FCM Camp. Cat. Enduro del Francolí(E125-2T,E50-TT,Elit,Fèmines,Jun.Open,Jun.Trofeu,Màster i Sèniors)

  • Àmbit:
    Campionat de Catalunya
  • Data:
    2018-02-25
  • Inscripcions:
    Inici: 2018-01-02
    amb import de recàrrec des de: 2018-02-21
    Tancament: 2018-02-20 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club Francolí
  • Lloc de celebració
    Espluga de Francoli
  • Telèfon:
    619876526
  • Lloc de sortida
    Espluga de Francoli
  • Horaris:
    9:00h
  • President del club:
    MORGADES CASELLAS, JOAQUIM
  • Província:
    Tarragona
  • Categoríes:
    E-125 2 Temps
    Enduro Elit
    Fèmines
    Junior Open
    Junior Trofeu
    Master
    Sènior B 2T
    Sènior B 4T
    Sènior C 2T
    Sènior C 4T
Inscrits a la prova (166 en total)
+ - E-125 2 Temps (11 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILAR ACEDO, FRANCESC Mc Tona
CONESA SANCHEZ, SERGI MC Llívia
GOMEZ VILLORA, GERARD Esc.JRB OffRoad
MARTINEZ LEON, MARC Esc.JRB OffRoad
MASCARILLA GUIU, VALERI XAVIER Mc. Segre
MERCADER CARPIO, GERARD Mc Tona
MESAS GRACIA, ADRIA Esc.JRB OffRoad
MUMBRU RIBERA, JOAN Mc Palau
RAMOS CAMPILLO, PABLO Independiente
RIERA PASCUAL, DAVID MC C.Taulé
SANCHEZ BOTELLA, ADRIA Mc Tossa
+ - Enduro Elit (11 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CORTES PICARZO, BERNAT Mc. Segre
ESTEVE VILLAR, GERARD SIP SPORT
GEEBELEN SUREDA, OSCAR Mc. Segre
GOMEZ SUBARROCA, BENET SIP SPORT
LEON SOLE, SERGI Xtrem Sitges Mc.
MORAN RANNI, RAFAEL JOAN Independiente
QUER MOLGO, JORDI Mc. Segre
QUER MOLGO, RAMON Mc. Segre
SALAVEDRA PONT, GERARD CE Saleta
SANS SORIA, MARC Mc. Segre
TARRES ROCA, POL Rellinars Mc.
+ - Fèmines (5 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CALVO MOMBIEDRO, JULIA Mc Tona
CASTRO MARTINEZ, AIDA MC 3 Turons
RIVERA PRIETO, MIRIAM Xtrem Sitges Mc.
VALL ROVIRA, KATE Mc. Segre
VILAPLANA MARTINEZ, ALBA Mc Moianes
+ - Junior Open (20 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILAR COROMINAS, JOAN Mc St.Hilari
BORDOY COMA-CROSS, IGNASI Mc Cingles Berti
BRAQUE DEL OLMO, JORDI Mc Terrassa
DURA ROUMENS, NIL Mc DU-DUX
FLORES MASO, MARC MC Impala
GARCIA BENITEZ, ERIC Em Castellbisbal
GASSOL ALONSO, ALVARO Mc Sitges
GROS PRESAS, OSCAR Brac MC
MASCARILLA GUIU, GUILLEM Mc. Segre
MEDEIROS DE FARIAS, ELISSON R. Mc. Segre
OBACH PADROS, ARTUR MC Impala
OLIVA HERMS, ORIOL Mc. Segre
PEREZ VIDAL, JAVIER Mc A.Selva Camp
PUJOL CANAL, MIQUEL Mc Solsonès
QUER MOLGO, CARLES Mc. Segre
RIERA PASCUAL, EDGAR MC C.Taulé
SAUS ROCA, MARC Mc. Riuprimer Gas i Rocs
SORIANO MULERO, DANIEL MC 3 Turons
VALENCIA COMA-CROS, ALEX Mc Vall de Ges
VIVES CALAF, JOEL Mc Igualada
+ - Junior Trofeu (15 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AIZPUN ARTIÑANO, CARLOS Xtrem Sitges Mc.
