Entrenaments Setmana 7

  • Àmbit:
    Entrenaments
  • Data:
    2018-02-12
  • Inscripcions:
    Inici: 2018-02-12
    Tancament: 2018-02-18 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    F.C.M.
  • Província:
    Barcelona
  • Categoríes:
    Ametlla Park
    Àrea de motor de Can Taulé
    Àrea de motor del Berguedà
    Àrea Off-Road Puigdemont
    Circuit Brac Vilassar de Dalt
    Circuit Can Galí de Castellbisbal
    Circuit d´Alcarràs
    Circuit d´Osona
    Circuit de Barcelona-Catalunya
    Circuit de Bellpuig
    Circuit de Fonollosa El Pinyer
    Circuit de La Pobla de Mafumet
    Circuit de Martorelles
    Circuit de Mora d´Ebre
    Circuit de Vidreres
    Circuit del Canadell
    Circuit Dirt Track Castellnou de Seana
    Circuit El Segre de Rufea
    Circuit El Terré d´Almenar
    Circuit Els Arcs de Figueres
    Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm
    Circuit La Capella
    Circuit La Mina d´Almacelles
    Circuit Motocròs d´Alcarràs
    Circuit Motocròs d´Alpicat
    Circuit Motocròs Els Reguers
    Circuit Motocròs La Selva TMBC
    Circuit Olvan Benzina i Nervi
    Circuit Oriola MX Parc d´Amposta
    Circuit Parcmotor Castellolí
    Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara
    Circuit Verd de Moià
    Circuits fora de Catalunya
    Cunit Polea Camp
    Motoparc Francolí
    Parcmotor de Vallgorguina
    Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya
Inscrits a l'entrenament (278 en total)
+ - Ametlla Park (28 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALVAREZ MOLINO, HECTOR MC 3 Turons
I CARCELERO FERNANDEZ, JORGE MC 3 Turons
I CASANOVAS GRANELL, CARLES Mc Tona
I CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc P.Mafumet
I DUQUE GARRIDO, DAVID MC 3 Turons
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I FERNANDEZ DOMENECH, ROGER P.M.B.
I FERNANDEZ JIMENEZ, IAN Mc Sitges
I FERNANDEZ RODRIGUEZ, AARON Esc. Osona
I FLORES MASO, MARC MC Impala
I FONOLL TORRENS, LOURDES Mc Francolí
I GARCIA MERLOS, JUAN Mc St.Celoni
I GIL ROSELL, MARC Amc Martorelles
I GIL ROSELL, ROBERTO Amc Martorelles
I GILART BRUNET, JORDI SIP SPORT
I MERINO PARRAS, JORDI P.M.B.
I PARCERISAS VIÑAS, DAVID Ripoll Mc
I PEREZ RODRIGUEZ, RODRIGO P.M.B.
I PETIT ARISTIZABAL, ANGEL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I PLEGUEZUELOS MONTORO, JOSE JORGE Mc Fonollosa
I ROMACHO ROCA, MARTI MC 3 Turons
I SALVADO LLADO, JOAQUIM Mc Francolí
I SANJUAN PERAL, LIAM Mc Fonollosa
I SAUS ROCA, MARC Mc. Riuprimer Gas i Rocs
I SORTS ESCARRABILL, FRANCESC Mc Tona
I VAZQUEZ PEREZ, EUDALD P.M.B.
