Entrenaments Setmana 9

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2018-02-26
  • Inscripcions:
    Inici: 2018-02-26
    Tancament: 2018-03-04 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Ametlla Park
    Àrea de motor de Can Taulé
    Àrea de motor del Berguedà
    Àrea Off-Road Puigdemont
    Circuit Arbres Blancs
    Circuit Brac Vilassar de Dalt
    Circuit Can Galí de Castellbisbal
    Circuit d´Alcarràs
    Circuit d´Osona
    Circuit de Barcelona-Catalunya
    Circuit de Bellpuig
    Circuit de Calafat
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de Juneda
    Circuit de La Pobla de Mafumet
    Circuit de Martorelles
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit de Salomó
    Circuit de Vidreres
    Circuit del Canadell
    Circuit del Paratge del Mal Diner
    Circuit Dirt Track Castellnou de Seana
    Circuit Espai Motor de Verges
    Circuit La Mina d´Almacelles
    Circuit Motocròs d´Alpicat
    Circuit Motocròs Els Reguers
    Circuit Motocròs La Selva TMBC
    Circuit Olvan Benzina i Nervi
    Circuit Oriola MX Parc d´Amposta
    Circuit Parcmotor Castellolí
    Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara
    Circuit Verd de Moià
    Circuits fora de Catalunya
    Motoparc Francolí
    Parcmotor de Vallgorguina
    Parcmotor La Floresta
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya
Inscrits a l'entrenament (224 en total)
+ - Ametlla Park (35 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALCALA JIMENEZ, JAVIER Mc Fonollosa
I ALCALA JIMENEZ, SERGIO Mc Fonollosa
I ARGUDO GIRONES, FERRAN Amc Martorelles
I CAMENFORTE LUIS, MARC MC 3 Turons
I CAMENFORTE MARTI, ANTONIO MC 3 Turons
I CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
I CASTRO MARTINEZ, HUGO MC 3 Turons
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Pobla Mafumet
I CHOPO PERA, MIQUEL Mc Pistó Fos
I CLUSELLS LLAVERO, JOAN Mc St.Hilari
I COCA LUQUE, MIGUEL ANGEL MC 3 Turons
I CUNI ARENAS, MANEL P.M.B.
I DOS SANTOS GIL, JOSE DANIEL Mc Moianes
I FARRES CONTRERAS, SERGI P.M.B.
I FERNANDEZ MARTINEZ, ALEX Mc Cingles Berti
I FERNANDEZ MENTRUIT, SERGIO Mc Cingles Berti
I FLORES MASO, MARC MC Impala
I GARCIA MERLOS, JUAN Mc St.Celoni
I GONZALEZ VILANOVA, JORDI Ripoll Mc
I GRAS GARCIA, ENRIC MC 3 Turons
I GUINOVART COSTA, ADRIA Ausio Racing T.
I JIMENEZ COSTA, JORDI Independiente
I MARCE FONT, ALBERT Mc Tona
I OLIVARES AZLOR, DANIEL Independiente
I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Amc Martorelles
I PARRA BARRERA, JOEL Gm Molins
I PEÑUELA GIL, RUBEN MC C.Taulé
I PEÑUELA PUJOL, RICARDO MC C.Taulé
I PEREZ GARCIA, YERAY Adaim Racing Team
I REDOLAD MEDINA, ADRIA Independiente
I SANTAMARIA MINEO, NAHUEL MC Llívia
I SOSPEDRA JIMENEZ, ALEIX Mc Tona
I VARGAS CORTES, FRANCISCO JAVIER MC Bigues i Riells
I VAZQUEZ PEREZ, EUDALD P.M.B.
