FCM Copa Cat. d´Enduret a Salomó (50,65,85 Cad.,85 Juv.,E50TT,Femines,Oberta,Sots16 i Elèctrica)

  • Àmbit:
    Campionat de Catalunya
  • Data:
    2018-03-11
  • Inscripcions:
    Inici: 2018-01-02
    amb import de recàrrec des de: 2018-03-07
    Tancament: 2018-03-06 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club Salomo
  • Lloc de celebració
    SALOMÓ
  • Telèfon:
    609528915
  • Lloc de sortida
    SALOMÓ
  • Horaris:
    L´establert en el reglament general
  • President del club:
    Xavier Roca Fernàndez
  • E-Mail de contacte:
    motoclubsalomó@xrf.cat
  • Província:
    Tarragona
  • Categoríes:
    50 cc
    65 cc
    85cc Cadet
    85cc Juvenil
    Elèctrica
    Femines
    Oberta
    Sots16
  • Com arribar:
    Des de el nord AP-2 sortida a Vila-Rodona direcció T-204, des del surt AP-7 sortida a Torredembarra direcció a la T-202
Inscrits a la prova (95 en total)
+ - 50 cc (11 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ARFELIS NAVARRO, AINA Mc. Segre
BARRIENDOS GALLARDO, BRUNO P.M.B.
CARBONELL DEL BURGO, VINCENT Mc Sitges
CONESA SANCHEZ, IRENE MC Llívia
ESTORACH BARBERA, PAU Mc Amposta
FERRANDO SANCHEZ, MARTI Mc Salomo
MARTINEZ GARRIGA, PEP MC Bigues i Riells
PEINADO PEREZ DE LEON, ISAAC MC C.Taulé
RIBA LAZARO, OLEGUER Mc. Riuprimer Gas i Rocs
VILADRICH VICENS, JAUME Mc. Segre
WIC HUERTAS, ERIC Brac MC
+ - 65 cc (24 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ADELL JUAN, MARC Mec Alcanar
ARFELIS NAVARRO, DIDAC Mc. Segre
BAÑERES JOVER, MARTI MC 3 Turons
CAMPAMA CHACON, AITOR Esc.JRB OffRoad
CUESTA LERA, HUGO P.M.B.
DOS SANTOS BESSA, ERIC Mc. Pirineu
EFRONI , EYAL Mc Igualada
FARRIOL MAKHLOUF, ALEX Mc. Segre
GALARZA AGUSTINA, VICENTE MC Buñol
GARCIA CAMPANO, ORIOL Mc A.Selva Camp
GODINO GOMEZ, RAMON MC C.Taulé
GUASCH CALLAU, ARNAU Independiente
GUERRERO ALEMANY, POL Mc Igualada
JOSA ANGLES, JAN Mc Francolí
LIÑAN CABRERA, ALEJANDRO Xtrem Sitges Mc.
MAÑE VENTURA, FERRAN Independiente
MIRO RODRIGUEZ, BRUNO Mc Salomo
MONCLUS MARSAL, BIEL Mc Igualada
PALLARES MURISCOT, NIL MC Llívia
PARRA BARRERA, JOEL Gm Molins
PEIX MAYNE, GERARD Porqueres Motor Club
SARDA OLIVE, JOSEP Mc VDB
VIDAL CATEURA, JOEL Porqueres Motor Club
ZAMORANO ZAERA, JOËL C.E.C. Alcarràs
+ - 85cc Cadet (8 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALVAREZ JUAN, MARC Mc Palau
BERTRAN PINTO, JULIA Mc. Segre
CONESA SANCHEZ, PAU MC Llívia
DIESTRE REAL, QUIM Mc St.Celoni
PUEY MONFORTE, ALEX SIP SPORT
RIBES LARA, MARTIN Racc M.S.
SOLSONA PEREZ, ORIOL Independiente
TOUS RUBIO, JOEL CE La Floresta
+ - 85cc Juvenil (15 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CAPELL BATALLA, XAVIER Mc. Segre
COSTA OTERINO, ORIOL P.M.B.
CUNILL SOLEY, ADRIA Mc. Ronçana
DOMINGUEZ OLIVA, YAGO MC 3 Turons
FERRER FECED, MARC Mc. Segre
FONOLL SANCHEZ, JAN Mc Francolí
GAYA CASTAÑE, GUILLEM Mc. Segre
MOLA VILELLA, CARLES Mc. Segre
PABLO ARANDA, MARC Mc. Segre
REVERTE CARMONA, ERIC Mc Salomo
RUIZ EXPOSITO, ERIC Mc Palau
SANTAMARIA MINEO, NAHUEL MC Llívia
SAUMELL REVERTER, ALEIX Mec Alcanar
VIUSA CASSANYES, OLEGUER Red Box S.M.
ZANON PARDO, ARES MC Buñol
+ - Elèctrica (1 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
GODINO GOMEZ, ADELA MC C.Taulé
+ - Femines (6 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
GINAS GUMA, MARIA XIMENA MC C.Taulé
GUIXERAS VALVERDE, PAULA Peu a Baix
MACIA REDONDO, INGRID MC 3 Turons
MONCLUS MARSAL, JANA Mc Igualada
RABIONET MASO, MIREIA Mc. Riuprimer Gas i Rocs
SEGURA AMBROS, ARIADNA Mc B.Bergueda
+ - Oberta (15 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AYALA MARTIN, RAUL C.E.C. Alcarràs
COSTA BORRAS, ORIOL Mc Moianes
DESCALZO UBEDA, ALEX Mc Sitges
FERRE OLIVE, ALEIX Mc A.Selva Camp
GALERA OLIVA, JORDI MC C.Taulé
GARCIA MARTINEZ, ALEIX MC 3 Turons
LOPEZ VIVET, ORIOL Mc Tona
MARTINEZ INVERNON, RAUL P.M.B.
MATAMOROS JANSA, IVAN Mc Constantí
MENEN RAMON, AARON Mc. Saidi
MOLA VILELLA, MARC Mc. Segre
PEÑUELA GIL, RUBEN MC C.Taulé
TRUYOLS CAÑIZARES, MARC Gm Molins
VICENTE HERNANDEZ, VICTOR Mc Sitges
VILCHES MARRUECOS, JAN MC C.Taulé
+ - Sots16 (15 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AUBIA SABATE, ARNAU MC Vilabella
BAÑERES JOVER, POL MC 3 Turons
BIGAS COLOMER, JOAN Independiente
CALDERO PORTE, DAVID MC Alpicat
CASTRO MARTINEZ, HUGO MC 3 Turons
ESCOFET VALLDOSERA, MARTI Mc Sitges
FERNANDEZ MARTINEZ, ALEX Mc Cingles Berti
FONTOVA SALVIA, ALBERT Mc. Segre
GIL SALA, XAVIER Esc.JRB OffRoad
GONFAUS SITJES, LLUIS Mc B.Bergueda
IGLESIAS VIDAL, JOAN Mc St.Celoni
MAS ESTEVE, PERE 100 Emocions Esport Club
MINAYA CASTILLO, JOEL Esc.JRB OffRoad
OLIVERA MARTINEZ, JAN Mc. Segre
PONCE GOMEZ, YAGO MC Llívia