I VIDAL SANJUAN, SERGI Independiente
+ - Àrea de motor de Can Taulé (17 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ASENSIO FREIRE, RUBEN Amv Torroella
I ASENSIO VELA, JOAN Amv Torroella
I BADIA MARTIN, DAVID Mc Fonollosa
I BRUCART SANCHEZ, RAMON MC C.Taulé
I COBO CARBONERO, SERGI Amv Torroella
I GINAS GUMA, MARIA XIMENA MC C.Taulé
A MARTI CARRERAS, ROGER Amv Torroella
I MARTINEZ GONZALEZ, JAUME MC C.Taulé
I MERCADER ORRIOLS, NIL Amv Torroella
A MOLINA RODRIGUEZ, JORDI Amv Torroella
I PALA PLAIXENS, JOSEP MC C.Taulé
I PARES CODONY, ORIOL Amv Torroella
I PUIG ALVAREZ, XAVIER Mc. Segre
I RUIZ CABANELAS, RAFAEL Mc Fonollosa
I SALA RODRIGUEZ, CARLA Amv Torroella
A SANCHEZ AMAT, DANI Amv Torroella
I SERRA PLAIXENS, JOAN MC C.Taulé
I SERRA PLAIXENS, JOSEP MC C.Taulé
I VALERO PALOMARES, MARIONA MC C.Taulé
I VENTOSA MOLNER, ALBERT Mc Fonollosa
+ - Àrea de motor del Berguedà (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I VIDALES GRAS, ROGER Mc B.Bergueda
+ - Àrea Off-Road Puigdemont (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARXE DANES, JORDI Mc Tona
I GARCIA CODINA, PAU Mc Tona
I OLIVARES AZLOR, DANIEL Independiente
I OLIVARES ORTIZ, MANUEL Independiente
I REDOLAD MEDINA, ADRIA Independiente
+ - Circuit Brac Vilassar de Dalt (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ANAYA CARMONA, JONATHAN CE Pm Vilassar Dalt
A BOHER GARCIA, ERIC Brac MC
I IPPOLITO , FILIPPO P.M.B.
I LOZANO IZQUIERDO, IAN Red Box S.M.
I NOGUERA MONTES, MIGUEL CE Pm Vilassar Dalt
I OLIVERAS VENTEJO, IMMA Amc Martorelles
I TERESO PUIG, MARC Em Castellbisbal
+ - Circuit Can Galí de Castellbisbal (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALASRAKI GOMEZ, DAVID Mc Penedes
I CANET ARDEVOL, EDGAR Mc. Polea SX
I MONNE VILES, ADRIA Mc. Segre
+ - Circuit d´Alcarràs (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARAGON OYA, ARNAU Simonety School
I ASSOUIRITE , ANWAR MC Circuit Móra
I BAIGET ARIAS, PABLO Simonety School
I CANO PLA, GUILLERMO Mc Lleida
I CERPA CUELLAR, YVONNE Simonety School
I HERNANDEZ MOYANO, FERRAN C.E.C. Alcarràs
I MOGEDA VENDRELLS, DANIEL Racc M.S.
I PEDRO BUITRAGO, MARC MC Circuit Móra
I ROMAN SANCHEZ, MIGUEL Simonety School
I SANTOS TRILLA, JOAN Minimotos Manfer Castelló
I SOLA FLORENSA, POL C.E.C. Alcarràs
+ - Circuit d´Osona (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MESTRES PLA, ARI MC Circuit Móra
+ - Circuit de Barcelona-Catalunya (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAMPOS TORRECILLAS, RUBEN Amc Martorelles
I DUEÑAS ZARRALANGA, JOSE MC 3 Turons
I GOMEZ JIMENEZ, ANDREU Gm Molins
I LLEDO PARES, ARNAU Mc Moianes
I MARSE VALERA, ARNAU MC Canyelles
I MOGAS MORENO, JAUME Racc M.S.
I PUIGMAL RAMONEDA, SERGI Mc. Segre
I SANCHEZ GEMAS, SERGIO Amc Martorelles
+ - Circuit de Bellpuig (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I JIMENEZ PEREZ, ANTONIO Mc. Segre
I MONNE VILES, ADRIA Mc. Segre
I PEREZ SOLE, NIL Mc. Segre
I PIERA GABERNET, BIEL Mc. Segre
I PLANS DIAZ-MECO, MARC Mc. Segre
I PUIGMAL RAMONEDA, SERGI Mc. Segre
I TORRES BARCO, ROBERT Mc. Segre
I VARON JURADO, DAVID Mc. Segre
+ - Circuit de Fonollosa El Pinyer (17 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALCALA JIMENEZ, JAVIER Mc Fonollosa
I BARAUT GRAU, ADRIA Mc Fonollosa
I CAPDEVILA ZURITA, ALBERT Mc Fonollosa
I CASADO MOYANO, ALEXIS Ausio Racing T.