ARENAS PEÑA, XAVIER MC Impala
BADIA CAMPRUBI, MIREIA MC Cerdanya
BELLMUNT ORIOLS, GERARD Mc. Segre
CABRA PARCERISA, KEVIN MC C.Taulé
CANALS MALLOFRE, POL Mc Sitges
CEBALLOS ESCALERA LOPEZ, ALEJANDRO MC 3 Turons
CLIMENT BIESCAS, JOSEP CE Saleta
CUADROS BROCH, MARCEL Mc. Segre
FERRER CARO, MAX Mc Igualada
GIRABET SALA, SERGI Me CEAMA
GUIU VIDAL, ERIC Mc. Segre
PONS GARCIA, ALBERT Mc Igualada
SERRALTA ABELLA, CARLOS Xtrem Sitges Mc.
SOLANICH PALOU, ALBERT Mc. Riuprimer Gas i Rocs
+ - Master (20 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
CARO FERNANDEZ, PERE Mc Igualada
CASTEY SOLER, XAVIER MC Cerdanya
COMALLONGA BACARDIT, JOSEP Amv Torroella
COUFAL STRASKRABOVA, IVAN Mc C. Empúries
FONT OLIVERAS, MIQUEL Mc Sitges
JUMELA CORDOBA, JESUS CARLES Ch Agramunt
LOPEZ DOVAL, CARLOS Mc l´Ametlla
MARSAL COMPTE, JOSEP Mc Igualada
MARSET BORRAS, CARLOS MC Llívia
MARTI GUMA, IGNACI Mc Penedes
MONTORNES DALMAU, XAVIER Mc Sitges
PEREZ MULA, ANTONIO Mc Cent Peus
RIBES AZPILLAGA, JAVIER SEBASTIAN Racc M.S.
ROTA BURDE, ANDREU C End. Blanes
SANGRA BALASTEGUI, FRANCESC Ch Agramunt
SERRA RIPOLL, DAVID Mc. Segre
SOLER ORTEGA, CARLES Mc. Riuprimer Gas i Rocs
TOMAS PENELAS, POL Mc Sedis
TORRES SIBILL, JOSEP Racc M.S.
TRESOR , CHRISTOPHE P.M.B.
+ - Sènior B 2T (20 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILAR GISBERT, EDUARD Mc. Riuprimer Gas i Rocs
BUSTOS CENTELLES, LUIS Mec Alcanar
CASANY MASRAMON, ORIOL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
FORT FERRER, JORDI Mc Tàrrega
FORT FERRER, RAMON Mc Tàrrega
GARCIA RODRIGUEZ, ALBERTO C End. Blanes
LUNA BONACHERA, MANEL Mc. Polea SX
MARTINEZ CORBALAN, DAVID MC Llívia
MASES ROSINES, MARC Mc. Segre
MORALES MORILLAS, JOSE MANUEL Mc Moianes
MORALES MORILLAS, VICTOR Mc Moianes
OLANDA MORENO, EDGAR Mc Corbera
PARCERISAS VIÑAS, DAVID Ripoll Mc
QUINTANA ROJALS, FRANCESC Mc Perelló
SANZ CASELAS, ALBERTO C End. Blanes
SERRAT FERRER, JOSEP Esc.JRB OffRoad
SIGIRAN MASOLIVER, RICARD Mc A.Selva Camp
TORRENTA PAGES, ALBERT Mc. Vilobí d´Onyar
VILLARTE ARTIGUES, GENIS Mc. Segre
ZAFRA QUEROL, DAVID Mc Lluçanes
+ - Sènior B 4T (24 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ABELLA MORA, JAUME Esc.JRB OffRoad
ARBAT TRAVER, JORDI Mc B.Bergueda
BALCELLS TORRAS, JORDI Mc Igualada
BONET ALABAU, ANTONI MC Cerdanya
CANONGIA GRAS, MAURICI Mc Manresa
CANONGIA GRAS, PAU Mc Manresa
CASADEMONT FONT, SERGI Esc.Cop de Gas
CHIA TRILLES, ISIDRE MC Cerdanya
COLLELL ESTEBAN, FERRAN MC 3 Turons
COSTY , PATRICK SIP SPORT
FERNANDEZ JOFRE, ALBERT Mc l´Ametlla
GOST ESTRUCH, JUAN Amv Torroella
GRIMAU BRUNET, RAMON Mc Miramar
IBAÑEZ MORCILLO, JOSEP NT Grup
IPPOLITO , FILIPPO P.M.B.
