FCM Camp.Cat. Motocròs-Grans a Ponts (MX1,MX2,MX3,MX4,MX5,Elit,MX125 i Sots18 4T)

  • Àmbit:
    Campionat de Catalunya
  • Data:
    2018-02-18
  • Inscripcions:
    Inici: 2018-01-03
    amb import de recàrrec des de: 2018-02-14
    Tancament: 2018-02-13 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club Segre
  • Lloc de celebració
    Ponts
  • Telèfon:
    689300889
  • Lloc de sortida
    Circuit El Bosquet
  • Horaris:
    07:45h - 08:45h Verificacions Administratives
    09:00h Entrenaments
  • President del club:
    CAPDEVILA MARSANS, LLUIS
  • E-Mail de contacte:
    mcsegre@mcsegre.org
  • Província:
    Lleida
  • Categoríes:
    MX 1
    MX 125 2T
    MX 2
    MX 3
    MX 4
    MX 5
    MX Elit
    MX Sots 18 4T
Inscrits a la prova (107 en total)
+ - MX 1 (13 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
175 BENET LLAGOSTERA, POL Mc. Segre
67 BERANUY FARGUES, XAVIER Terré Almenar
194 CABEZAS MOLET, IBAN LLUIS Mc. Segre
2 CABEZAS MOLET, XAVIER Mc. Segre
78 DARNE SELLABONA, BERNAT Mc C. Empúries
DAUDEN SERRA, JOSE LUIS Mc Amposta
99 PAGES BENITO, JORDI Mc. Polea SX
23 RAMIREZ VENDRELL, ADELINA Pobla Mafumet
32 RODRIGUEZ PAGA, DAVID Mc Amposta
13 RODRIGUEZ PLANA, FERRAN Mc. Vilobí d´Onyar
151 ROMERO TELLO, ANTONIO Mc l´Ametlla
119 SALA TORRESCASANA, MIQUEL Mc. Segre
55 TEIXIDO COLOMA, AMOS Mc. Segre
+ - MX 125 2T (23 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
55 ALFONSO GONZALEZ, ALBERT CEM Constantí
75 COMELLAS SALA, GERARD Ausio Racing T.
961 DOMINGO HERREZUELO, GEORGE Gm Molins
309 FARRES PLAZA, GUILLEM Mc B.Bergueda
317 GARCIA DELGADO, GERARD Mc St.Celoni
93 GONZALEZ PACHON, SANTI Mc VDB
316 GONZALEZ RODRIGUEZ, ALAIN Pm Figueres
20 LLEDO PARES, ARNAU Mc Moianes
328 MARSE VALERA, ORIOL MC Canyelles
117 MASCARILLA GUIU, VALERI XAVIER Mc. Segre
38 OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
112 PAMIAS ROIG, MARC Mc. Segre
63 PUIG PRUJA, JORDI Mc St.Hilari
87 QUIRANTE LORENZO, EDGAR Pm Figueres
72 ROCA RIUS, ORIOL Mc Terrassa
23 ROJAS MOROS, PAU Em Castellbisbal
222 ROJAS TRIPIANA, LLUC Mc. Segre
50 ROSELL ROMERO, CARLES MC 3 Turons
372 SALA TARRIDA DEL MARMOL, DANIEL Xtrem Sitges Mc.
341 SISO NOFRE, DANIEL MC Alpicat
84 TOMAS CASTILLO, ERIC Mc. Segre
99 VIDAL MAQUEDA, JOAN Mc Tot M.Reguers
28 VILALTA GUITART, POL Mc St.Hilari
+ - MX 2 (10 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
11 ARNAU DE VERA, FERRAN Mc C. Empúries
26 CARBONELL VAN RECK, CONRAD Mc. Polea SX
51 CASTRO ORTEGA, SERGIO Mc Cifuentes
279 FERRER ENRIQUEZ, BIEL Xtrem Sitges Mc.
287 GARRALON LORITE, DANIEL Mc. Segre
85 MASCARILLA GUIU, GUILLEM Mc. Segre
37 MOLINA FERNANDEZ, ALBERT Em Castellbisbal
501 OLIVER VILAR, ROGER Esc.Cop de Gas