I WIC HUERTAS, ERIC Brac MC
+ - Àrea de motor de Can Taulé (13 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BOLOIX HERNANDEZ, RALPH Mc Fonollosa
I CABELLO CARRERA, EDITH Amc Martorelles
I CRESPO ENRICH, ANGEL Mc B.Bergueda
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I GAYOLA SUBIROS, ALBERT MC Gas a la Burra
I GINAS GUMA, MARIA XIMENA MC C.Taulé
I LLAUDO CRESPO, ORIOL Mc. Segre
I MARIN FARRERAS, BLAS Ter Mc
I MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
I ORGAZ OLIVA, JOSE ANTONIO Mc. Segre
I PUIG ALVAREZ, XAVIER Mc. Segre
I ROJAS TRIPIANA, LLUC Mc. Segre
I ROVIRA COSTA, ANTONI Mc Tona
+ - Àrea de motor del Berguedà (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I SERRA SALA, FRANC Mc B.Bergueda
I SOLA SANMIQUEL, JUDIT Mc B.Bergueda
I VIDALES GRAS, ROGER Mc B.Bergueda
+ - Àrea Off-Road Puigdemont (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CATEURA MORELL, FERRAN Peu a Baix
I CATEURA MORELL, PAU Peu a Baix
I GARCIA CODINA, PAU Mc Tona
I SORTS ESCARRABILL, FRANCESC Mc Tona
+ - Circuit Arbres Blancs (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I PUNZANO ERRA, ALBA Mc Foc i Fuegu
I SERRA SALA, FRANC Mc B.Bergueda
+ - Circuit Brac Vilassar de Dalt (9 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTRO PORCAR, JOAQUIN Amc Martorelles
I CUENCA SARRION, GASPAR Mc VDB
I FLORO SALIDO, FERMIN Amc Martorelles
I MUSSULL COLOME, ALBERT Amc Martorelles
I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Amc Martorelles
I PERALES BOGUÑA, ANGEL CE Pm Vilassar Dalt
I REYES MARTINEZ, PEDRO Mc. Segre
I UNICA TORRENT, MIGUEL Amc Martorelles
I VALL SALA, JORDI Mc Fonollosa
+ - Circuit Can Galí de Castellbisbal (10 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CABANAS BERTRAN, NIL Mc Tona
I COMAS OLLER, MARINA Mc Tona
I GARCIA MERLOS, JUAN Mc St.Celoni
I LARA PIDELASERRA, EDUARD Em Castellbisbal
I MARTIN HIDALGO, SERGIO Independiente
I MENDEZ LOPEZ, LEONARDO M. Mc. Segre
I MOLINA FERNANDEZ, ALBERT Em Castellbisbal
I PALLARES IRANZO, ORIOL Mc. 35 Revolts
I POU COMELLAS, EDUARD Mc Tona
I ROCA RIUS, ORIOL Mc Terrassa
+ - Circuit d´Alcarràs (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARAGON OYA, ARNAU Simonety School
I BAIGET ARIAS, PABLO Simonety School
I CERPA CUELLAR, YVONNE Simonety School
I CRUZ HERNANDEZ, JOSE MANUEL Mc Gavà
I RAMOS VIVO, PAOLA MC Circuit Móra
I ROIG MARTINEZ, NIL Racc M.S.
+ - Circuit d´Osona (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANDREU FERNANDEZ, HUGO MC Circuit Móra
I GELADA RODRIGUEZ, GENIS Mc. Polea SX
I GELADA RODRIGUEZ, JOSEP Mc. Polea SX
I GORDITO MAESTRO, ANTONIO Simonety School
I MESTRES PLA, ARI MC Circuit Móra
+ - Circuit de Barcelona-Catalunya (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CARBALLO CHAMORRO, DANIEL Amc Martorelles
I GARCIA MAGRINS, NICOLAS Mc. Ronçana
I REVERTE RODRIGUEZ, ANGEL MC 3 Turons
+ - Circuit de Bellpuig (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
I PEREZ SOLE, NIL Mc. Segre
+ - Circuit de Calafat (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARTIGAS LOPEZ, XAVIER Racc M.S.
I MILLAN GOMEZ, ALEX Racc M.S.
I ZUCCONI , GIANFRANCO Racc M.S.
