc. Segre
I PIERA SOLE, LLUIS Mc. Segre
I QUEROL ALCAÑIZ, IZAN Mc. Segre
I QUEROL ALCAÑIZ, ZOE Mc. Segre
I TORRES SILVERA, JOEL Mc Cifuentes
+ - Circuit Verd de Moià (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I COSTA TORT, JESUS Mc Moianes
I HUERTAS HUESO, MARC Mc Moianes
I PALLEJA RIPOLL, PERE MC Canyelles
I PARAREDA SENTIS, GERARD Mc Moianes
I SANCHEZ GONZALEZ, FRANCISCO JUNIOR Mc Moianes
+ - Circuits fora de Catalunya (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANTONIO SANCHO, JORDI Mec Alcanar
I AVILA CORTES, JULEN C.E.C. Alcarràs
I DAHAN ACEITUNO, SAID Mc. Polea SX
I DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
I FERRE PLA, FERRAN Mc Amposta
I GARCIA FERRANDIZ, MARC Racc M.S.
I HERNANDEZ MOYANO, FERRAN C.E.C. Alcarràs
I MILLAN GOMEZ, ALEX Racc M.S.
I MONLLAU BEDOS, ARNAU Mc Amposta
I MONLLAU BEDOS, PAU Mc Amposta
I RIU MALE, GERARD Racc M.S.
+ - Motoparc Francolí (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FONOLL TORRENS, LOURDES Mc Francolí
I GINAS GUMA, MARIA XIMENA MC C.Taulé
I GINAS MONTEAGUDO, JOAN MC C.Taulé
I MORGADES CASELLAS, JOAQUIM Mc Francolí
A SAEZ GARCIA, MARC Mc Francolí
+ - Parcmotor de Vallgorguina (19 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BADIELLA POCA, PAU Mc. Polea SX
I BENAVENTE SARSANACH, JACOB Mc St.Celoni
I CORTES CABELLO, JULIAN Amc Martorelles
I CROS MARTINEZ, POL Xtrem Sitges Mc.
I DIAZ ORTEGA, ALBERT Mc. 35 Revolts
I FERNANDEZ GARCIA, CESAR Mc MXPro
I GARRIGA BUXEDA, ALVAR Mc. 35 Revolts
I LORCA CUTRINAS, JAUME Porqueres Motor Club
I MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
I MONRABA BARCELO, JORDI Mc St.Celoni
I MONTALA CRUZ, LLUIS Amc Martorelles
I MURILLO LARIOS, ORIOL Amc Martorelles
I NOVOA RENAU, NIL Mc St.Celoni
I PALLARES IRANZO, ORIOL Mc. 35 Revolts
I ROSELL ROMERO, JOAN DAVID MC 3 Turons
I SAKO , DAIJIRO Mc St.Celoni
I SUÑOL SALA, JOAQUIM Mc St.Celoni
I TERZAN GRAU, JAUME Mc Cent Peus
I VENTURA VAZQUEZ, JOAN Amc Martorelles
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (28 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILO AZORIN, UNAI Mc. Segre
I BAGAN CAPARROS, VICTOR Mc Manresa
I BASSA LEON, EUDALD Mc. Ronçana
I CAELLAS MONTSERRAT, RICARD Mc Sitges
I CASTELLS SABATER, FRANCESC SIP SPORT
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Pobla Mafumet
I CONGOST AGUILERA, GERARD Mc. Polea SX
I CUENCA SARRION, GASPAR Mc VDB
I DEL RIO FERNANDEZ, JORDI Mc Manresa
I DUEÑAS ZARRALANGA, JOSE MC 3 Turons
I GARZON TOMAS, ALEXANDRE Amc Martorelles
I GRAS GARCIA, ENRIC MC 3 Turons
I GUZMAN RUIZ, JUAN JOSE Mc VDB
I IBAÑEZ ASENSIO, ERIC Mc. Ronçana
I JIMENEZ URPI, JOAN MC 3 Turons
I MEDICO SALSENCH, MIQUEL SIP SPORT
I MORENO GUIRAO, JONATHAN Amc Martorelles
I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Amc Martorelles
I OLMO LOPEZ, GERARD Mc. Polea SX
I ORTEGA CHITO, JAVIER Amc Martorelles
I PALOMARES ROM, RAFA SIP SPORT
I PEREZ CASAS, FRANCESC Racc M.S.
I PONS SOLA, NIL Mc. Segre
I QUIRANTE LORENZO, EDGAR Pm Figueres
I ROCA GUASCH, ALFONS SIP SPORT
I ROMANO GALLIPOLI, ALONSO MC 3 Turons
I ROVIRA ZARAGOZA, DAVID Mc Igualada
I TEIXIDO COLOMA, AMOS Mc. Segre