MARQUES GUASCH, JORDI P.M.B.
MARTINEZ CALDITO, XAVIER Mc Igualada
PASCUAL QUESADA, FRANCESC Mc Torrelles
PEREZ UREÑA, ALEJANDRO Mc Cent Peus
PRAT PRADES, MARC Mc. Riuprimer Gas i Rocs
PUJADAS PEREZ, FERRAN Mc B.Bergueda
RUSCA SANCHEZ, DAVID C End. Blanes
SALVADO TARRAGO, JORDI Mc Francolí
SUAREZ SERRES, JOSEP LLUIS Independiente
+ - Sènior C 2T (24 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ALBET PALAU, PERE Mc Igualada
ARANDA LUQUE, JORGE MC Cerdanya
BAÑERES SOLAZ, JORDI MC 3 Turons
BERGES ESTEVE, XAVIER Mc. Ronçana
CARDONA MILLET, XAVIER Brac MC
CASAS ROIG, ROGER Mc Francolí
CATASUS ROIG, MIGUEL MC Canyelles
DIAZ NEBRERA, JOSEP MIQUEL MC Enduro Cunit
ESTEBAN FELIU, ALBERT MC 3 Turons
HUMET SORS, MARC Mc l´Ametlla
MARTINEZ MARSAL, TOMAS Mc. Riuprimer Gas i Rocs
MARTINEZ SANCHEZ, RICARD Mc Igualada
MAS URGELES, PERE Mc. Segre
MORA BUSQUETS, XAVIER Mc. Segre
OLLES NOGUERAS, DANI Esc.JRB OffRoad
PANDO FERNANDEZ, JORDI Racc M.S.
RODRIGUEZ TOMAS, AGUSTI Racc M.S.
RUIZ CANO, JUAN JOSE Esc.JRB OffRoad
SANTONJA JORDA, ALBERT Gm Molins
SUBIROS BUADES, MARC Esc.Cop de Gas
SUCARRATS SABATES, MARC Mc Lluçanes
VILA BOIX, ORIOL Mc. Riuprimer Gas i Rocs
WEST , MATTHEW Xtrem Sitges Mc.
XIVILLE SALAMO, XAVIER Brac MC
+ - Sènior C 4T (16 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BRUNET SALA, MARC Mc. Ronçana
CODINA GUAL, RAMON Mc. Segre
FIGUERAS ROVIRA, LLUIS Esc.Cop de Gas
FORNOS MESTRES, ALBERT Mc Canyamars
FRANCOLI GRIÑO, CARLES Amv Torroella
GARCIA MERLOS, JUAN Mc St.Celoni
GOMEZ CARRION, DAVID Mc Sitges
GUBAU BOSCH, PERE Brac MC
LOPEZ GUERRERO, SEBASTIAN P. Mc. Segre
MORA LORCA, MANUEL Mc Sitges
ORDOÑO PEREZ, ALFONSO Mc Cingles Berti
PARERA DURAN, RAMIR Esc.JRB OffRoad
PUIG SANCHEZ, EDUARD MC Cerdanya
RICO LEON, DAVID Mc. Ronçana
SALVADO LLADO, JOAQUIM Mc Francolí
VALVERDE GOMEZ, IVAN MC Cerdanya