46 PONS SOLA, NIL Mc. Segre
276 ROSELL ROMERO, JOAN DAVID MC 3 Turons
+ - MX 3 (23 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
14 ARDEVOL CABRERA, CHRISTIAN Mc. Segre
47 BADIELLA POCA, PAU Mc. Polea SX
85 BAENA PULIDO, DANIEL Mc Fonollosa
121 BARRAGAN RODRIGUEZ, EDGAR Mc Foc i Fuegu
808 CARDONA LOPEZ, NESTOR Gm Molins
101 CASTELLS CARDET, RAUL Mc. Segre
175 CEBALLOS NUÑEZ, CARLES Mc. Segre
79 COLETAS RIAL, JORDI Mc. Segre
94 DAVINS CAZORLA, ANGEL Mc. Segre
81 FARRE SISO, GERARD Mc. Segre
711 FERNANDEZ GARCIA, CESAR Mc MXPro
102 GEBENIUS , BJORN Independiente
11 GUILLEN TURON, JOAN CARLES Mc Delta
LOPEZ ARAGONES, CURRO Amc Martorelles
80 LOPEZ GUERRERO, SEBASTIAN P. Mc. Segre
77 MARIN MESA, JUAN RAMON Amc Martorelles
78 MAS URGELES, PERE Mc. Segre
82 PEDRO SUBIRATS, JOSEP Mc St.Celoni
83 REYES MARTINEZ, PEDRO Mc. Segre
34 RODRIGUEZ GUERRA, DAVID Mc St.Hilari
33 SANS SOLOZABAL, MARC Mc. Polea SX
27 TARRADAS BULTO, PATRICIO Mc. Polea SX
96 VILALTA AGUADO, JOAN Mc St.Hilari
+ - MX 4 (14 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
319 CARO FERNANDEZ, PERE Mc Igualada
12 CERNADAS MENDOZA, LADISLAO Me CEAMA
52 FLO PARTAGAS, ENRIC Mc VDB
71 GUILLEM CLARISO, CARLES Mc. Segre
3 MAS MARES, GERARD Mc C. Empúries
76 MENDEZ LOPEZ, LEONARDO M. Mc. Segre
521 MICOLA MARTIN, IVAN Mc St.Celoni
888 PEDRO SUBIRATS, JORDI Mc. Segre
69 PIERA SOLE, LLUIS Mc. Segre
24 PLANASDEMUNT REGAS, BALTASAR Mc St.Celoni
111 SALAMO PUIGDEMONT, JORDI Mc. Riuprimer Gas i Rocs
35 SOLE HUGUET, EDGAR Mc Salomo
200 TRAGTER , PEDRO Mc C. Empúries
199 VELASCO GARCIA, ALEX Amc Martorelles
+ - MX 5 (7 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
66 COSTA AGUSTI, XAVIER Mc. Segre
58 CUENCA SARRION, GASPAR Mc VDB
28 MAS SOTERAS, ANTONI Mc Fonollosa
50 REDON PAÑELLA, JORDI Gm Molins
59 SANCHEZ COLL, NARCIS CM Mollet-Isern
19 TRILLES LUBRAN, JOSEP Mc. Micorella
10 VILAR REIG, ANTONI Mc. Segre
+ - MX Elit (9 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
94 ALTES BALLESTEROS, JOAN Em Castellbisbal
4 ARCARONS GALI, NIL Mc. Segre
77 ARJONILLA VIÑAS, ALBERT Mc Sitges
27 DIAZ LOPEZ, ALEIX Mc St.Celoni
1 HENRIKSSON , TOMMIE Independiente
34 LINDHOLM , CASPER Independiente
354 LINDSTROM , VIKING Independiente
87 OLANDER , DANIEL Independiente
45 RIERA ALBAS, LLUIS Amv Torroella
+ - MX Sots 18 4T (8 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
16 CAÑAS APARICIO, GERVASIO Mc. Vilobí d´Onyar
32 DOS SANTOS GIL, JOSE DANIEL Mc Moianes
213 GAYA HERNANDEZ, JAUME Mc. Segre
73 MELGAREJO GOMEZ, ERIC Amc Martorelles
169 NOYA CASANOVAS, DAVID Mc. Segre
64 OTERO SAEZ, ROBERTO Esc.JRB OffRoad
35 SEGU ROSA, ORIOL MC Vilabella
11 SOLES AMADOR, ALEX Red Box S.M.