I CASAS CAÑELLAS, JORDI Mc Fonollosa
I CASAS SIXTO, JORDI Mc Fonollosa
I CASTILLO RODERO, IVAN Independiente
I COSTA TORT, ALEX Mc Moianes
I COSTA TORT, JESUS Mc Moianes
I ESTRADA CASTRO, JORDI Mc Fonollosa
I FOLCH SERRA, JOSEP Mc Fonollosa
I GAYOLA SUBIROS, ALBERT MC Gas a la Burra
A GONZALEZ HERNANDEZ, JAIRO Mc Fonollosa
I PALLEJA RIPOLL, PERE MC Canyelles
I PLUMA BUSTINS, ROCIO Ausio Racing T.
I ROVIRA COSTA, ANTONI Mc Tona
I SERAROLS EXPOSITO, GUILLEM Mc Fonollosa
I TORREGUITART JIMENEZ, JENNI Ausio Racing T.
+ - Circuit de La Pobla de Mafumet (27 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGEA MORENO, DANI Am Vidreres
I AGUILO AZORIN, UNAI Mc. Segre
I ARRASTIA MARTIN, MARC Mc P.Mafumet
I CASAS GUERRA, ADEI CEM Constantí
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc P.Mafumet
I FAVA MARTINEZ, AITOR Mc Amposta
I FERRE PLA, FERRAN Mc Amposta
I GARCIA MORENO, RUBEN Adaim Racing Team
I GARCIA TORRECILLAS, JOAN Mc Sitges
I GOMEZ PEREZ, ELOY Mc Amposta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Amposta
I LIÑAN CABRERA, ALEJANDRO Xtrem Sitges Mc.
I MORENO GONZALEZ, HUGO Adaim Racing Team
I NAVARRO SALMERON, JUAN Mc. Segre
I ORTIZ SANCHEZ, UNAI Mec Alcanar
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I ROCA RIUS, ORIOL Mc Terrassa
I ROFES OLIVER, RICART Mc P.Mafumet
I ROMANO GALLIPOLI, ALONSO MC 3 Turons
I ROSELL ROMERO, CARLES MC 3 Turons
I ROSELL ROMERO, JOAN DAVID MC 3 Turons
I SAMPER GEA, UNAI Mc Sitges
I SANCHEZ GARCIA, RAUL Mc. Segre
I SUBIRATS ROYO, DANI M-M Tivenys
I TOMAS JIMENEZ, JORDI Mc Amposta
I VALENCIA BERMEJO, DANIEL Mc P.Mafumet
I VALERO PALOMARES, MARIONA MC C.Taulé
+ - Circuit de Martorelles (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I FLORO SALIDO, FERMIN Amc Martorelles
I MENDEZ LOPEZ, LEONARDO M. Mc. Segre
+ - Circuit de Mora d´Ebre (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GELADA RODRIGUEZ, GENIS Mc. Polea SX
I GELADA RODRIGUEZ, JOSEP Mc. Polea SX
I GUTIERREZ MUÑOZ, CARLOS Esc. Osona
I RIBERA VILLAGRASA, ROMAN A.D. Cronosport
I SAKO , DAIJIRO Mc St.Celoni
+ - Circuit de Vidreres (10 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILO AZORIN, UNAI Mc. Segre
I COLL PLANAS, ELOI Verges MC
I DALMAU NIETO, CARLOS Mc VDB
I DOMINGUEZ MAJO, ALEIX Esc. La Selva
I FLORES MASO, MARC MC Impala
I FONOLL SANCHEZ, JAN Mc Francolí
I FONOLL SANCHEZ, MARTI Mc Francolí
I JOSA ANGLES, JAN Mc Francolí
I JOSA OLIVE, ALBERT Mc Francolí
I PIÑOL CAMI, ALBERT C End. Blanes
+ - Circuit del Canadell (11 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALIBAU VILA, MARC Mc Igualada
I ARXE DANES, JORDI Mc Tona
I COMA HOMS, ARNAU Mc DU-DUX
I CRUZ CASTRO, DAVID Mc Fonollosa
I FONOLL TORRENS, LOURDES Mc Francolí
I GARCIA CORDERO, ANDREU Mc Moianes
I GUZMAN RUIZ, JUAN JOSE Mc VDB
I PRATS BASACHS, FRANCESC Mc Moianes
I RATERA RUBIRALTA, GERARD Mc DU-DUX
I SALVADO LLADO, JOAQUIM Mc Francolí
I SORIANO VALERO, DAVID P.M.B.