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I PLEGUEZUELOS MONTORO, JOSE JORGE Mc Fonollosa
I SANJUAN OTERO, CESAR MC C.Taulé
I SANJUAN PERAL, LIAM Mc Fonollosa
+ - Circuit de Juneda (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BERGADA SERRA, LLUC Esc. Osona
+ - Circuit de La Pobla de Mafumet (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASELLI SANZ, GIANCARLO Independiente
I CASELLI SANZ, MARC Independiente
I GILI MERIN, GUILLEM Am Vidreres
I VALERIO ESPINOSA, IKER Mc. Segre
+ - Circuit de Martorelles (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAMPOS TORRECILLAS, RUBEN Amc Martorelles
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Pobla Mafumet
I REYES MARTINEZ, PEDRO Mc. Segre
+ - Circuit de Mora d´Ebre (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANTONIO SANCHO, JORDI Mec Alcanar
+ - Circuit de Salomó (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAMPAMA CHACON, AITOR Esc.JRB OffRoad
+ - Circuit de Vidreres (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARTIGAS MUNTADA, ARNAU MC Gas a la Burra
I COLOMER BERTOLIN, ALBERT Mc Tordera
I TRIAS SOLER, RICARD Red Box S.M.
+ - Circuit del Canadell (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GALERA OLIVA, JORDI MC C.Taulé
I TORQUEMADA PADROS, TONI Mc Moianes
+ - Circuit del Paratge del Mal Diner (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I VIDAL CATEURA, JOEL Porqueres Motor Club
+ - Circuit Dirt Track Castellnou de Seana (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CANO PLA, GUILLERMO Mc Lleida
I SERRA SALA, FRANC Mc B.Bergueda
I SOLA SANMIQUEL, JUDIT Mc B.Bergueda
+ - Circuit Espai Motor de Verges (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I VIDAL CATEURA, JOEL Porqueres Motor Club
+ - Circuit La Mina d´Almacelles (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GUILLEM CLARISO, CARLES Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs d´Alpicat (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MARTIN BAFALLUY, GUILLEM Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs Els Reguers (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALFONSO GONZALEZ, ALBERT CEM Constantí
I CASAS GUERRA, ADEI CEM Constantí
I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
+ - Circuit Motocròs La Selva TMBC (9 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALASRAKI GOMEZ, DAVID Mc Penedes
I ARDEVOL CABRERA, CHRISTIAN Mc. Segre
I MAIMO IBAÑEZ, EDUARD Mc. Segre
I MARSE VALERA, ARNAU MC Canyelles
I MARSE VALERA, ORIOL MC Canyelles
I NAVARRO SALMERON, JOSE MARIA Mc. Segre
I NAVARRO SALMERON, JUAN Mc. Segre
I SOLE HUGUET, EDGAR Mc Salomo
I VALERIO ESPINOSA, IKER Mc. Segre
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTELLA GUILLEN, JESUS Olvan Benz.Nervi
I CASTELLA SUBIRANA, JAN Olvan Benz.Nervi
I CASTELLA SUBIRANA, OT Olvan Benz.Nervi
I JODAR GUERRERO, IZAN Mc B.Bergueda
+ - Circuit Oriola MX Parc d´Amposta (9 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I COLAS NAVARRO, JOSEP Mc Delta
I COLAS PELAEZ, JOSE MANUEL Mc Delta
I DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
I GAVALDA SANCHEZ, IVAN Mc Amposta
I PUJOL BERTOMEU, JOSE JUAN Mc Delta
I ROYO MUNUERA, DANIEL Mc Amposta
I SORRIBES PORTA, IGNASI MC Circuit Móra
I UTGES CATALA, DAVID Mc Tortosa
I VILA GINE, IKER Mc Amposta
+ - Circuit Parcmotor Castellolí (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BATET CAPDEVILA, SALVADOR Mc Montbui
I FORNS ALBA, GENIS Mc Montbui
I GALARZA AREVALO, JORDI Mc Montbui
I MARTINEZ SIMON, ROBERTO Independiente
I SUBIRANA TAPIA, JOAN Mc Montbui
I TORRA MARTI, MARC MC C.Taulé
+ - Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara (10 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CALERO CHICHARRO, AIDA Mc Cifuentes
I GERMAN JORDAN, DIDAC Mc. Segre
I MARQUEZ GOMA, ERIK Mc. Segre
I OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
I PEREZ SOLE, NIL Mc. Segre
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I PIERA SALVIA, MARTI Mc. Segre
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I SANCHEZ GARCIA, ROGER Mc. Segre
I TORRES SILVERA, JOEL Mc Cifuentes
+ - Circuit Verd de Moià (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I RODRIGUES CORREIA, CRISTIANO Independiente
I SURIÑACH SAÑE, MARC Mc Moianes
+ - Circuits fora de Catalunya (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
I PUEY MONFORTE, ALEX SIP SPORT
I PUEY MOSEGUI, FRANCESC SIP SPORT
I RIU MALE, GERARD Racc M.S.