+ - Circuit Dirt Track Castellnou de Seana (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CAPDEVILA BARO, MARC Mc. Segre
I GELADA RODRIGUEZ, GENIS Mc. Polea SX
I GELADA RODRIGUEZ, JOSEP Mc. Polea SX
I LLADO SANTASUSANA, MARC Berga Off Road
I SASTRE MARTINEZ, FERRAN Fast Lap Riders
+ - Circuit El Segre de Rufea (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I PEREZ SOLE, NIL Mc. Segre
+ - Circuit El Terré d´Almenar (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BERANUY FARGUES, XAVIER Terré Almenar
+ - Circuit Els Arcs de Figueres (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ROJAS VIÑAS, NIL MC Llívia
+ - Circuit Els Cortals-Sant Hilari Sacalm (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CLUSELLS LLAVERO, JOAN Mc St.Hilari
+ - Circuit La Capella (6 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALBALAT ALVAREZ, ISABEL Mc Amposta
I COMBALIA DOMINI, ALEX Mc Amposta
I DUCH CARTES, ORIOL Mc Amposta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Amposta
I ORTIZ SANCHEZ, UNAI Mec Alcanar
I VILA GINE, IKER Mc Amposta
+ - Circuit La Mina d´Almacelles (4 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MASCARILLA GUIU, GUILLEM Mc. Segre
I MASCARILLA GUIU, VALERI XAVIER Mc. Segre
I PRATS CAMI, XAVIER Mc. Segre
I SILVA PEIRO, IU Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs d´Alcarràs (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ORO ESTEVE, ELOI C.E.C. Alcarràs
I RIBES CASTELLS, JERONI Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs d´Alpicat (3 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I MASCARILLA GUIU, GUILLEM Mc. Segre
I MASCARILLA GUIU, VALERI XAVIER Mc. Segre
I PRATS CAMI, XAVIER Mc. Segre
+ - Circuit Motocròs Els Reguers (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I GONZALEZ ANTOLIN, LAURA Mc Tot M.Reguers
I ROSA CURTO, DAVID Mc Tot M.Reguers
+ - Circuit Motocròs La Selva TMBC (22 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALSINA SOLA, MARTI Mc. Segre
I ARRASTIA MARTIN, MARC Mc P.Mafumet
I BOYER CALLAU, JOSEP Mc Amposta
I CAMARA MANZANEDA, DAVID Mc Fonollosa
I CASAS GUERRA, ADEI CEM Constantí
I DIAZ BOADA, EDUARD P.M.B.
I GOMEZ PEREZ, ELOY Mc Amposta
I GUERRERO JIMENEZ, ANTONIO Mc P.Mafumet
I GUERRERO MARTORELL, ANDREA Mc P.Mafumet
I HERNANDEZ IBAÑEZ, MATEU Mc. Segre
I LLORACH BIGORRA, MARC Mc A.Selva Camp
I MAGRIA ADELL, PAU Mc. Segre
I MARTINEZ CERRATO, ALBERTO Mc P.Mafumet
I NAVARRO SALMERON, JOSE MARIA Mc. Segre
I PRAT SENDRA, CARLOS Mc. Segre
I REVERTE CARMONA, ERIC Mc Salomo
I SANCHEZ GARCIA, RAUL Mc. Segre
I SEGU ROSA, ORIOL MC Vilabella
I SOLE HUGUET, EDGAR Mc Salomo
I TOMAS JIMENEZ, JORDI Mc Amposta
I TORRES SILVERA, JOEL Mc Cifuentes
I VALENCIA BERMEJO, DANIEL Mc P.Mafumet
+ - Circuit Olvan Benzina i Nervi (5 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTELLA SUBIRANA, JAN Olvan Benz.Nervi
I CASTELLA SUBIRANA, OT Olvan Benz.Nervi
I JODAR GUERRERO, IZAN Mc B.Bergueda
I ROSSINYOL CORTES, JOSEP Olvan Benz.Nervi
I YUSTE LORENTE, ARNAU Olvan Benz.Nervi