I RODRIGO CASTILLO, GABRIEL Mc DU-DUX
I SAUMELL REVERTER, ALEIX Mec Alcanar
+ - Motoparc Francolí (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAMPAMA CHACON, AITOR Esc.JRB OffRoad
I RABIONET MASO, MIREIA Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Parcmotor de Vallgorguina (36 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILO AZORIN, UNAI Mc. Segre
I ALSINA SANCHEZ, PAU Mc. Segre
I BASSA RECORDA, JORDI Amc Martorelles
I BENITEZ MARULL, DAVID Mc. Polea SX
I CANALS GARCIA, JOAQUIN Mc. Polea SX
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Pobla Mafumet
I CONESA FERNANDEZ, ENRIC Amv Torroella
I CONESA FERNANDEZ, MARTI Amv Torroella
I GARCIA GALLEGO, ABEL Independiente
I GARCIA PLASSA, MANEL Amc Martorelles
I GIL ROSELL, MARC Amc Martorelles
I GIL ROSELL, ROBERTO Amc Martorelles
I GILI MERIN, GUILLEM Am Vidreres
I GREGORIO BERDUN, ANDY Racc M.S.
I HEDO ORTIZ, NACHO Mc St.Celoni
I JIMENEZ PEREZ, ANTONIO Mc. Segre
I LLEDO PARES, ARNAU Mc Moianes
I LLORACH VICENTE, ALFREDO Mc St.Celoni
I LOPEZ VILALTA, AITOR Mc St.Hilari
I MERCADER CARPIO, GERARD Mc Tona
I MERCADO PARRA, OSCAR JESUS Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
I MOLAS ROCA, ANIOL Mc Tona
I OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
I PERAL FERNANDEZ, COSME Ausio Racing T.
I PEREZ GIMENEZ, MARC Mc St.Celoni
I PEREZ GIMENEZ, NIL Mc St.Celoni
I POLVILLO MUÑOZ, IVAN Am Vidreres
I RODRIGUEZ GUERRA, DAVID Mc St.Hilari
I RUBIO CABALGANTE, ERIC Mc La Clau
I RUIZ EXPOSITO, ERIC Mc Palau
I SAKO , DAIJIRO Mc St.Celoni
I SALA TARRIDA DEL MARMOL, DANIEL Xtrem Sitges Mc.
I SANCHEZ NEQUI, JANA Mc St.Celoni
I SARDA OLIVE, JOSEP Mc VDB
I TARRADAS BULTO, PATRICIO Mc. Polea SX
+ - Parcmotor La Floresta (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I TOUS RUBIO, JOEL CE La Floresta
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (15 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AVELLAN BORREGA, DAVID Amc Martorelles
I BENITEZ MARULL, DAVID Mc. Polea SX
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Pobla Mafumet
I DEL RIO FERNANDEZ, JORDI Mc Manresa
I GRAS GARCIA, ENRIC MC 3 Turons
I LOPEZ ORTEGA, DAVID Amc Martorelles
I MAMPEL MITJAVILA, GERARD MC 3 Turons
I MARTINEZ CORTADO, FRANCISCO JOSE Amc Martorelles
I NOVOA RENAU, NIL Mc St.Celoni
I PONS SOLA, NIL Mc. Segre
I ROCA PALA, ARNAU Mc. Ronçana
I RODRIGUEZ ELVIRA, DANIEL MC 3 Turons
I RUESTES GRANOLLES, TONI P.M.B.
I SOLA GIL, ORIOL Mc. Segre
I TORRES ELVIRA, JOSE ANTONIO MC 3 Turons