+ - Circuit Oriola MX Parc d´Amposta (10 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I BRUNNER , JOHANN Mc Amposta
I DUCH CARTES, ORIOL Mc Amposta
I ESTORACH BARBERA, PAU Mc Amposta
I ESTORACH BENITO, PABLO Mc Amposta
I FERRE TORONDEL, DIDAC Mc Amposta
I GAVALDA SANCHEZ, IVAN Mc Amposta
I GUECHE BEL, CRISTIAN Mc Amposta
A LARI GOMILA, AXEL Mc Amposta
I OEGERLI , URS Mc Amposta
I SAUMELL REVERTER, ALEIX Mec Alcanar
I VILA GINE, IKER Mc Amposta
+ - Circuit Parcmotor Castellolí (7 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ALBACETE MATEU, UNAI Mc Cingles Berti
I BOU MENA, ANTONI Club Montesa
I BUSTO FERNANDEZ DE LARRINOA, JAIME Mc Tona
I CERPA CUELLAR, YVONNE Simonety School
I FORNS ALBA, GENIS Mc Montbui
I MOLLON EDO, XAVIER Mc. Piera Scan
I SIMO ALCOBA, GUERAU Lleides Motorsport
+ - Circuit Sant Antolí-Ribera d´Ondara (8 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CASTRO AMADOR, DANIEL Mc Cifuentes
I GALERA OLIVA, JORDI MC C.Taulé
I GONZALEZ RODRIGUEZ, ALAIN Pm Figueres
I OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
I PALLARES MURISCOT, NIL MC Llívia
I PIERA SALVIA, MARTI Mc. Segre
I SAMPER GEA, UNAI Mc Sitges
I SOLE PALAU, AXEL Mc. Segre
+ - Circuit Verd de Moià (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CABRA PARCERISA, KEVIN MC C.Taulé
I CALVET GARCIA, MARC Mc Tona
I CALVO MOMBIEDRO, JULIA Mc Tona
I CALVO NAVARRO, JORDI Mc Tona
I CASAS CAÑELLAS, JORDI Mc Fonollosa
I CASAS SIXTO, JORDI Mc Fonollosa
I COSTA TORT, ALEX Mc Moianes
I COSTA TORT, JESUS Mc Moianes
I FARRES LOPEZ, XAVIER Mc Fonollosa
I HEDIAN MARTINEZ, JORGE LUIS Mc Sitges
I MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
I VALERO PALOMARES, MARIONA MC C.Taulé
+ - Circuits fora de Catalunya (2 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I ARTIGAS LOPEZ, XAVIER Racc M.S.
I DIEZ ARNAL, IKER Mc. Segre
+ - Cunit Polea Camp (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AIZPUN ARTIÑANO, CARLOS Xtrem Sitges Mc.
+ - Motoparc Francolí (1 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I CARDONA LOPEZ, NESTOR Gm Molins
+ - Parcmotor de Vallgorguina (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AGUILO AZORIN, UNAI Mc. Segre
I CARDONA LOPEZ, NESTOR Gm Molins
I CATALA RAMS, ARNAU Gm Molins
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc P.Mafumet
I CROUS MUÑOZ, JOSEP Am Vidreres
I ETIENNE , FLORIAN Mc C. Empúries
I FRANCISCO MONTLLEO, ENRIC MC 3 Turons
I GOMEZ JIMENEZ, ANDREU Gm Molins
I HEDO ORTIZ, NACHO Mc St.Celoni
I OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
I UBACH SALA, SIMEO Mc B.Bergueda
I VILLA LAJE, ADONAIS MC Circuit Móra
+ - Rocco´s Ranch-Circuit de Catalunya (12 Inscrit/s)
Tipus Federat Club
I AVELLAN BORREGA, DAVID Amc Martorelles
I CATALA RAMS, ARNAU Gm Molins
I CHOGRI GOMEZ, UNAI Mc P.Mafumet
I GOMEZ JIMENEZ, ANDREU Gm Molins
I MAMPEL MITJAVILA, GERARD MC 3 Turons
I MERCADER CARPIO, GERARD Mc Tona
I MESAS GRACIA, ADRIA Esc.JRB OffRoad
I MILLAN GOMEZ, ALEX Racc M.S.
I PEREZ CASAS, FRANCESC Racc M.S.
I PUJOL CASTELLA, MARTI Mc Lluçanes
I PUJOL DANOT, RAMON Mc Lluçanes
I REVERTE CARMONA, ERIC Mc Salomo